18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Szczepienie Sputnikiem

~McSadol • 2021-07-18, 20:38
W Rosji wszystko takie proste


juderaus

2021-07-19, 01:05
To nie szczury , to są zjebowidy połączone bezprzewodowo z telewizorem.

sa...........el

2021-07-19, 01:47
stilltrillogf napisał/a:

Żebyś k***a zachorował na to i wylądował pod respiratorem, ot byś się k***o zdziwił, foliarzu j***ny.



Po półtora roku nie ma bata, wszyscy mieli już z tym styczność, więc jak żyje teraz, to gówno mu się stanie. 2mln zgonów na 8mld ludzi to gówno wielkie, ale ktoś musi na takich debilach jak ty zrobić hajs. 80% ludzi przechodzi bezobjawowo, albo łagodnie, stoi jak byk w broszurze PANu na temat covid, więc te szczepionki możesz sobie w p*zdę wsadzić. To gówno to nie gruźlica, czy hiszpanka i wbij sobie to do pustego łba.

Voldmar

2021-07-19, 08:34
satariel napisał/a:

Po półtora roku nie ma bata, wszyscy mieli już z tym styczność, więc jak żyje teraz, to gówno mu się stanie. 2mln zgonów na 8mld ludzi to gówno wielkie, ale ktoś musi na takich debilach jak ty zrobić hajs. 80% ludzi przechodzi bezobjawowo, albo łagodnie, stoi jak byk w broszurze PANu na temat covid, więc te szczepionki możesz sobie w p*zdę wsadzić. To gówno to nie gruźlica, czy hiszpanka i wbij sobie to do pustego łba.



Jak o tym mówiłem rok temu to się wszyscy śmiali, że foliarz, że mam aluminiową czapkę założyć, a teraz oczy otwierają. Do niektórych dociera, że zostali zrobieni w balona. Niestety media głównego ścieku robią robotę i jest jeszcze rzesza covidiotów.

ZaSwojePiję

2021-07-19, 09:01
silwerbalk napisał/a:

Skurywysyn nawet k***a okiem nie mrugnął.....widać że nie jedno przelewał w gardło



Maaz problem z alkoholem, skoro sie napic nie umiesz

JaTylkonaChwile

2021-07-19, 11:56
Justynka99 napisał/a:

Kolejny profesor medycyny z youtuba się trafił



nie trzeba byc profesorem - trzeba miec choc 1 zwoj mozgowy wiecej niz kon by nie pic wody z wiadra i tak wlasnie maja kobety :)

UK liderem "wyszczepien" - zakazenia (a raczej pozytywne testy) ida w gore na potege i wina obarczani sa ludzie nieszczepieni :D Tak k***a naprawde to ma sens. Izrael - taka sama sytuacja. Jesli w Izrealu jest zaszczepionych z 80% a twierdzono, ze szczepionka ma skutecznosc 96% to przypadki powinny zdarzac sie tam sporadycznie. Naprawde k***a trzeba pomyslec chociaz przez 2 minuty.
W polsze pie**ola w TV, ze trzeba sie szczepic nie dla siebie ale dla innych :homer: Lepiej miec zakrzep lub zawal - bo zakrzepem nie zarazisz kogos a covidem juz tak :D Coraz glupiej, coraz smieszniej... Na poczatku covid zmienial chinczykow w murzynow. Potem doszly wszystkie objawy czegokolwiek - jako objawy covidowe. Naprawde trzeba miec nasrane w glowie by szczepic sie nie przetestowanym jakims preparatem, za ktorego skutki uboczne nikt nie chce wziac odpowiedzialnosci a producent sam przyznaje, ze testy jeszcze sie nie zakonczyly. No ale ch*j z tym, na takich jak Ty nie warto tracic czasu. Mam nadzieje, ze to naprawde spisek gatesa i reptalianow - by ograniczyc liczbe ludzkosci poprzez sczepienia - tacy jak ty nie powinni przekazywac dalej swoich genow.

DSStrielok napisał/a:

Gorzej... z sadola.



idz posluchac ministra zdrowia ktory jest doktorem... nauk ekonomicznych :D ooo przepraszam posluchaj ekspertow pisowskich - przeciez oni maja ekspertow np. macierewicza od katastrofy smolenskiej.

ps. pan silwerbalk juz przyjal swoja porcje szczepionki jak widac :D

mit2

2021-07-19, 12:34
Ja tylko napiszę, że przechodziłem covida (potwierdzone dwukrotnie testem, dla niedowiarków mogę wrzucić fotkę) i przynajmniej u mnie nie było to nic więcej niż zwykła grypa. Przez kilka dni miałem płytki oddech i łupało mnie w kościach. Trochę kaszlałem. I tyle. Szczepić się żadnym gównem nie mam zamiaru.

St...........sz

2021-07-19, 14:24
mit2 napisał/a:

Ja tylko napiszę, że przechodziłem covida (potwierdzone dwukrotnie testem, dla niedowiarków mogę wrzucić fotkę) i przynajmniej u mnie nie było to nic więcej niż zwykła grypa. Przez kilka dni miałem płytki oddech i łupało mnie w kościach. Trochę kaszlałem. I tyle. Szczepić się żadnym gównem nie mam zamiaru.



U mnie identyko. Z tym, że mnie rozj***ło na miecha, a kolejne 3 nie miałem smaku i węchu(to było ponad rok temu). Miesiąc temu miałem robione prześwietlenie płuc po wypadku i płucka wg chirurga wyglądają pięknie 8-)

DupcyperChui

2021-07-19, 20:26
mygyry napisał/a:

Powinien być jeszcze obok dyspozytor z ogórkami



Chyba instrybutor ?

JaTylkonaChwile

2021-07-19, 22:07
Stołndzisz napisał/a:

U mnie identyko. Z tym, że mnie rozj***ło na miecha, a kolejne 3 nie miałem smaku i węchu(to było ponad rok temu). Miesiąc temu miałem robione prześwietlenie płuc po wypadku i płucka wg chirurga wyglądają pięknie



chyba klamiesz kolego... jesli miales covida to pluca wygladaja jak gąbka, najprawdopodobniej ktos sie podszywa pod Ciebie bo nie zyjesz - przeciez na filmikach z chin ludzie padali jak muchy ;) Utrata węchu i smaku ? Wystarczy wyygogloowac : brak smaku i wechu po grypie : pojawiaja sie artykuly z 2012r i innych starszych dat. Przeciez jest od ch*ja sadolowych ekspertow promujacych noszenie maseczke uszytych z gaci - ponoc sa skuteczne :D wedlug pie**olenia tych znawców juz downo powinienem nie zyc : od poczatku pandemii popie**alam bez kaganca, po szpitalach, po przychodniach, po marketach...

jednoręki-ujeżdżacz

2021-07-19, 22:19
Mam nadzieje, że to żart.
mygyry napisał/a:

Powinien być jeszcze obok dyspozytor z ogórkami





:roll:

MindBodyLightSound

2021-07-21, 13:56
mygyry napisał/a:

Powinien być jeszcze obok dyspozytor z ogórkami



Dyspozytor karetki wysyła na akcje... DYSPENSER k***a

quack

2021-07-26, 23:51
mygyry napisał/a:

Powinien być jeszcze obok dyspozytor z ogórkami



Chyba dystrybutor...