18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Szczuka zgaszona

Czesiek181 • 2012-09-10, 17:16
A ty jak walczysz o równouprawnienie?

milk_powder

2012-09-10, 18:32
zgasił..po prostu jest niewychowanym gnojem. tak jak ktoś wyżej napisał - po pierwsze to on wchodził do 'gałdełoby', a po drugie szczuka jest starsza od niego.

marcin9002

2012-09-10, 18:40
@up up uważaj bo Ci żyłka pęknie. Dobrze jej pocisnął! Kobiety walczące o równouprawnienie, a jak trzeba drewna narąbać to nas proszą o pomoc pf!

czerwo64

2012-09-10, 19:35
k***a,wielka feministka, a wymawia "R" jakby miała kutacha w mordzie, albo hmmm może dlatego że jest feministka symuluje bo jej tego brakuje..

Plecionkarz

2012-09-10, 19:37
Sex to przyjemność
Sex poniżający kobietę to podwójna przyjemność
Sex poniżający feministkę to o ja pie**ole :mrgreen:

Może po to one są

TymoOon

2012-09-10, 20:14
spotkałam Cię w gaaałhrdehooobie!

~Griszon

2012-09-10, 21:18

_g...........ue

2012-09-10, 21:22
Oglądam któryś raz z kolei i wciąż nie umiem się nacieszyć. Zrobiłem tylko przerwę na napisanie komentarza.

klakier8

2012-09-10, 21:26
jinxytinny - na przyszlosc, to osoba starsza pierwsza powinna sie przywitac.

ore

2012-09-10, 21:29
klakier8 napisał/a:

jinxytinny - na przyszlosc, to osoba starsza pierwsza powinna sie przywitac.



dokładnie tak mnie zawsze uczono na lekcji polskiego ale ch*j ze mnie nie polonista więc kolega wyżej pewnie miał racje bo "SZACUNEK"

SparrowPL

2012-09-10, 21:36
Cytat:

zgasił..po prostu jest niewychowanym gnojem. tak jak ktoś wyżej napisał - po pierwsze to on wchodził do 'gałdełoby', a po drugie szczuka jest starsza od niego.


co ty pier.. gadasz ? szczuka to jest jeden z przypadków najbardziej (żeby nie używać wulgaryzmów...)żałosnych ludzi w Polsce a ty będziesz mówił/a o dobrym wychowaniu. Jest arogancka, niewychowana, głupia a przede wszystkim jest hipokrytką .
Tępa dzida sama nie wie o co walczy kiedy mówi że jest feministką.
Ona nie powinna być celebrytką tylko w najlepszym przypadku robić w polu...

kolejny

2012-09-10, 22:02
@up
No, ale celebryci to właśnie tacy ludzie co powinni robić w polu, ale są pokazywani są jako wzorce.
Też jej nie lubię, zresztą ilość piw i komentarze świadczą, że nie jest lubiana, a skoro budzi emocje to w komercyjnym świecie ma swoje miejsce w telewizji. Niemniej ten koleś moim zdaniem zachował się nie grzecznie, skoro jest już w tv i ma okazje publicznie, a ponadto nie zgadza się z jej poglądami to miał okazję jej to wytknąć może nawet poprowadzić jakąś polemikę...
A no tak to jest tvn i wojewódzki, każdy jest tam na właściwym miejscu, koleś zachował się dobrze, doj***ł suce :samoboj:

LICH0

2012-09-10, 22:19
Oj jak ja nie lubię tej pie**olonej k***y.... miód na moje uszy.

vede

2012-09-10, 22:31
klakier8 napisał/a:

jinxytinny - na przyszlosc, to osoba starsza pierwsza powinna sie przywitac.


Dokładnie. Szczyl nie wyciąga ręki do starszego. Starszy sam uznaje, czy szczyl jest godny się z nim witać i sam się wita.