18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczyt empatii

Ow...........an • 2019-07-25, 00:22
made in China.

Chiński kierowca ładowarki ma ważniejsze rzeczy niż
pomoc uwięzionym we wraku, a w konsekwencji płonącym żywcem dwom kobietom.


TB303

2019-07-25, 00:24
Sprzed monitora łatwo oceniać pewne sytiacje. Coś czuję, że większość ch*ja by zrobiło - włącznie z Tobą autorze. Zresztą, w tej sytuacji niewiele dałoby się zrobić. Jest tragiczna.

Dżizas_kurde

2019-07-25, 00:28
Cytat:


Sprzed monitora łatwo oceniać pewne sytiacje. Coś czuję, że większość ch*ja by zrobiło - włącznie z Tobą autorze. Zresztą, w tej sytuacji niewiele dałoby się zrobić. Jest tragiczna.


DO momentu wybuchu pożaru MOŻNA BYŁO SPRÓBOWAĆ ZROBIĆ WSZYSTKO>>>>

Potem już tylko patrzeć ...
40 sekund - można było próbować ratować komuś życie.


Oczywiście że tam mogłby same trupy...
Ale tutaj wszyscy się upewnili że to na pewno będą trupy.

r061071

2019-07-25, 00:32
ale k***a póbowac cos zrobic jak pożaru jeszcze nie było, przepchnąć suva nawet innym autem itp a te k***e z kopary usmażyłbym w tym wraku

Xxxwroclaw

2019-07-25, 01:08
ten co nagrywał i reszta to na wózkach inwalidzkich czy co bo nie rozumiem czemu oni nie pomogli tylko pietdola. ten z koparki dzwonił do domu że chwilę się spóźnić może.. :mrgreen:

maksymilian45

2019-07-25, 04:25
Gdyby patrzyła na drogę to by do tego nie doszło. Patrząc po zniszczeniu prędkość mała nie była. Fakt że żaden debil nic nie zrobił dobija.

tigertm

2019-07-25, 05:01
Co się będzie przejmował przecież chińczyków jest tak dużo ;D

JADARO

2019-07-25, 05:30
Nie wiecie co było zanim zaczął nagrywanie. Napewno sprawdzili co jest grane. Co mieli trupy gołumi rękami wyrywać z blachy? Ogólnie to większość by próbowała ale nie zesrać się w gacie.

Wiewór

2019-07-25, 06:49
TB303 napisał/a:

Sprzed monitora łatwo oceniać pewne sytiacje. Coś czuję, że większość ch*ja by zrobiło - włącznie z Tobą autorze. Zresztą, w tej sytuacji niewiele dałoby się zrobić. Jest tragiczna.



Eno nie. Osobiście już parę razy w życiu komuś pomagałem i niektóre wypadki były grube, że ch*j.
Najlepsze przy których pomagałem to chłop z uciętymi palcami i drugi ofiara wybuchy z oparzeniami trzeciego stopnia. Skóra z niego schodziła jak z kurczaka z grylla.

IOI

2019-07-25, 08:35
debil, jakby odjechal to ladowrka to by mial tylko jakies rysy, a tak narazil pracodawce na koszty bo pewnie polowa sie spalila. mam nadzieje ze dostal nagane.

tomek2302

2019-07-25, 09:00
Ładowarki szkoda. Pewnie jego szef dał by mu premię jak by zjechał z tegoLand Rovera.

Respektuj

2019-07-25, 09:33
Tylnymi drzwiami można było wyjść przecież... ale szlachcie trzeba drzwi przecież otwórzyc bo inaczej nie wyjda i taki efekt

Proszak

2019-07-25, 10:34
Ciekawe nadmiar populacji w danym społeczeństwie sprawia że osoby w nim żyjące podświadomie są mniej skłonni do ratowania życia drugiego człowieka.
W sensie naukowym.


wu...........py

2019-07-25, 11:00
Xxxwroclaw napisał/a:

ten co nagrywał i reszta to na wózkach inwalidzkich czy co bo nie rozumiem czemu oni nie pomogli tylko pietdola. ten z koparki dzwonił do domu że chwilę się spóźnić może..



Dokładnie tak jak mówi osoba wyżej, a ta babka to chyba z 13 metrów tam jebła