18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczęście

LouDoova • 2018-12-15, 19:55
Zima. Mróz jak sam sk***ysyn, a facet brnie przez śnieg po sam pas, w adidaskach, szortach i podkoszulce. Siny z zimna, nigdzie nie może się schronić i ogrzać. Idzie, idzie, nagle patrzy, kożuch leży- " Ja pie**olę" - myśli facet - "Ale mam dzisiaj szczęście, taki mróz a ja kożuch znalazłem" -Założył i zapie**ala dalej. Już ciepło i morale wzrosło, nagle patrzy, kożuch leży-" Ja pie**olę, ja to mam dziś szczęście, dwa kożuchy w jeden dzień, będzie dla żony". Idzie, idzie, patrzy, kożuch sobie leży- " Ło rzesz, trzy kożuchy w jeden dzień, ja to mam szczęście, będzie dla córki". Zapie**ala dalej i po czasie dojrzał łunę świateł nad jakimś miastem. Dotarł na rogatki, a tam na biednym przedmieściu, stoi mała dziewczynka, na oko 8-9 lat, w samej podomce, na bosaka,zziębnięta i zapałki sprzedaje. " k***a"- myśli facet- " Jakie ja mam dzisiaj szczęście" Jak ją j***ł, to aż płakał ze szczęścia.

żmij

2018-12-16, 17:42
freaky napisał/a:

Przeróbka dowcipu o amerykańskim żołnierzu na misji i dziewczynce.


Wierz mi, to przeróbka dowcipu tak starego, że nie było jeszcze amerykanów w Azji i Afryce.

Jack Daniel's

2018-12-17, 19:19
Nauczcie się poprawnie pisać frazę "ożeż".

do...........ka

2018-12-18, 01:16
Up, swoją drogą w historii był jeden taki Rżewski. Skończył na Syberii, bynajmniej nie za gwizdanie...Choć rzeczywiście ordynus z niego był i menda łasa na pieniądze. A do tego skarżypyta cholerny.

sa...........os

2018-12-18, 02:44
Cytat:

Idealne na ten portal, choćby suche jak Sahara.


W porównaniu z żartami i anegdotami "z życia", które mają tu po 600 piw, to wręcz pierwszorzędne!

reltiH

2018-12-25, 03:03
Azriel napisał/a:

Napisałeś suchara za który należy Ci się porządny kop w jaja. Stary Ci wchodził do wanny? Co jest śmiesznego z kawałami o pedofilach? Powinno się ich skutecznie izolować od społeczeństwa w zamkniętym ośrodku, 100 metrów za płotem, 2 metry pod ziemią.



Co ci zrobił jakiś pedofil? Stary cię w dupsko r*chał, że się tak unosisz? Uważaj, uważaj bo ci żyłka w dupie pęknie :)