18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczęście w nieszczęściu

Essent • 2018-04-06, 17:34
Według źródła osobniki na filmiku uprawiali sex.



Swoją drogą,śmierć podczas seksu to chyba najlepsze co może się przydarzyć.

voyagerkg1

2018-04-06, 17:39
Ale k***a na czym? Na sofie na środku drogi ..w nocy? 20 razy oglądałem ..i ni ch*j wyskoczyli z dupy diabła ?

HiroTailo

2018-04-06, 19:39
Ciekawe czy doszedł :D

grubazzz

2018-04-06, 20:55
Swoją drogą,śmierć podczas seksu to chyba najlepsze co może się przydarzyć....
- No chyba w wieku 80 lat jebnięcie na zawał podczas stukania jakiejś dupeczki a nie na ulicy przez samochód .

patgaw

2018-04-06, 20:58
Cytat:

Swoją drogą,śmierć podczas seksu to chyba najlepsze co może się przydarzyć.



Serio? To jak chcesz mozemy Ci zrobic ja nawet jutro sadole sie zloza na dobry material na harda i w zamian za to oplacimy ci dz**ke.

janlew

2018-04-06, 21:40
Essent napisał/a:

Swoją drogą,śmierć podczas seksu to chyba najlepsze co może się przydarzyć.


Myślę że seks bez śmierci, jest zdecydowanie lepszy.
A jeśli miałeś na myśli "dobrą śmierć", to rozumiem umrzeć za ojczynę, wiarę czy rodzinę. Lub ratując ludzi, poświęcić siebię. Czy np. oddać serce, własnemu dziecku. Albo odejść spełnionym we snie, w wieku 100 lat, w domu wypełnionym rodziną i miłością. Wiele mogę sobię wyobrazić dobrych śmierci.
...zostać potrąconym na śmierć, podczas r*chania brudnej k***y na ulicy, i zdechnąć nago na asfalcie, dobrą śmiercią ni jak nie wydaje mi się być.

Noside

2018-04-06, 23:50
Essent napisał/a:

Swoją drogą,śmierć podczas seksu to chyba najlepsze co może się przydarzyć.


To zapoznaj się z najbardziej nerwowym dilerem w Rio i wyr*chaj mu dziewczynę na jego oczach.

Kveldulf

2018-04-07, 01:39
Pewnie myśleli, że stoją na chodniku :roll:

petru23

2018-04-07, 02:00
najlepsza śmierć to ze starości.

raistpol

2018-04-08, 00:32
@up


to nie widziałeś chyba, jak stary, schorowany człowiek odchodzi

Zlewek

2018-04-08, 01:14
No... przer*chane kierowca ma :amused:

HanysMSI

2018-04-08, 02:28
Jakaś nazwa nutki? :D

Jorgen88

2018-04-08, 07:03
piękna śmierć. umarł jak bohater :D

korowiow777

2018-04-08, 09:38
janlew

umieranie z wiarę jest tak bezmyślne, jak i samo wierzenie w to co zmuszą w nas rodzice w porozumieniu ze społeczeństwem. Jesteś przykładem na to, że Twoi rodzice byli muzułmanami należałoby Cię szybko odizolować od reszty ludzkości. Precz z fundamentalizmem, czy to muzułmańskim, katolickim , judaistycznym czy jakimkolwiek innym.

FransFr

2018-04-08, 10:38
janlew napisał/a:


Myślę że seks bez śmierci, jest zdecydowanie lepszy.
A jeśli miałeś na myśli "dobrą śmierć", to rozumiem umrzeć za ojczynę, wiarę czy rodzinę. Lub ratując ludzi, poświęcić siebię. Czy np. oddać serce, własnemu dziecku. Albo odejść spełnionym we snie, w wieku 100 lat, w domu wypełnionym rodziną i miłością. Wiele mogę sobię wyobrazić dobrych śmierci.
...zostać potrąconym na śmierć, podczas r*chania brudnej k***y na ulicy, i zdechnąć nago na asfalcie, dobrą śmiercią ni jak nie wydaje mi się być.



nie ma dobrej śmierci, śmierć to ostateczny game over w grze której się podjeliśmy w celu poprawy: samopoczucia, stanu majątkowego, pozycji społecznej itp itd, a nie jakieś wartości epoki romantycznej które swoją drogą okazały się niewypałem co można było dostrzec w patologiach 20lecia międzywojennego. Takie dyrdymały to również i za największej ciemnoty RON nie miały miejsca. Każdy myślał tylko o poprawie swojego bytu, i to własnie to pragnienie sprawiało że komukolwiek chciało się cokolwiek ryzykować.