18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szanuj miejscówki

serj1990 • 2013-12-13, 14:27
Ważny komunikat od ekipy Parkour Lublin

pi...........in

2013-12-13, 15:06
Ja pie**olę, siedzą w domach przed kompami i TV - źle, bo brak ruchu itd.; wyjdą na dwór poruszać się - źle, bo coś zniszczą.

blokern

2013-12-13, 15:32
"dobrze, słuchaj... jeżeli bedzie jakies zgloszenie telefoniczne i bede musial przyjechac tutaj jeszcze raz w zwiazku z tym ze ty sie bujasz na drzewie czy cos w tym rodzaju bedziesz mial problem wtedy" :D :D :D

Ezoteryk

2013-12-13, 15:36
Polak Polakowi wilkiem .

Arkil

2013-12-13, 16:20
Będziesz miał problem za bujanie na drzewie.
I bardzo dobrze! Bo k***a na drzewie to bujają się murzyni!... znaczy się małpy!


A tak na serio to chyba tego pachoła poebało

Suub

2013-12-13, 16:28
Ale zmontowali to całkiem nieźle. Piwko jest.

The.prophecy

2013-12-13, 16:34
Ezoteryk napisał/a:

Polak Polakowi wilkiem .



a Kiwi Kiwi Kiwi.

Aksal

2013-12-13, 16:34
Wiedziałem, że ktoś się przyjebie do sceny z policjantem :D Po tym co widać na filmiku można wywnioskować, że przyjechali, bo jakiś pojeb zadzwonił, że "jakieś gówniarze bujają się na drzewie". Koleś załatwił sprawę pouczeniem, ale notatkę musiał sporządzić z wezwania, bo takie przepisy. Ale uczciwie ich ostrzegł, że jeśli dostanie jeszcze jedno wezwanie w to samo miejsce, to drugiego pouczenia nie będzie mógł dać.

A montaż naprawdę spoko :D

Barthuss

2013-12-13, 16:34
Dziwne, że coś się rozjebie ze starości.

nightlion

2013-12-13, 16:40
Miasto sie ku*wa rozsypuje.. to chcą parkour wykorzystac do wyciagniecia nowych fundow z unii, ) z kieszeni chlopakow :D

zajebsity pomysl

gratulacje :D


Ja pierd*le ale zacofanie

panchamityle

2013-12-13, 16:40
@up
Jak nie może dać drugiego pouczenia? Za co ma im niby dać mandat, za że skaczą przez poręcz albo wskakują na drzewo? Rozumiem, że bawiące się dzieci i skaczące po murkach, czy drzewach powinny trafić do poprawczaka? Ten niebieski to jakiś służbista, któremu kanapki zabierali w szkole, spięty jak bawole jaja a interweniuje w sprawie skaczących po drzewie kolesi pfff hehe

Cyrk

2013-12-13, 16:41
Cytat:

Ja pie**olę, siedzą w domach przed kompami i TV - źle, bo brak ruchu itd.; wyjdą na dwór poruszać się - źle, bo coś zniszczą.

Czyli do wyboru jest siedzenie w domu albo rozpie**alanie otoczenia? No to fajnie masz nasrane.

MateuszMmz

2013-12-13, 16:47
Ale przez tą rozwalony chodnik w 1:10 ktoś mógł sobie złamać niechcący nogę, więc dobrze, że "rozwalił" i tak już zniszczoną kostkę

WinterWolf

2013-12-13, 17:02
@panchamityle Chociazby dlatego ze takie zachowanie liczy sie jako niszczenie publicznego mienia a to podchodzi pod wykroczenia. to tak samo jak bys przejechal za szybko przed policja ta cie sciaga i ostrzega z dobroci ze jeszcze raz i bedziesz mial problem, a Ty za 5 min znowu taka sama sytuacja. sadzisz ze znowu dostaniesz pouczenie? I przestan pie**olic jakies teksty dodatkowo bo w cale w ch*j nie sa smieszne...