18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szacunek do flagi

phrontch • 2020-07-02, 13:00
Akcja miała miejsce pod ambasadą USA w Moskwie
Halman

2020-07-02, 13:10
phrontch napisał/a:

Akcja miała miejsce pod ambasadą USA w Moskwie


trochę wygląda na odgórnie ustawione...

atocha8

2020-07-02, 13:15
Szmata wie gdzie jej miejsce !!!!

Driver19cm

2020-07-02, 13:46
Cytat:


trochę wygląda na odgórnie ustawione...

______________

Halman - wyższa forma Hala9000/2
Hal, jak do tego doszłeś Sherlocku ??? :xalpalm:

Halman

2020-07-02, 13:58
Driver19cm napisał/a:

Hal, jak do tego doszłeś Sherlocku ???


a ty tak serio że ja tak serio?

Policeman

2020-07-02, 13:59
Tam wiedzą co jest czynnikiem demoralizującym i co jest rozsadnikiem wartości i kultury, a u nas takie wymoczki wywieszają flagę i myślą, że pomogą gejom i lesbijkom. To co by im pomogło to twarda postawa rządu, która kończy te bzdurne tematy, nie będzie małżeństw dla nich ani adopcji dzieci, w swoim domu mogą sobie robić co chcą, mogą sobie zrobić firmę, która będzie dawać "śluby", mogą mieć ceremonię, ale nie będzie ulg i odpisów bo to profit dla małżeństw z racji prokreacji, dopóki nie urodzi się dziecko będące tylko i wyłącznie wynikiem działań dwóch gejów/lesbijek to niech zapomną o czymś takim. Naprawdę twarde i jasne NIE i odrzucenie tych kart, zaleceń WHO, rekomendacji, tęczowych piątków, edukatorów i zakaz parad, naprawdę by im pomogło, ludzie mieliby gdzieś, że ktoś tam sobie żyje jak chce i spoko, a tak zwyczajnie wk***iają innych ludzi i sami się przez to radykalizują i prowokują do jeszcze większej nietolerancji. Jeśli komuś się wydaje, że jak założy różowe lateksowe stringi, bodystocking, zieloną perukę, 3 dilda [2 w dłoni, jedno na czole], owłosiony gruby chłop k***a po 40-tce to ludzie powiedzą "aaa nie no, spoko, jesteście fajni i normalni", no jakoś nie bardzo.

Karboksylator

2020-07-02, 14:03
to nie jest flaga, tylko kolorowa szmata. flagę ma państwo, a nie pedały

theqwarter

2020-07-02, 14:05
szkoda że to nie flaga polski

anzicurt

2020-07-02, 14:11
Na prawdę, te kilkadziesiąt tysięcy gejów i lesbijek czy innych tranzystorów jest to dla was tak ekscytujący temat? Na prawdę nie widzicie jakie są realne problemy w tym kraju typu marne zarobki w stosunku do innych krajów, czy ogólna drożyzna? czy po prostu jestescie na etapie zycia na garnuszku mamusi i tatusia i wyimaginowane geje czy inni których nawet nie znacie żadnego ani nie spotkaliście to wasz największy w życiu problem? :D Co was dotyka to, ze dwoch facetow czy dwie kobity sformalizuja swoj zwiazek zeby nie miec problemu jak jedno czy drugie trafi do szpitala czy zeby nie mieli problemu z dziedziczeniem. Na prawde ludzie, w Polsce nie sa problemem geje, lesby, inne rasy, tylko to ze jestesmy biednym spoleczenstwem, a dajecie sie omamic ze waszym problem sa wlasnie takie rzeczy... Żenada, zero samodzielnego myślenia...

MasterSlayer

2020-07-02, 14:15
Poza kadrem pewnie siadają sobie na kolanach i miło spędzają razem czas. Fajne chłopaki szkoda, że muszą taką szopkę głupawą odgrywać żeby mieć pretekst do spotkania.

Eknen

2020-07-02, 14:23
Policeman napisał/a:

Tam wiedzą co jest czynnikiem demoralizującym i co jest rozsadnikiem wartości i kultury, a u nas takie wymoczki wywieszają flagę i myślą, że pomogą gejom i lesbijkom. To co by im pomogło to twarda postawa rządu, która kończy te bzdurne tematy, nie będzie małżeństw dla nich ani adopcji dzieci, w swoim domu mogą sobie robić co chcą, mogą sobie zrobić firmę, która będzie dawać "śluby", mogą mieć ceremonię, ale nie będzie ulg i odpisów bo to profit dla małżeństw z racji prokreacji, dopóki nie urodzi się dziecko będące tylko i wyłącznie wynikiem działań dwóch gejów/lesbijek to niech zapomną o czymś takim. Naprawdę twarde i jasne NIE i odrzucenie tych kart, zaleceń WHO, rekomendacji, tęczowych piątków, edukatorów i zakaz parad, naprawdę by im pomogło, ludzie mieliby gdzieś, że ktoś tam sobie żyje jak chce i spoko, a tak zwyczajnie wk***iają innych ludzi i sami się przez to radykalizują i prowokują do jeszcze większej nietolerancji. Jeśli komuś się wydaje, że jak założy różowe lateksowe stringi, bodystocking, zieloną perukę, 3 dilda [2 w dłoni, jedno na czole], owłosiony gruby chłop k***a po 40-tce to ludzie powiedzą "aaa nie no, spoko, jesteście fajni i normalni", no jakoś nie bardzo.No i zapomniałeś dodać, że to jest kurewsko zaraźliwe. Zobaczysz takie coś i zamienisz się w tęczowego geja razem z żoną i dzieciakiem .

dhex

2020-07-02, 14:32
@anzicurt
Problem taki sam jak z nazistami. Bylo 3% pojebow i patrz co sie stalo :)
Tutaj jakis mierny promil robi medialna k***e z logiki i jeb, pol swiata do gory nogami.... a cala reszta homo-nie-wiadomo sie nie wychyla tylko grzecznie sobie zyje w cieniu spoleczenstwa....

Janusz_k

2020-07-02, 14:46
"Szacunek do flagi"

Jakiej k***a flagi!! to zwykła kolorowa szmata pedale jeden.

boo

2020-07-02, 14:47
theqwarter napisał/a:

szkoda że to nie flaga polskiSzkoda, ze to nie twoj ryj