18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczere życzenia

Ra...........hi • 2017-03-08, 11:29


Co jak co, ale zaorane równo. Nawet się rymuje. :D

Fred322

2017-03-08, 19:32
ta wiązanka krązy po internecie od około roku i z pewnoscia nie była z okazji dnia kobiet

Krzychu1990eg

2017-03-08, 19:48
pazuzu napisał/a:

Patrząc na słownictwo to chyba byli siebie warci


niby tez tak na to patrzę, ale jeżeli to co wypocił jest prawdą i by mi się takie coś przytrafiło to nie mam pojęcia co bym zrobił

krasnal_hałabała

2017-03-08, 19:54
pazuzu napisał/a:

Patrząc na słownictwo to chyba byli siebie warci



Intelekt niekoniecznie musi obrazować człowieka a na pewno nie w pełni, wierz mi że są takie przygłupy którym powierzyłbym życie i tacy intelektualiści którym nie pozwoliłbym nawet przynieść sobie papieru toaletowego do klopa podczas srania.

JaegerMouse

2017-03-08, 20:04
pazuzu napisał/a:

Patrząc na słownictwo to chyba byli siebie warci



W takim wypadku potwierdza się powiedzenie, że miłość jest ślepa.

brudny02

2017-03-08, 20:53
Ratoshi napisał/a:

Obrazek

Nawet się rymuje. :D



No ja od połowy zacząłem mieć flow, mimowolnie ale jednak

Materka1996

2017-03-08, 21:46
Podrzućcie jakiś Bicik to jutro wstawię piosenkę :D

wheresally

2017-03-08, 21:47
Mi też zrobiła panna trolollo po 14 latach i to gdy 2 rok schodziliśmy się z jej inicjatywy.

Nadal mam dostęp do jej pejsbuka kart czy danych ze studiów ale takiej żenady nie odstawiałem i nie zamierzam ani coś odpie**alać w ogóle.Po co sobie ryć banie dalej przez kogoś zj***nego.

.Normalny gość w tym czasie już posuwałby jej najlepszą kumpele. Albo budował nowego lepszego siebie już bez chwasta

Laska co zdradziła sobię pięknie wszystko to wyprze co zrobiła.Moja stwierdziła że mi sie tylko wydawało że do siebie wróciliśmy i za dużo sobie wyobraziłem. One już tak mają . Jeszcze coś własnie takeigo odpie**ol jak na screenie i drama gotowa.

. .Koleżanki pannie potwierdzą że byłeś z pipą a i poklepią po pleckach. Biało rycerze wesprą i powiedzą że dobrze zrobiła bo psychol jesteś. Tylko będziesz mieć kwasy na mieście bo skrzywdzisz kobietkę. Od takich wpisów bardzo łatwo się wpie**olić na minę pod tytułem "psychopata" "maniak" "stalking i potem problemy w pracy czy na psy wezwania jak jakaś poj***na na serio.

.Szkoda prądu na jakieś publiczne gówno za przeproszeniem .

AN...........or

2017-03-08, 21:59
Zostawienie tego kolesia, było bardzo dobrą decyzją. Musiałem niektóre fragmenty dwa razy przeczytać by zrozumieć.

voidinfinity

2017-03-08, 22:24
@wheresally

Od razu widać, że praktyk - a nie stuleja z piwnicy ;-)

tranzystor

2017-03-08, 22:36
wheresally napisał/a:

.Normalny gość w tym czasie już posuwałby jej najlepszą kumpele.




Tobie dżolero na pewno wskakiwały do łóżka jej wszystkie najlepsze kumpele.

antomatic

2017-03-09, 11:00
Machol napisał/a:

Jedno słowo i wiadomo że to ktoś spod Poznania :]



któreż to? :>

waloos

2017-03-09, 14:20
wheresally napisał/a:

Mi też zrobiła panna trolollo po 14 latach i to gdy 2 rok schodziliśmy się z jej inicjatywy.

Nadal mam dostęp do jej pejsbuka kart czy danych ze studiów ale takiej żenady nie odstawiałem i nie zamierzam ani coś odpie**alać w ogóle.Po co sobie ryć banie dalej przez kogoś zj***nego.

.Normalny gość w tym czasie już posuwałby jej najlepszą kumpele. Albo budował nowego lepszego siebie już bez chwasta

Laska co zdradziła sobię pięknie wszystko to wyprze co zrobiła.Moja stwierdziła że mi sie tylko wydawało że do siebie wróciliśmy i za dużo sobie wyobraziłem. One już tak mają . Jeszcze coś własnie takeigo odpie**ol jak na screenie i drama gotowa.

. .Koleżanki pannie potwierdzą że byłeś z pipą a i poklepią po pleckach. Biało rycerze wesprą i powiedzą że dobrze zrobiła bo psychol jesteś. Tylko będziesz mieć kwasy na mieście bo skrzywdzisz kobietkę. Od takich wpisów bardzo łatwo się wpie**olić na minę pod tytułem "psychopata" "maniak" "stalking i potem problemy w pracy czy na psy wezwania jak jakaś poj***na na serio.

.Szkoda prądu na jakieś publiczne gówno za przeproszeniem .



Żenady z podawaniem danych nie odstawiłeś, natomiast odwaliłeś totalną żenadę z tym postem.
Tego się nie da czytać! W całej wypowiedzi nie ma nawet jednego przecinka. Jeśli prawdą jest, że byłeś z kobietą 14 lat, to musisz być około 30. Jeśli w wieku 30 lat nie potrafisz zbudować dwu akapitowej wypowiedzi, tak aby miała ona jakiś sens to przypuszczam, że nie jesteś zbyt bystrą czy ambitną osobą. Umysłowo też raczej nie pracujesz, więc obstawiam stanowisko pracownika fizycznego, tylko takiego niższych lotów, gdzie nie trzeba się wiele uczyć, a starczy wykształcenie podstawowe.

A jak brakuje Ci tych cech to nie licz na to, że stworzysz dobry i udany związek z wartościową kobietą - takie lubią mężczyzn ambitnych i interesujących. Po twojej wypowiedzi od razu miałem przed oczami obraz typowego gościa którego jedyną rozrywką jest piwo z kumplami i posłuchanie rapsów.
No chyba, że jesteś zwykłym gimnazjalistą, który chce poszpanować, że zna się na kobietach.

Ciekawe ile się pomyliłem?

Polak1988

2017-03-09, 18:22
waloos,
Zrób mu dyktando i postaw pałę za interpunkcję :)