18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szacun za tepienie debili na drodze

CoJaTamKurwaWiem • 2019-09-01, 05:54
Najważniejsze to mieć cela w życiu :mrgreen:


garota

2019-09-01, 09:05
Tak właśnie przeciętny sadol radzi sobie z problemami w życiu. Szkoda że nie miał tresowanych much albo jeszcze lepiej gołębi, to by im kazał nasrać mu na przednią szybę. W idiotów rzuca się metalowymi kulkami. Mam kilka takich w samochodzie, świetnie psują dzień innym.

fun88

2019-09-01, 09:27
Ciekawe czy jak będzie wracał to sie nie wyjebie na tym pomidorku :amused:

radek1600

2019-09-01, 12:57
Wystarczy dać po hamulcach na maxa i wtedy motop*zda miała by niezłe jaja :-)

zsflogo

2019-09-01, 14:00
Nie wiem jak w skuterach ale na motocyklu to bym wolał prawą rękę trzymać na hamulcu jak by co, ale nieeeee lepiej rzucać jajkami zamiast hamować, fajny filmik ważniejszy niż życie/zdrowie.

Andrzejas

2019-09-01, 15:58
zsflogo napisał/a:

Nie wiem jak w skuterach ale na motocyklu to bym wolał prawą rękę trzymać na hamulcu jak by co, ale nieeeee lepiej rzucać jajkami zamiast hamować, fajny filmik ważniejszy niż życie/zdrowie.



Wsiądź na motocykl. Weź w jedną rękę jajko, a drugą złap za kierownicę. Którą wolisz. Prawą. Lewą. Anyway. Zahamuj znienacka. Wróć tu i powiedz nam co się stało.

SZ...........GU

2019-09-01, 18:38
zsflogo napisał/a:

Nie wiem jak w skuterach ale na motocyklu to bym wolał prawą rękę trzymać na hamulcu jak by co, ale nieeeee lepiej rzucać jajkami zamiast hamować, fajny filmik ważniejszy niż życie/zdrowie.



no właśnie do takiego "przychamowywania" jak i jazdy i hamowania podczas manewrów w korku lepiej używać tylnego. Nie szarpie za kierownicę, nie wyjebiesz się podczas hamowania ze skręconą itd. Oczywiście skuteczne to nadal dwie łapy na kierownicy i oba heble

@up sorry co ja pie**ole. Tak to jest jak si ę piwa ochla i nie czyta dok ładnie. Oczywiście, że z jedną łapa na kierownicy wypie**olisz się koncertowo. Bezwład ciała cię załatwi. Twoja masa pójdzie do przodu i naciśnie na łapę która opiera się na kierownicy. Nie zapomnij o kamerce. Mea culpa. Osobiście w takich przypadkach używam butów i kopię w drzwi, jak jakaś głucha i ślepa menda nie słyszy klaksonu i zmienia na mnie pas.