18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczurze działo

~Sokole_Oko • 2017-10-03, 23:24
Czyli jak wysłać szczura w ch*j daleko.

mygyry

2017-10-03, 23:34
Jednak da się lubić szczury

djted

2017-10-04, 00:50
Nienawidzę męczenia zwierząt.... Cokolwiek ma mózg i go używa - czuje....

Dzisiaj

2017-10-04, 00:51
przynajmniej w humanitarny sposob sie go pozbyli

Aikawa

2017-10-04, 01:16
Nienawidzę szczurów ale trochę przesadzili. Niech sobie tym wystrzelą dildo prosto w dupe

koza344

2017-10-04, 01:54
Hm, ja to chyba jakiś pie**olnięty jestem. Oglądanie cierpienia ludzi pod każdą postacią, spoko. A męczenie zwierząt aż mnie w serduszku boli. :-|

BrunerOvned

2017-10-04, 02:29
djted napisał/a:

Nienawidzę męczenia zwierząt.... Cokolwiek ma mózg i go używa - czuje....

Serio?
A wiesz, że najlepszy przyjaciel człowieka smakuje jak kurczak? :mrgreen:

-BALROG

2017-10-04, 02:38
koza344,
Cytat:

Hm, ja to chyba jakiś pie**olnięty jestem. Oglądanie cierpienia ludzi pod każdą postacią, spoko. A męczenie zwierząt aż mnie w serduszku boli


Owszem jesteś pie**olnięty i nie rozumiem twojej pokrętnej logiki dlaczego przekładasz życie szczura ponad życie ludzkie. W czym szczur jest niby lepszy że tak sądzisz?Trzeba mieć naprawdę nasrane w głowie żeby mieć taką ideologię.

G-Phoenix

2017-10-04, 03:24
Zwierzęta nie mają zbytnio wyboru co do tego jak żyją. Jedno wpie**ala trawę przez pół dnia, drugie wyżera drogocenne urodzaje. Łączy je to, że robią dokładnie to jak zostały "zaprogramowane", działają instynktownie w celu przetrwania. Co odróżnia ludzi od zwierząt to to, że każdy indywidualnie może być kim innym. Jak widzę kota czy psa, do którego jakieś zj***ne podludzie napie**alają z wiatrówki to aż się serce kraje, jak j***ny ch*j może postępować z bogu winnym zwierzakiem, ale jak widzę Da Silvów bijących innego Da Silvę, który dopuścił się gwałtu czy innego ch*jostwa to jakoś mnie to nie rusza i wręcz przeciwnie cieszy mnie to, że ludzie sami wymierzają karę, tym samym pozbywając się gówna z tej planety. Człowiek może wybrać, kim będzie, może być mechanikiem czy architektem, tym samym być panem swojego losu. Zwierze już nie. Wypowiedzi takie jak powyżej, że się przekłada ludzkie życie nad zwierzakiem są nadzwyczajnie przejawem debilizmu, bo jak bym miał wybierać między psem a pedofilem czy innego gówna, to na pewno nie odstrzeliłbym psa.

Loaloa

2017-10-04, 04:00
Cytat:

Nienawidzę męczenia zwierząt.... Cokolwiek ma mózg i go używa - czuje....



Aha, czyli wyborców Pisu można męczyć i zabijać. Zajebista logika, milordzie.

Lingula

2017-10-04, 04:03
Ostatnio usypialismy szczura do zabiegu izofluranem, zaczal sie gibac w komorze i w amoku w koncu sie zesral, obrocil, zaczal jesc swoj stolec i w koncu odlecial z gownem w mordzie.

Taka zabawna sytuacja.

matek87

2017-10-04, 04:33
Tak powstały motomyszy z marsa
:mrgreen:

ho...........zo

2017-10-04, 05:54
Z męczenia zwierząt to ja tylko walenie konia uznaję.