18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szarża dzika.

T3RMINATOR • 2020-02-16, 17:03
Piękna nagonka myśliwska oraz perfekcyjny strzał.

NataliaW

2020-02-16, 17:09
Zaraz się zacznie ból dupy, że myśliwi to bandyci... A strzał jak strzał, z kilku metrów każdy trafi.
Nie widać dobrze ale to chyba już dość stary odyniec, w np. PL pójdzie na skup, a potem warszawiacy będą się zajadać dziczyzna śmierdząca moczem.

bard1988

2020-02-16, 17:59
NataliaW napisał/a:

Zaraz się zacznie ból dupy, że myśliwi to bandyci... A strzał jak strzał, z kilku metrów każdy trafi.
Nie widać dobrze ale to chyba już dość stary odyniec, w np. PL pójdzie na skup, a potem warszawiacy będą się zajadać dziczyzna śmierdząca moczem.



Chyba nie taki stary.... rozmiarami to on nie powala. Zresztą może to być locha. To też nie jest gra komputerowa i w przypadku strzałów do ruchomych celów (nawet tych zbliżających się do ciebie) to uwierz mi, nie jest łatwo trafić. Tymbardziej, że dostał ładnie na gwizd (z breneki?) . Te psy niepotrzebne, pełno farby dookoła, nie zdąrzył ich odwołąć, szynki pogryzione. Na skup. Dziczki najsmaczniejsze są na jesień.

Antek01

2020-02-16, 18:59
NataliaW napisał/a:

A strzał jak strzał, z kilku metrów każdy trafi.


Uwierz mi, nie każdy. Poza tym te jebańce są takie że kula potrafi zrykoszetować po jego grzbiecie. Gdyby coś poszło nie tak, to strzelec mógłby nie mieć czasu na przeładowanie i oddanie kolejnego celnego strzału.

woytasw

2020-02-16, 19:02
Antek01 napisał/a:

Uwierz mi, nie każdy. Poza tym te jebańce są takie że kula potrafi zrykoszetować po jego grzbiecie. Gdyby coś poszło nie tak, to strzelec mógłby nie mieć czasu na przeładowanie i oddanie kolejnego celnego strzału.




A automatu strzela - nie musi przeładowywać.

Antek01

2020-02-16, 19:13
woytasw napisał/a:

A automatu strzela - nie musi przeładowywać.


Racja, jakoś mi się rzuciło w oczy, że miał 4-takta.

Denanzek

2020-02-16, 19:27
Ale mu łeb jeszcze dymi

kabaszma

2020-02-16, 19:35
Odstrzeliwać szkodzącą zwierzynę? tak! Robić przy tym jakieś zj***ne ceremonie i rytuały jak myśliwi? nie!

koras24

2020-02-16, 19:41
kabaszma napisał/a:

Odstrzeliwać szkodzącą zwierzynę? tak! Robić przy tym jakieś zj***ne ceremonie i rytuały jak myśliwi? nie!



A co za różnica?

Mors_Nigra

2020-02-16, 21:05
bard1988 napisał/a:

Chyba nie taki stary.... rozmiarami to on nie powala. Zresztą może to być locha. To też nie jest gra komputerowa i w przypadku strzałów do ruchomych celów (nawet tych zbliżających się do ciebie) to uwierz mi, nie jest łatwo trafić. Tymbardziej, że dostał ładnie na gwizd (z breneki?) . Te psy niepotrzebne, pełno farby dookoła, nie zdąrzył ich odwołąć, szynki pogryzione. Na skup. Dziczki najsmaczniejsze są na jesień.



Czasami i w grze komputerowej idzie z metra nie trafić, celując idealnie w głowę. Także tego... ;)

ans83[Ż]

2020-02-16, 22:20
bard1988 napisał/a:

Te psy niepotrzebne, pełno farby dookoła, nie zdąrzył ich odwołąć, szynki pogryzione. Na skup. Dziczki najsmaczniejsze są na jesień.



Jak dla mnie ch*ja warte/źle wyszkolone psy.

koras24

2020-02-16, 22:23
ans83[Ż] napisał/a:

Jak dla mnie ch*ja warte/źle wyszkolone psy.




Mors_Nigra napisał/a:

Czasami i w grze komputerowej idzie z metra nie trafić, celując idealnie w głowę. Także tego...



Wydaje mi się że mimowszystko to psy mięsa dzika jakoś bardzo nie poszarpią tak szybko.

lilmuzynio

2020-02-16, 23:37
Co to k***a za cyrk ??? Strzelec dobry ale psy do doopy.