18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szarpanina w Lidlu o urządzenie wielofunkcyjne

fantastico • 2017-04-01, 22:19
W Lidlu były urządzenia, które kosztowały 888zł i ludzie się o nie szarpali by kupić po cenie przystępnej. Rzucili się na to w Krakowie.


Arturroant

2017-04-02, 18:45
w tamtym roku miały być niwelatory w biedronce 5 biedronek z samego rana objeździłem i h*j nie było ani sztuki

stalowalowa

2017-04-02, 19:17
Autor filmiku napisał w komentarzach na yt że wygrała kobieta. Sprawa zamknięta :P

krasnal_hałabała

2017-04-02, 19:53
Wstalodziany napisał/a:

Rzygać mi się chce kiedy widzę coś takiego.
Niedawno tygodnik "Wprost" informował w jednym ze swoich artykułów o badaniach w których udowodniono, że sieci zachodnich supermarketów wysyłają do nas towarty gorszej jakości które sprzdają po paradoksalnie droższych cenach niż na zachodzie.
Ale Polaczek i tak będzie sobie wyrywał byle gówno bo ktoś mu powiedział, że to super promocja.
I niech nikt tu nie pie**oli że to wina biedy bo to jest wina wyłącznie braku mózgu i cebulactwa.
Gdyby bijaca się prara równie dużo energii i ambicji co w wyrywanie sobie pudełka włożyla w naukę obcego języka to szybko zarabiali by tak, że stać by ich było na odrobinę godności.




O jaki ty jesteś bogaty i mądry, mój Rockefellerze...

weltmajster

2017-04-02, 20:13
Mnie osobiście odpycha robienie zakupów w dyskontach typu lidl czy bieda, patrzenie na tych wszystkich k***a buraków którzy traktują sklepowe pułki jak jakieś trofea, które muszą zdobyć, żeby wspiąć się na wyższy poziom życia. Tak naprawdę nie dostrzegają tego, że są dla dyskontów j***nym robactwem, które można zaprogramować dowolnie poprzez promocję, a oni i tak bez refleksji wykupią wszystko co będzie opatrzone słowem "promocja". k***a, ci którzy odpowiadają za sprzedaż w dyskontach już sami nie wiedzą jak mają organizować "promocję" żeby do takich scen nie dochodziło, bo nawet o gówno są w stanie cebulaki się przepychać i tarzać po podłodze jak świnie (bez urazy dla trzody chlewnej). Już unikam jak mogę chodzenia do biedry czy lidla, nie zarabiam wiele, ale wolę wydać więcej w osiedlowych delikatesach i nie patrzeć na ten rynsztok, co ci do koszyka zagląda jak przechodzi koło ciebie. Szczerze, jeśli ktoś mi powie, że bieda nie ma tu znaczenia to się z nim zgodzę, bieda materialna nie, ale mentalna tak. To są ludzie ubodzy w doświadczenie.

Loaloa

2017-04-02, 21:02
polaczki wstały z kolan i poszły do Lidla, bo Niemiec rzucił trochę chłamu w promocji. Jak ja z was kisnę!!!

Kubasu

2017-04-02, 21:04
Smutne jest to, że ludzie w Polsce tak mało zarabiają, że rzucają sie jak hieny na takie "wyprzedaże". To jest poniżej ludzkiej godności...

RedIsGood

2017-04-02, 21:48
Czy w takim przypadku "szanownych Państwa" nie powinna rozdzielić ochrona i po sprawdzeniu nagrań z monitoringu orzec któż był pierwszy? Jaki problem?

baterflaj

2017-04-02, 21:48
a dlaczego to facet ma ustąpić tej głupiej piździe. Mamy równouprawnienie, więc no tak to facet powinien ustąpić :D

Karenz88

2017-04-03, 01:27
beka , kupiłem dokładnie ten sam sprzęt w lidlu za 400 zł przed świętami bożego narodzenia a teraz ludzie biją się o niego za 699 ,
W warszawie głupie kwoki żuciły się na niego jak by był ze złota a na działeczce w mieście powiatowym stał tydzień i sprzedała się 1 sztuka .

DużyKutas

2017-04-03, 12:50
Wstalodziany napisał/a:

Rzygać mi się chce kiedy widzę coś takiego.
Niedawno tygodnik "Wprost" informował w jednym ze swoich artykułów o badaniach w których udowodniono, że sieci zachodnich supermarketów wysyłają do nas towarty gorszej jakości które sprzdają po paradoksalnie droższych cenach niż na zachodzie.
Ale Polaczek i tak będzie sobie wyrywał byle gówno bo ktoś mu powiedział, że to super promocja.
I niech nikt tu nie pie**oli że to wina biedy bo to jest wina wyłącznie braku mózgu i cebulactwa.
Gdyby bijaca się prara równie dużo energii i ambicji co w wyrywanie sobie pudełka włożyla w naukę obcego języka to szybko zarabiali by tak, że stać by ich było na odrobinę godności.


Gdyby nauczyli się obcych języków to zarabialiby lepiej? Czyli jednak to wina biedy.

nowynick

2017-04-03, 14:49
ten robot za 900 zł to laskę robi z połykiem, że taka cena?

qwerq221

2017-04-03, 21:44
Za to powiedzenie "ja jestem kobietą" powinien szmacie obić ryj :) nic ci się k***o nie należy za to, że jesteś kobietą totalnie NIC i zamknij ten ryj :D Ale fajne mega zabawne :D

Cryo

2017-04-06, 14:56
Szarpanina szarpaniną. Kto zgarnął towar?