18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szarża dzika

~DMT • 2017-03-02, 20:35
Prawie się mu udało...


~Velture

2017-03-02, 21:27
Za filmik z komorowskim zawsze piwo!

Jo...........23

2017-03-02, 21:48
@Up
A on tylko chciał spytać "jak żyć"?

Fiksat

2017-03-02, 21:56
Wielki k***a myśliwy jego mać

I tak cud, że nie pomylił żadnego ze swoich ziomali z dzikiem i nie palnął mu w łeb - za to na pewno już ma posłuch wśród kumpli

Teraz, po jakże widowiskowym wyj***niu w dzika z 2 metrów będzie Panem w pobliskim kole myśliwskim o dźwięcznej nazwie "JELEN" i już do końca swoich dni będzie mógł przy kominku rozprawiać o tym, jak to kiedyś dzielnie po litrze wódki i dwóch grillowych zabił dzika unikając rychłej śmierci.

Żal mi tych p*zd, pseudo miłośników natury, cisze się za każdym razem gdy wraca ich z naganki o jednego mniej, lub gdy cała ich brygada zarazi się włośniem i płacze w lokalnej gazecie nad swym losem

Do końca liczyłem na to że dzik wstanie z zarośli i zaszarżuje jeszcze raz

ch*j w dupę myśliwym pijaczkom z celownikami optycznymi niezbędnymi do zabijania zwierzyny z odległości 10 metrów :)

donkapusta

2017-03-02, 22:01
To nie Komorowski, nie strzelał z krzesła i nie miał sokowirówki.
ps
przyznać trzeba, że gość nie spanikował po pierwszym strzale.

Fiksat napisał/a:

Wielki k***a myśliwy jego mać

I tak cud, że nie pomylił żadnego ze swoich ziomali z dzikiem i nie palnął mu w łeb - za to na pewno już ma posłuch wśród kumpli

Teraz, po jakże widowiskowym wyj***niu w dzika z 2 metrów będzie Panem w pobliskim kole myśliwskim o dźwięcznej nazwie "JELEN" i już do końca swoich dni będzie mógł przy kominku rozprawiać o tym, jak to kiedyś dzielnie po litrze wódki i dwóch grillowych zabił dzika unikając rychłej śmierci.

Żal mi tych p*zd, pseudo miłośników natury, cisze się za każdym razem gdy wraca ich z naganki o jednego mniej, lub gdy cała ich brygada zarazi się włośniem i płacze w lokalnej gazecie nad swym losem

Do końca liczyłem na to że dzik wstanie z zarośli i zaszarżuje jeszcze raz

ch*j w dupę myśliwym pijaczkom z celownikami optycznymi niezbędnymi do zabijania zwierzyny z odległości 10 metrów :)



o i już mamy miłośnika natury bez podstawowej wiedzy z zakresu przyrody. Pewnie też płakałeś za drzewami, które wycięto? Z resztą jak co roku, by zdążyć do końca lutego, przed ustawowym zakazem. Idź i płacz na dzikimi świniami. Buhahhahahahah.

Fiksat

2017-03-02, 22:05
Nie płakałem za drzewami bo sam je wycinam tępa dzido aka don sałato vel don korniszonie

Z myśliwymi mam styczność na co dzień

Gardzę tym plebsem

tranzystor

2017-03-02, 22:38
I się cieszy głupi bambus, a z dzika większy pożytek niż z niego.

kampton

2017-03-02, 22:49
@fiksat A co naganiaczem jesteś ? ;D

Fiksat

2017-03-02, 23:21
Kampton

Przecież ten pseudo łowca niemal został stratowany przez zwierze biegnące ruchem jednostajnym prostoliniowym

Pewnie nawet nie miał przy sobie broni krótkiej i mocno liczyłem na to, że dzik wstanie i zaszarżuje jeszcze raz, znane są przypadki wykrwawienia "myśliwego" po zranieniu.

Zreszta szkoda, ze nie ma dalszego ciągu, może gdy podszedł dostrzelić zwierzynę to jednak cos mu sie stało

Im mniej tych debili tym lepiej, tym ludziom brakuje podstawowych umiejętności, wiedzy i rozumu, a przede wszystkim wyobraźni.

Zreszta, wpisz sobie w google liczbę zeszłorocznych postrzałów myśliwych. Jak pie**olnie kolegę, to pal sześć, to jeszcze ujdzie

Hitem jest np. gosc z mojego koła łowieckiego, który siegał naj***ny po bron, która mial za fotelem kierowcy (siegał po nia siedzac za kierownica) złapał za kabłak, pociagnał spust i wyj***ł sobie w nere.

Dopiero co postawił sobie dom, wprowadził sie i zaraz po parapetówie była stypa:D

Do konca wierzyłem w dzika, sadze, ze był bystrzejszy od mysliwego

Hrabia Drapula

2017-03-02, 23:33
za dużo wypiłem bo mi to na małego misia wygląda

manson__

2017-03-03, 00:37
Pytanko do ex-pertów:
Ni jest prościej ubić dziką świnię strzelając prostopadle?
Nasłuchałem się legend o rykoszetach - stąd pytanie.

czerczil

2017-03-03, 11:07
morde cieszy, ale w majtach zapewne pelno

kolens88

2017-03-03, 11:26
szacunek za walkę do końca [*]

SuperPlicha

2017-03-03, 11:38
jak można być takim debilem???

eruaknem

2017-03-03, 12:11
Nie mogło zabraknąć: