18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szacunek dla starszych.

~_Yarko_ • 2020-01-22, 22:31
Coś, co coraz rzadziej się widuje.


I sprowadzenie gówniarza do pionu.

sorra18

2020-01-23, 17:14
Niestety ale postepowi rodzice chowaja pie**olonych patoli. Tylko problem w tym ze taki maly ch*jek do szczania bedzie sie wyrzywal na slabszych. Dziadek 20 lat temu by go zgasil jak peta.

bigsexy

2020-01-23, 17:38
Może stara była zeszczana i obsrana a może młody był na głodzie ? ch*j mnie to dla mnie liczył się chwyt za gardziel na resztę leje, spekulacje zostawiam idiotom.

polakwrocek

2020-01-23, 17:51
Tak właśnie faceci powinni szkolić młodych chłopców z nadmiarem testosteronu.
Sam kiedyś myślałem czego to ja bym k***a nie zrobił... potem gdzieś 20tka...30tka... I już nie mam ochoty czegokolwiek udowadniać siłą.

sard

2020-01-23, 18:19
To gówniak przydziwił koalę. A jak trafił na odpowiedniego zawodnika to jak na dresiarza, czy gimbasistę przystało przestał być bojowy :)

help3r

2020-01-23, 21:34
cesarz1982 napisał/a:

Powiedział co wiedział....czasem lepiej cicho siedzieć i udawać debila niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości



Dokladnie. Wiec mogles jednak odpuscic ten komentarz :facepalm:

NorbiX napisał/a:

Wokół jest mnóstwo uśmiechniętych staruszków, którzy wyglądają na zwykłych spracowanych ludzi,
ale wielu z nich ma przeszłość o której wam się nie śniło.
W Polsce spacerują po ulicach tysiące oprawców , dla których codziennością było niszczenie życie innych ludzi.
Robili to własnymi rękami lub za pomocą pieczątki, nakazu itd.
Dziś niejeden, choć ledwo stoi na nogach, bez mrugnięcia okiem, dla przyjemności powyrywałby wam paznokcie lub pozbawił dorobku całego życia.
Oni nie rzucają się w oczy. Czasem tylko zapomną się i odburkną coś z przyzwyczajenia, jak za dawnych lat kiedy byli bezkarni.
A wtedy awantura gotowa.




Nawet na mdma czy lsd nie mialbym takich rozkmin.. kazdy jeden przechodzien moze byc morderca, więc o czym Ty tutaj pie**olisz?

:shock:

jawor19961

2020-01-25, 20:51
@czarnyblack

Masz pomysł gdzie można takie kupić? Ale bym ponaklejał tym starym mendom na czoła.

admastpl2095

2023-11-26, 16:11
Dla takich wstawek powinien być nie, przycisk piwa, tylko wódka conajmniej XD