18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczepionki na Covid: życie ze skutkami ubocznymi

doopa • 2023-03-27, 22:03
coś dla zwolenników szczypawek


gówno burza, czas start

gówno burza czas start

Kriski

2023-03-28, 00:03
Kopernik była kobietą, ziemia jest płaska, JP2 r*chał kremówki.

darayavahus

2023-03-28, 09:27
Przej***ne.

U mnie w pracy wszyscy się szczepili i wszyscy chorowali, tak jak ja. Czy był więc sens ryzykowac jakichkolwiek powikłań?

Czemu w ogóle covid "skończył się" miesiąc przed wojną? Jakby to przecież wyglądało, że przyjmujemy miliony niezaszczepionej hołoty z UKR, podczas gdynam wmawiano, że bez szczepionki skiśniesz jak kapusta.

lokal.szczecin

2023-03-28, 10:38
nawet tego gowna nie odpalam, szkoda mi zycia na cos takiego

Manolito666

2023-03-30, 20:18
darayavahus napisał/a:

Przej***ne.
U mnie w pracy wszyscy się szczepili i wszyscy chorowali, tak jak ja. Czy był więc sens ryzykowac jakichkolwiek powikłań?
Czemu w ogóle covid "skończył się" miesiąc przed wojną? Jakby to przecież wyglądało, że przyjmujemy miliony niezaszczepionej hołoty z UKR, podczas gdynam wmawiano, że bez szczepionki skiśniesz jak kapusta.



Ja się nie zaszczepiłem. Od kiedy w maju 2020 roku zobaczyłem jak Duda i Trzaskowski wchodzą sobie pomiędzy setki potencjalnych wyborców zdałem sobie sprawę jaka to ściema. A oprócz tego 17 lat pracowałem w firmie farmaceutycznej i wierzcie mi, branża zbrojeniowa mogłaby uczyć Bigfarmy etyki. No i trzy dawki tego smakołyku dla każdego człowieka to KOSZT TYSIĄCA MILIARDÓW EURO przelanych z budżetów państw dla Bigfarmy. TYSIĄC MILIARDÓW EURO... za jedną dziesiątą tej kwoty skorumpujesz wszystkich polityków, właścicieli mediów i rzekomych specjalistów. Tych samych specjalistów, którzy inne szczepionki dopuszczali wcześniej po 7-10 LATACH od początku badań klinicznych, a nie po dwóch tygodniach.

darek1234

2023-03-30, 21:37
Tylko idiota się szczpił

Wiewór

2023-03-30, 23:11
Aha. Znowu się foliarze pobudza.

SantaMaria

2023-04-01, 18:52
Wiewór napisał/a:

Aha. Znowu się foliarze pobudza.



jak tam? jeszcze 5 daweczka kretynie będzie

ps. ja się nie szczepiłem i nie chorowałem, yebać boidudków XD

Wiewór

2023-04-02, 12:43
SantaMaria napisał/a:

jak tam? jeszcze 5 daweczka kretynie będzie
ps. ja się nie szczepiłem i nie chorowałem, yebać boidudków XD



Tak będą idioto. Szczepie sie na choroby zakaźne bo cenie swoje życie.
A ty rob co chcesz. Nawin se rolke folii na pusty łeb i łykaj amantadyne, witaminę c od srodka skrętna i inne magiczne odwary doktora zięby
Jak w Polsce wprowadzali prąd i żarówki to tacy idioci jak ty modlili sie pod elektrowniami o przegnanie szatana.
Jak Hiszpanka pustoszyła świat to kretyni twojego pokroju protestowali na ulicach i kaszleli na siebie żeby udowadniać ze grypa nie istnieje.

lary53

2023-04-02, 17:36
w ch*ja jak ktoś ma niech się zaszepi na hiV