18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczery Psycholog - kolejne odcinki

Ziemniakowąż • 2013-11-21, 15:12
Znana i lubiana seria, tłumaczona przez nich.


Szczery psycholog #3





Szczery psycholog #4









Z racji tego, że pojazd po Japonii jest na Sadisticu ciepło przyjmowany, oszczędzę wam roboty i wstawiam od razu najlepszy komentarz. Mam nadzieję, że moderator nie potraktuje tego jako dubla:




Cytat:



Najlepszy komentarz: (Milion piw)







Tradycyjnie odsyłam do źródła więc nie piszcie w komentarzach "gdzie jest wincyj"



A teraz wracam do kuchni.

Playboy223

2013-11-21, 20:52
wojan81@

to tak jakbyś smiał się ze wszystkich którzy ogladają seriale, bo to pedalskie

spardo

2013-11-21, 21:18
Ale ja lubię te wasze wojny ;D

NarevKenoki

2013-11-21, 22:07
co nie, spardo - wchodze na sadistica głównie po to, żeby popatrzeć na niektóre bzdurne teorie niektórych... erm... Sadoli. o dziwo, to całkiem dobra forma relaksu - relacje międzyludzkie są ciekawe, kiedy ogląda się kłótnie idiotów - bo niestety niektórzy tutaj tak się zachowują (niekoniecznie ty, wojan81, nie będe cie oceniał po 1-2 komentarzach). a prawdziwa gratka jest wtedy, kiedy człowiek sam na moment założy maskę idioty i dołączy do dyskusji - palce lizać :D

Pącki

2013-11-21, 23:45
@up
Potwierdzam, przepysznie prowokuje się tych dałnów :ok:

ReveN_RV

2013-11-22, 20:34
Hmm, ja też obejrzałem sobie trochę dragon ball z i zaprzestałem poszukiwań "dobrego" anime. Debilizm reżysera i metody przedłużania na siłę scen były niczym wątki filozoficzne w "trudnych sprawach". Aczkolwiek, są wyjątki potwierdzające regułę. Ja na przykład zakochałem się w "Księżniczce Mononoke" - To anime miecie system(inne są do dupy). Perełka w gnoju po prostu. Są również sceny dla sadoli aka ucinanie głów, rąk itp. Polecam.

Gołyniemiec

2015-08-12, 20:46
Playboy223 napisał/a:

Ale macie ból dupy z tą Japonią, polaczki cebulaczki np. taki Pącki dupy z domu nie ruszy tylko sieje nienawiść w internetach.



I kto tutaj jest cebulaczkiem? my robimy to za kasę a ty się wk***iasz za darmo i kto jest tańszy?

Halman

2018-10-07, 13:30
dobra, nie dawaj "wincyj" to nam wystarczy by wydać osąd: dno a może i głębiej.