18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szafka

Cara_Al_Sol • 2017-05-29, 08:07
Klasyk.
- Obywatelu, skąd macie tyle pieniędzy?
- Z szafki.
- A kto je tam wkłada?
- Moja żona.
- A skąd żona je ma?
- Ja jej daję.
- A wy skąd macie?
- Obywatelu śledczy, przecież już mówiłem: z szafki.



Pozdrawiam.

nowynick

2017-05-29, 08:23
wiem że to skopiowałeś, bo ostatnio to wszędzie się pojawia, ale za "obywatela śledczego" to podejrzany zarobiłby pałą...

Cara_Al_Sol

2017-05-29, 08:34
nowynick, wykasowałem tylko nazwisko "Rabinowicz". Reszta jak w książce.

pakicito

2017-05-29, 13:29
Obywatelu nowynick, po co się dopie**alasz :amused:

maksym_gorki

2017-05-29, 14:18
Suworow nazywał to bodajże "rozwalaniem szafki".

mazga50

2017-05-29, 15:04
w ten sposób można się bawić do usranej śmierci...

pi...........ja

2017-05-29, 15:07
Tak wyglądały przesłuchania w sprawie posiadania dewiz, które nie było karalne, w przeciwieństwie już do obrotu nimi :)

radek225

2017-05-29, 16:18
A ch*j to państwa obchodzi, skąd obywatel ma pieniądze? Jego sprawa. I tak płacimy ogromne haracze i podatki na każdym kroku. Prawie połowa pensji to j***ne ZUSy, srusy, składki z których i tak prawie nic nie zobaczysz. Nawet kupując chleb w sklepie, płacisz j***nym złodziejom VAT. W alkoholu, papierosach, w paliwie ponad połowa ceny to akcyza, a w papierosach nawet 3/4. Skubani z hajsu jesteśmy dosłownie jak kura z pierza na każdym kroku, więc ch*j państwo obchodzi moje oszczędności, które j***ne złodzieje też chciałyby opodatkować, a wręcz ukraść całe. Jak chcecie poszukać oszczędności i załatać kolejną dziurę budżetową, to opodatkuje polityków z Wiejskiej, którzy na czas pierdzenia w stołek w sejmie są zwolnieni z podatków, żyją za darmo i dostają kosmiczne dietki oraz uposażenia na prowadzenie gabineciku i poselskiego. Jeżdżą za darmo komunikacją miejską, prywatnymi samochodami oraz samolotami. ch*j im w dupę, bogacą się naszym kosztem, a zbija się na to najbiedniejszy, ten co prawie nic nie ma.

Cara_Al_Sol

2017-05-29, 16:29
radek225, Radek, k***a... Mój imiennik a takie pierdoły piszesz. Cui bono?

radek225

2017-05-30, 04:14
Dla niczyjej przyjemności. A co? Sądzisz, że podatki w Polsce są maleńkie w stosunku do zarobków? Jeśli tak, to albo zarabiasz 20-25 tys miesięcznie i podatki Cię jebią, albo pracujesz w skarbówce, albo masz rodzinę w sejmie. Na zachodzie podatki są wyższe, ale tam ludzi na to stać. Polaków na takie okradanie po prostu nie stać, dlatego mamy poziom życia, jaki mamy. W sporych miastach tego tak nie widać, ale pojedź sobie do mniejszych miejscowości albo na wieś. Tak zwana bida z nędzą albo ch*jnia z patatajnią. No, ale łatwiej manipulować biedny motłoch, czy bogatsze, bardziej świadome społeczeństwo?

Cara_Al_Sol

2017-05-30, 05:03
radek225, Wrzuciłem starą, dobrą angegdotę od Wiktora S. Nie chciałem tu zapoczątkować dyskusji nt. Zarobków czy życia w Polsce. Zarabiam 30-35K rocznie. Jako mechanik i serwisant pras mimośrodowych. Kokosów nie ma. Ale k***a, nie narzekam. W ostatnim roku na NFZ poszło z moich podatków ponad 3k. A niech mają. Żyje. Stać mnie na większość rzeczy i nawet na wakacje w Lipcu. Mieszkam w bezpiecznym, pięknym kraju. Pracuje, to i płace podatki. Jak się nie podoba to coś zmień, miast gadać. Może nowa partia?
P.S. Za Hitlera w "podpisie" coś ci w coś. Z całym uszanowaniem.

radek225

2017-05-30, 11:56
Ale ten dowcip doskonale wpisuje się w polskie realia i sam zapoczątkował dyskusję n.t. tego, jak w tym kraju jest i się w nim żyje. Owszem, nie zdychamy z głodu czy na malarię w jakimś Sudanie czy innym dzikim afrykańskim kraju, gdzie średnia wieku to 20 lat, a osoba mająca 40 lat uważana jest za starca. Ale rodzice całe życie uczyli mnie, by porównywać się do najlepszych, a nie najgorszych. Taki brytyjczyk też jak Ty zarabia 3500 zł. Piszę złotych, bo oni funta traktują, jak my złotówkę. Powiedzmy, że państwo zabierze swoją daninę 600 funtów, zostaje mu 2900 funtów. Mieszkanie kosztuje go 700 funtów w lepszej dzielnicy, rzarcie (naprawdę na bogato) 250 funi. No to zostało nam 1950 funi. Wyszedł iPhone 8 i Pan Smith ma kaprys na telefon dla gejuchów z owocem. iPhone jest tam tańszy, niż u nas i powiedzmy, ze bierze najbogatszą wersję 8 plus 256GB za 920 funi. Żyjesz jak książę i jeszcze Ci prawie 1000 funtów został. A Ty? Masz 3 koła na łapę i na takiego ajfiona leci CAŁA Twoja wypłata i jeszcze musisz się zapożyczyć. Wiesz, czemu Polska to bepieczny kraj? Bo po pierwsze mamy ch*jowy socjal, a po 2 PiS powiedział śniadolicym stanowcze "wypie**alać". Za to jakby PO było u władzy, to mielibyśmy sajgon taki jak na zachodzie. A co do cytatu, to po prostu mi się on podoba i nie ważne, kto go wypowiedział.

Cara_Al_Sol

2017-05-30, 12:24
radek225, No ok. Mądrze piszesz. A co proponujesz, aby zmienić ten "system"?
Dyskutowanie na portalach takich jak ten niczego nie zmieni. To nie jest miejsce na to.
Pozdrawiam.