18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szeryf.

de_Sade • 2019-07-07, 17:14
Szeryf czyści lewy pas.


stefanwtiorturiowanyprzez

2019-07-07, 18:35
Koleś w czarnej furze nie skręcił,tylko ten w białym z robił prawie to co robią policjanci w USA najechał mu na bok tylnego koła,tylko za słabo i go nie obróciło,ale wpadł w poślizg

kolosasz

2019-07-07, 18:45
po co dołączać powtórki do filmów, jeśli każdy samo może sobie cofnąć. Internetowe odtwarzacze to nie telewizja.
Gdyby ci co robią te filmiki, byli tak inteligentni jak ja, to by nie wklejali powtórek do filmików.

W normalnym kraju ksiądz wezwałby do siebie premiera, premier powiedziałby, żeby ksiądz na
niedzielnym kazaniu przekazał ludziom, że nie opłaca się dawać powtórek do filmów pokazywanych w internecie, bo to jest
ręka podniesiona na Kościół a więc na Polskę.

szefooo

2019-07-07, 19:58
kolosasz napisał/a:

po co dołączać powtórki do filmów, jeśli każdy samo może sobie cofnąć. Internetowe odtwarzacze to nie telewizja.
Gdyby ci co robią te filmiki, byli tak inteligentni jak ja, to by nie wklejali powtórek do filmików.



Każdy może sobie cofnąć to fakt . A cofnięty film będzie leciał w zwolnionym tempie żeby się lepiej przyjrzeć? No chyba nie więc doceń że ktoś się postarał o nagranie w dwóch wariantach.

kolosasz napisał/a:


W normalnym kraju ksiądz wezwałby do siebie premiera, premier powiedziałby, żeby ksiądz na
niedzielnym kazaniu przekazał ludziom, że nie opłaca się dawać powtórek do filmów pokazywanych w internecie, bo to jest
ręka podniesiona na Kościół a więc na Polskę.



W normalnym kraju miał byś kogoś kto by teraz przyszedł i powiedział że masz wziąć leki bo to już ta godzina.

ritu4l

2019-07-07, 21:23
Typ w białej furze ewidentnie nadaje się na obserwację psychiatryczną.

kzf

2019-07-07, 21:44
@up, ewidentnie, to on jest do odj***nia. Ludzi z zaburzeniem można wysłać do psychiatry, to z reguły zalecona terapia pomoże. Takich zjebów i czubów jak on psychiatra każe po prostu szprycować farmakologią, po której będzie się ślinił i stanowił nieco mniejsze zagrożenie dla otoczenia.

werther

2019-07-07, 21:50
szefooo napisał/a:

A cofnięty film będzie leciał w zwolnionym tempie żeby się lepiej przyjrzeć? No chyba nie [...].






Mors_Nigra

2019-07-08, 01:54
kolosasz napisał/a:

po co dołączać powtórki do filmów, jeśli każdy samo może sobie cofnąć. Internetowe odtwarzacze to nie telewizja.
Gdyby ci co robią te filmiki, byli tak inteligentni jak ja, to by nie wklejali powtórek do filmików.
W normalnym kraju ksiądz wezwałby do siebie premiera, premier powiedziałby, żeby ksiądz na
niedzielnym kazaniu przekazał ludziom, że nie opłaca się dawać powtórek do filmów pokazywanych w internecie, bo to jest
ręka podniesiona na Kościół a więc na Polskę.



Nie masz się do czego dopie**alać, chory popie**olcu? Poj***ło was do reszty kompletnie??? W p*zdach się poprzewracało, trzeba zacząć wrzucać gówno kompletne na sadola i go oczyścić ze słabszych jednostek. Po pół roku powrócić do dobrego contentu.

donger

2019-07-08, 21:37
kolosasz napisał/a:

po co dołączać powtórki do filmów, jeśli każdy samo może sobie cofnąć. Internetowe odtwarzacze to nie telewizja.
Gdyby ci co robią te filmiki, byli tak inteligentni jak ja, to by nie wklejali powtórek do filmików.
W normalnym kraju ksiądz wezwałby do siebie premiera, premier powiedziałby, żeby ksiądz na
niedzielnym kazaniu przekazał ludziom, że nie opłaca się dawać powtórek do filmów pokazywanych w internecie, bo to jest
ręka podniesiona na Kościół a więc na Polskę.



Nie odwracaj uwagi od filmu. pewnie sam jesteś takim szeryfkiem :D