18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szalony Zenobiusz

Je...........ik • 2020-10-13, 17:11
Trzeba wezwać szklarza,


Halman

2020-10-13, 17:13
Jerzy_Owsik napisał/a:

Szalony Zenobiusz


Dlaczego akurat Zenobiusz? to ładne imię...

Je...........ik

2020-10-13, 17:15
Halman napisał/a:

Dlaczego akurat Zenobiusz? to ładne imię...



Zenobiusz Halman? To twój jakiś żydowski przodek?

Pralpunkt

2020-10-13, 17:17
Całkiem dobry pomysł na odreagowanie wk***u

janlew

2020-10-13, 17:28
Jerzy_Owsik napisał/a:

Zenobiusz Halman? To twój jakiś żydowski przodek?

Zenobiusz to imię pochodzące z greki geniuszu. Jest i katolicki św. Zenobiusz .

Swoją drogą skąd ta nagonka na Halmana nagle? Tyle tu lewackich sp***olin pełza, a tu nagle wszyscy na Hallman i Halmman. Nie żebym go znał dobrze, więc i lubił specjalnie, ciekawy jestem po prostu czy czymś konkretnym podpadł?
Widziałem że na motop*zdy mocno cisnął, to o to chodzi? Powstał jakiś zjednoczony front obrony motop*zd? Macie jakiś sztandar, czy pod tęczą sięm mieścicie jak np. pedalarze?

Je...........ik

2020-10-13, 17:31
janlew napisał/a:

Zenobiusz to imię pochodzące z greki geniuszu. Jest i katolicki św. Zenobiusza .
Swoją drogą skąd ta nagodna na Halmana nagle?



Nagodna? Coś Ci się pomyliło... Równie dobrze mogłem napisać Horacy albo Celestyn jeden ch*j przeciez wogole nie chodzi o to

janlew

2020-10-13, 17:33
Jerzy_Owsik napisał/a:

Nagodna? Coś Ci się pomyliło... Równie dobrze mogłem napisać Horacy albo Celestyn jeden ch*j przeciez wogole nie chodzi o to


No przecież nie mówie że nagonka jest na Zenobiusza :D Tylko że to nie żydowskie imie.

A że nagonka na Hallmana, to ciekawy inny wątek. Ciekawy jestem skąd o na i czy o te motop*zdy chodzi.

Halman

2020-10-13, 17:33
janlew napisał/a:


Widziałem że na motop*zdy mocno cisnął, to o to chodzi? Powstał jakiś zjednoczony front obrony motop*zd?


tak jakby.. łyżką goryczy było ze pojechałem po filmiku z ratowania samca jelonka.. to się gimbaza oburzyła że jak tak można... :-D

janlew

2020-10-13, 17:39
Halman napisał/a:

ratowania samca jelonka

O k***a. Ratowanie jelonka? No tego się na sadolu nie spodziewałem. Ale fakt jest tu i banda zjebów, co na śmierć kobiety czy dziecka ma wyj***ne, a nad bydłem i nierogacizną spuszczają się jak pie**olnięci. Bo piesełek, czy inny jesonek. Banda k***a zoofilów. W sumie Poligon też poleciał "za pieski". j***ne szczekające szczury, ot co!
Zdrajcy narodu to cwe*e
Zdrajcy rasy jeszcze większe
Zdrajcy gatunku w stylu "wolałbym zabić człowieka niż pieska" ... na tych już słów zaczyna brakować. Nie zasługują na miano człowieka i tyle

Je...........ik

2020-10-13, 17:39
Halman napisał/a:

tak jakby.. łyżką goryczy było ze pojechałem po filmiku z ratowania samca jelonka.. to się gimbaza oburzyła że jak tak można...



ch*j im w dupę tym motozjebom, pisalem juz o tym kiedys ze sam napie**alalem na dwukołowej ch*jni z resorami ile fabryka wiec wiem ilu sk***ialych zjebów robi tak samo na moje nieszczęście dalem sobie spokój bo może gdybym nie odpuścił gryzł bym juz piach w świętym spokoju mości panowie. j***ć starych komarkowców i baby które oni jebią

janlew

2020-10-13, 17:42
Ano już słyszę właśnie że za jakiegoś jelonka. Ale dobra, nie ważne. To tylko tak z ciekawości, ale widzę że afera o nic.

Je...........ik

2020-10-13, 17:49
janlew napisał/a:

Ano już słyszę właśnie że za jakiegoś jelonka. Ale dobra, nie ważne. To tylko tak z ciekawości, ale widzę że afera o nic.



Dokladnie a wyj***łeś esej jak na 6 roku polonistyki

Je...........ik

2020-10-13, 18:15
Daster napisał/a:

Macie, tu jest piękna lektura halman już nie pie**ol że o jelonka chodzi hipokryto.



Przeciez on te swoje posty już 15 razy edytował, nie ma co bić piany

Halman

2020-10-13, 18:16
Daster napisał/a:

Macie, tu jest piękna lektura



zajebista.. tak na poziomie dla wioskowego przygłupa.