18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczesliwa loteria

x3res • 2021-12-11, 18:54
Historia z ktora podzielili sie moi rodzice przy jakims rodzinnym spotkaniu.

Rodzina jak kazda inna, w domu sie nie przelewalo ale tez niczego nie brakowalo. Zyli z miesiaca na miesiac bez oszczednosci. Grali co tydzien w lotto chyba w duzego ale mniejsza z tym.
Moj ojciec w zwyczaju zawsze spisywal na gazete numery losowania a potem razem z matka sprawdzali kupony czy cos 'trafili'.
Jednego dnia ojciec wykonal ta czynnosc poczym sam sprawdzil czy cos wygrali. Niestety jak zawsze los i tym razem sie nie usmiechnal. Ale wpadl na ciekawy pomysl. Napisal numery z kuponu na ostatniej stronie gazety, schowal kupony do kurtki i wtedy udal sie do toalety.
Za jakis czas matka sie pyta przez dzwi toalety czy sprawdzil juz kupony a ojciec ze nie i ze sa w kurtce i numery z losowania spisal na ostatniej stronie w gazecie w salonie.
Po chwili slyszy krzyk, matka sie wydziera ze jestesmy bogaci a ojciec wychodzi ze smiechem z toalety.
Do dzis jak gadam z matka to mowi ze nie wyobrazalne uczucie byc milionerem przez minute. Miala przed oczami wakacje,samochod, dom i luksusy.
Piwko dla ojca:)

adian12345566

2021-12-12, 19:10
RoboCat napisał/a:

kwintesencja biedy... dostana kase i juz wakacje luksusy i wyp***zielenie kasy na byleco, a za 2 lata z nowu bieda. Biedacy sa biedni nie dlatego ze ktos ich wyzyskuje ale dlatego ze sa biedakami w glowie



"Czemuś biedny? Boś głupi
Czemuś głupi? Boś biedny"

kosmerf

2021-12-12, 19:48
radek225 napisał/a:

W latach '90 tylko samotne kobiety i stare dziodki nie miały samochodów. Wszyscy rodzice moich znajomych mieli auto. Za to dziś niemal połowa moich znajomych nie ma nawet prawa jazdy.



Możesz miałeś wymyślonych znajomych.

radek225

2021-12-13, 08:40
kosmerf napisał/a:

Możesz miałeś wymyślonych znajomych.



Nie, nie mieszkałem po prostu w patologicznej dzielnicy miasta i każdy z mojego otoczenia w latach '90 przynajmniej tego malucha miał.

mazga50

2021-12-13, 21:25
RoboCat napisał/a:

kwintesencja biedy... dostana kase i juz wakacje luksusy i wyp***zielenie kasy na byleco, a za 2 lata z nowu bieda. Biedacy sa biedni nie dlatego ze ktos ich wyzyskuje ale dlatego ze sa biedakami w glowie



Spoko. To nie patola, która wszystko przejebie w rok. Oboje pracowali i te pieniądze poprawiłyby ich statut majątkowy, a na utrzymanie nowego domu i auta zarabialiby na bieżąco.
A kolega zapewne zainwestowałby całą kasę w super-hiper-ultra zyskowny biznes i po roku kosił kasiorkę i zgarniał miliony szuflą. Otóż nie każdy ma łeb do interesów, nie każdy potrafi zainwestować, zrobić majątek. A stracić milion w nietrafionym interesie, na giełdzie czy przez inflację?

Stefansuchar

2021-12-14, 00:49
Klasyk nagranie losowania na VHS i puszczenie żonie po tygodniu z numerami sprzed tygodnia.
Prezent na dzień kobiet.
r*chane było tego samego wieczora:D

No...........95

2023-03-26, 18:06
PoRZadnejZeStron napisał/a:

Widzę, że chciałeś być cool, chciałeś zabłysnąć. Pokazać znajomość pisowni. Ale zapomniałeś o znakach interpunkcyjnych, których brakuje w pewnych miejscach Twej wypowiedzi. Uwielbiam takich pie**olonych pionków, co się dojebią do kogoś, a sami ch*ja wiedzą. Współczucie dla rodziców, za takie gówno co musieli wysrać... Instrukcja dla idiotów: tak o Tobie mówię, kmiocie. Miłego wieczoru, muaaaaaa!



Szkoda że nie mogę cię zgłosić za mowę nienawiści.

Dobrze by było gdybyście nie bluzgali i nie okazywali pychy, państwo komentujący.