18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczęśliwego!

~DMT • 2017-12-31, 20:03
Dla młodych i starych Sadoli!




:wodka:

freaky

2017-12-31, 20:30
Zabawą zabawą, ale pamiętajcie Sadole, aby imprezować z głową...



... Jeśli już zezgonujecie niech do cholery ktoś to uwieczni :amused:

bleblebator1

2017-12-31, 20:53
krasnal_hałabała napisał/a:

To jest Święty Mikołaj?


Tak, przyniósł ołowiane prezenty kosowskim albańczykom, czy jakoś tam im

saves

2017-12-31, 21:14
Nie mógł poczekać do apelacji? :D

aaaaaaaaaaaaaa

2017-12-31, 21:29
Nosz k***a.... wódką to on się nie zaj***ł....co?

ciepson

2017-12-31, 22:44
Udław się torcikiem.
Jeszcze życzenia z ostatniego roku mi się nie spełniły.

matis669

2017-12-31, 23:00
O co chodzi z tym dziadem widziałem go dzisiaj na 4chanie ale nie za bardzo ogarniam

Argeusz

2018-01-01, 02:50
@up zabijał muzułmanów i został skazany na 20 lat przez jakieś "zbrodnie wojenne" czy inny ch*j. Otruł się po ogłoszeniu wyniku apelacji, która podczymała wyrok 20 lat.

pjf

2018-01-01, 03:18
@up k***a a ja zmarnowałem 5min z nowego roku na googlach zanim znalazłem. Wystarczyło wejść i poczytać komenty... ehh

Stajan

2018-01-01, 10:12
@up Jak można być aż takim stulejem żeby nie wiedzieć co się dzieje na świecie? Nawet do mojej jaskini trafiają takie newsy. Wybuchnie wojna, a ty zorientujesz się dopiero jak wysadzą elektrownię, bo nagłego wyludnienia okolicy nawet nie zauważysz dopóki nie skończy się żarcie w lodówce.

Maxi96

2018-01-01, 10:17
Stajan napisał/a:

@up Jak można być aż takim stulejem żeby nie wiedzieć co się dzieje na świecie? Nawet do mojej jaskini trafiają takie newsy. Wybuchnie wojna, a ty zorientujesz się dopiero jak wysadzą elektrownię, bo nagłego wyludnienia okolicy nawet nie zauważysz dopóki nie skończy się żarcie w lodówce.



Uwierz mi takich jak on jest więcej niż myślisz i to jest straszne...

Dzisiaj

2018-01-01, 10:52
@Stajan stulejo j***na. Ogarnij sie. Ja np. siedze duzo w internetach i generalnie 99% memow i newsow ogarniam ale tego dziada tez przeoczylem. Tez k***a mialem zamiar szukac na googlach o co z nim chodzi. Okres swiateczny - moze ludzie fakycznie maja jakies rodziny, poza sadolami i nie kazdy siedzi samotnie przed kompem i wali do panienek z ku*asami?

Nie porownuj jakiegos dziada do wojny. Czy on zmienial losy swiata swoim uczyniem. Raczej k***a nie. Juz wiecej Rick Astley ze swoim never gonna give up zrobil niz ten dziad wiec morda.

ho...........zo

2018-01-01, 11:01
Stajan napisał/a:

@up Jak można być aż takim stulejem żeby nie wiedzieć co się dzieje na świecie? Nawet do mojej jaskini trafiają takie newsy. Wybuchnie wojna, a ty zorientujesz się dopiero jak wysadzą elektrownię, bo nagłego wyludnienia okolicy nawet nie zauważysz dopóki nie skończy się żarcie w lodówce.


A może ja mam to w piździe co się dzieje na świecie?