18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczęście

LouDoova • 2018-12-15, 19:55
Zima. Mróz jak sam sk***ysyn, a facet brnie przez śnieg po sam pas, w adidaskach, szortach i podkoszulce. Siny z zimna, nigdzie nie może się schronić i ogrzać. Idzie, idzie, nagle patrzy, kożuch leży- " Ja pie**olę" - myśli facet - "Ale mam dzisiaj szczęście, taki mróz a ja kożuch znalazłem" -Założył i zapie**ala dalej. Już ciepło i morale wzrosło, nagle patrzy, kożuch leży-" Ja pie**olę, ja to mam dziś szczęście, dwa kożuchy w jeden dzień, będzie dla żony". Idzie, idzie, patrzy, kożuch sobie leży- " Ło rzesz, trzy kożuchy w jeden dzień, ja to mam szczęście, będzie dla córki". Zapie**ala dalej i po czasie dojrzał łunę świateł nad jakimś miastem. Dotarł na rogatki, a tam na biednym przedmieściu, stoi mała dziewczynka, na oko 8-9 lat, w samej podomce, na bosaka,zziębnięta i zapałki sprzedaje. " k***a"- myśli facet- " Jakie ja mam dzisiaj szczęście" Jak ją j***ł, to aż płakał ze szczęścia.

tadek899

2018-12-15, 19:57
po czym się obudziłeś z mokrymi spodniami.

Halman

2018-12-15, 19:57
wody.. wody...

Pantilion

2018-12-15, 20:07
Najpierw palca chociaż wsadź, a później dziel się wrażeniami... Dziecko idź i nie pie**ol więcej :homer:

Gymnorhinus

2018-12-15, 20:34
@Up

Widzę ktoś niedawno kamień milowy przekroczył :amused:

Essent

2018-12-15, 20:50
Czy tylko ja mam wrażenie, że to jest w połowie nawet nie skończone??

Cara_Al_Sol

2018-12-15, 20:56
Porucznik Rżewski przychodzi do kolegów cały zdenerwowany i mówi:
Panowie! Dzieci na ulicy wołają o litość! Idę dziś ulicą, podchodzi do mnie
mała dziewczynka i mówi: "Daj pan grosik, zrobię wszystko co zechcesz"! Wiecie,
Panowie! Ja płakałem! Pieprzyłem ją i płakałem!

Podobny, starszy, krótszy i moim zdaniem lepszy. Choć nie najlepszy o moim ulubionym poruczniku.
Pozdrawiam.

mygyry

2018-12-15, 21:58
Ja pie**ole ile malkontentów

hallux

2018-12-16, 00:16
Dał jej ten kożuch czy nie?

freaky

2018-12-16, 00:33
Przeróbka dowcipu o amerykańskim żołnierzu na misji i dziewczynce.

AN...........or

2018-12-16, 07:44
nie rozumiem, o ch*j chodzi w tej historii, niech ktoś mi wytłumaczy ??

Azriel

2018-12-16, 08:45
Napisałeś suchara za który należy Ci się porządny kop w jaja. Stary Ci wchodził do wanny? Co jest śmiesznego z kawałami o pedofilach? Powinno się ich skutecznie izolować od społeczeństwa w zamkniętym ośrodku, 100 metrów za płotem, 2 metry pod ziemią.

Oponka

2018-12-16, 08:53
@up uderz w stół a nożyce się odezwą. powiedz wujkowi, żeby dał ci już spokój

panta_rhei

2018-12-16, 09:32
Dobra, dam mu już spokój...

GOLOP

2018-12-16, 14:08
Ratujemy temat bo kolega zj***ł :)

Spotyka się 3-ech żołnierzy i rozmawiają o najgorszych rzeczach, jakich doświadczyli. Jeden z wojny pustynna burza, drugi z Wietnamu i trzeci z Jugosławii
Pierwszy mówi- ja to widziałem straszne rzeczy wyobraźcie sobie ludzi po broni biologicznej z ranami otwartymi ropiejącymi ginących w męczarniach...
Drugi- to nic ja widziałem zbombardowane wioski napalmem poparzeni ludzie...
Trzeci-to wszystko nic wyobraźcie sobie młodą dziewczynkę bez rączki, nóżki z poderżniętym gardełkiem.... normalnie płakałem jak ją r*chałem.