18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szanuj ich kulturę

~Velture • 2018-10-19, 07:19
Takie oto wskazówki dla turystów udających się do miłośników kóz i 7 letnich dziewczynek. Super, no nie?

No a teraz wyobraźcie sobie podobną ulotkę wręczaną kozojebom jak przybywają do Europy. Ależ by się piekliło w mediach o rasizmie, islamofobii i ksenofobii. Aj waj szalom!


Cytat:


Jeśli jesteś w Katarze, jesteś jednym z nas...
Pomóż nam zachować Katarską kulturę i wartości.
Proszę ubieraj się nieokazale* w miejscach publicznych.

*zasłaniając się od ramion do kolan
** leginsy to nie spodnie
*** Te zasady są zawarte w globalnym turystycznym prawie etnicznym




A tutaj mały deser ;)
spoiler

Pantilion

2018-10-19, 07:35
-Co ma czarny białego?
-Pana :krejzi:

Tak poważnie to wcale mnie to nie dziwi. Zachodni świat już dawno płaszczył się przed arabskimi śmieciami. Wizyty zagraniczne w owych krajach całkowicie pod dyktando ich włodarzy. Wszystko musi być według ich uznania i zj***nej religii. Tuzy europejskiej i światowej polityki przystaną na wszystko byle nie urazić kozojebów. W imię poprawności politycznej i szacunku są gotowi włazić w dupę tak głęboko jak się da. Ścierwo zaczyna się coraz bardziej panoszyć i rozprzestrzeniać. Tylko czekać jak podobne ulotki będą rozdawane we Francji, Niemczech i UK. k***a to jest straszne jak upada europejska biała cywilizacja pod dyktandem kozich pasterzy...

mygyry

2018-10-19, 08:37
Wystarczyła by kartka, że w europie trzeba pracować na swoje utrzymanie i już by atrakcyjność turystyczna zmalała...

nowynick

2018-10-19, 08:54
tymczasem k***a w Londynie


Pantilion napisał/a:


Zachodni świat już dawno płaszczył się przed arabskimi śmieciami. Wizyty zagraniczne w owych krajach całkowicie pod dyktando ich włodarzy. Wszystko musi być według ich uznania i zj***nej religii.



nie no poważnie? k***a ja rozumiem Katarczyków, mają swoje tradycje, a jadący tam politycy słusznie jej przestrzegają. Nie włazi się do świątyń hindu czy pagody w buciorach? To chcący zobaczyć tą egzotykę buty ściągają. Nic w tym złego. Złe jest to, że "azylanci" w Europie mają w dupie nasze zasady i wprowadzają własne, a kultura europejska zamiast spuszczenia wpie**olu to jeszcze im przyklaskuje. Zresztą jaka kultura europejska? Młodzi już dawno zaczęli mieć w dupie kulturę własnego kraju. Zbyt długo wpływ na nią miała wiara. W dobie powszechnej ateizacji kraje nie dotknięte tak mocno jak Polska dramatem II WŚ i ruską okupacją dawno kulturę utraciły

PS w spojlerze jest błąd, masło orzechowe to wynalazek zdecydowanie białego lekarza, co do słoików i nakrętek to ch*j go wie, ale kolor skóry niemal pewny ;)

~Velture

2018-10-19, 09:19
@up
To aluzja do tego murzyna z usa co wymyślił 100 czy ileś tam zastosowań dla masła orzechowego.

nowynick

2018-10-19, 09:22
:roll:

a to nie znam, ja po prostu jem, co on z tym poza tym mógł zrobić, stosować jako rozjaśniacz do skóry? :D

Bear93

2018-10-19, 10:04
I bardzo dobrze. Przyjeżdżasz do obcego kraju to się dostosowujesz do kultury.

siwybis

2018-10-19, 11:17
To coś ma tyle z kulturą wspólnego co japońska gejsza z bułgarską tirówką.

iamthelaw

2018-10-19, 12:03
No i prawidłowo. u nas też powinno się dbać o kulturę, a nie tylko się lewaki czepiają o dymane dzieci. Kultura katolicka nakazuje dymać dzieci więc trzeba ją kultywować.

krasnal_hałabała

2018-10-19, 12:05
A ja po maśle orzechowym mam sraczkę ale nie taką zwykłą tylko wiecie... brązową...

Ja...........ro

2018-10-19, 18:03
co do masla orzechowego z drugiego obrazka... Moze i jest to jeden wynlazek czarnych, ale sloik juz nie. Prosze oddać :amused:

mygyry

2018-10-19, 18:28
@up A niech se wsadzą :amused:

TB303

2018-10-19, 18:30
Cholera... Kiedy myślę o murzyńskich chatek z gówna w Afryce, masło orzechowe źle mi się kojarzy. Nigdy w życiu chyba tego nie tknę :krejzi:

ellsworth

2018-10-19, 18:32
Velture napisał/a:


No a teraz wyobraźcie sobie podobną ulotkę wręczaną kozojebom jak przybywają do Europy. Ależ by się piekliło w mediach o rasizmie, islamofobii i ksenofobii. Aj waj szalom


To jest porównanie błędne w swym założeniu.
Ich kultura jest o ponad 600 lat młodsza od chrześcijańskiej, więc nie mierz ich tą samą miarą. Jakbyś się pojawił w takim stroju w Europie u schyłku średniowiecza to spotkałby cię raczej goszy los niż współcześnie u nich. Daj im czas! Jestem przekonany, że za 6 wieków to będą zupełnie inni ludzie.

mazga50

2018-10-19, 19:54
Ja tak ich kulturę szanuję, że nawet nie mam zamiaru jechać na ten ich mundial w 22r. Ani oglądać tego w tv. I tego życzę wszystkim - zdrowego rozsądku.