18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Szczęście

pazuzu • 2017-05-24, 10:39
Wymyślony dziś suchar

Tysiące fanów przybyło na koncert do Manchesteru żeby posłuchać Ariany Grande, a kilku z nich miało szczęście i udało się dodatkowo spotkać ze Zbyszkiem Wodeckim




jak za suche to łykajcie :spermshot:

ni...........sz

2017-05-24, 17:04
uśmiałem się, łap piwo!

Bi...........er

2017-05-24, 19:12
Troche za wczesnie panowie, to walnelo dwie ulice dalej i jeszcze mozna szklo i sruby po chodnikach zbierac...

novi7

2017-05-24, 20:56
I po raz kolejny samce alfa z sadistica potwierdzają swoje niedoj***nie umysłowe. Giną dzieci? Czarny humor p*zdo hehe. Jakiś menel sie obsrał i podtarł ręką?Zdarza się szkoda chłopa. Banda k***idołków

lordbober

2017-05-24, 20:58
Ten moment kiedy myślisz, że suchar, ale i tak zabawniejsze niż najlepszy żart @Ratoshi

Crystecki

2017-05-25, 09:00
No i właśnie przez takie ciotowate stworzenia piszące że nie wolno się śmiać bo umarły dzieci z sadistica zrobiło się pie**olone cukierkowo. Przeczytajcie samą nazwę portalu. Wchodząc tutaj głąby liczcie się z czarnym, czasem skrajnym humorem. A jak sie nie podoba to wypie**alać na śmiesznekoty.pl albo inne stronki dla emocjonalnych podpierdków.

viecka

2017-05-25, 19:07
należy się!

:wodka:

czyżby wrócił stary dobry sadistic?

aż się łezka w oku zakręciła

:thisissadistic:

Sadolony

2017-05-25, 19:43
Żart żartem, ale nic mnie bardziej nie wk***ia jak ci "profesjonalni" sadole, nie mówcie jak żyć, wypie**alajcie z tymi rozkazami, bo koło ch*ja lata nam to co pie**olicie :idzwch*j: .

AN...........or

2017-05-25, 20:46
NA prawdę to był super koncert, ludzie świetnie się rozerwali, i te małe dzieciaczki również. Musiały być bardzo zadowolone (-:

OddajFartucha

2017-05-25, 20:53
janlew napisał/a:

Zamordowane zostały dzieci oraz polscy obywatele, więc mało śmieszne.



To zapewne ci sami obywatele którzy mówią że czarni, muzułmanie, pedały to też ludzie i też należy im się szacunek, a potem paru czarnych albo ciapatych zrobi coś białemu szczeniakowi i wielki płacz jak do tego doszło. Sram na tych ludzi nikt im nie kazał wyjeżdzać z kraju