18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sytuacja po wyborach

phrontch • 2020-01-14, 14:20
Gdy partia zdobywa zdecydowaną większość głosów




dziobakbryndza

2020-01-14, 14:26
Złota łopata się należy. Nagranie sprzed pięciu lat.

poligon6

2020-01-14, 14:33
Wyborcy PO reagujacy na hasło "wolne sądy".

r061071

2020-01-14, 14:37
O Macierewicz z podkomisją

:bomba:

dyhayne

2020-01-14, 14:52
@upy i pewnie niżej też się znajdzie kilku.. Zamiast się bezsensownie obrzucać błotem i porównywać te urocze wieprze do tych brudnych świń z wiejskiej (wszystkich), nie lepiej się zastanowić co możemy zrobić wspólnie aby polepszyć życie sobie i naszym dzieciom? Zamiast wylewać żółć, nie lepiej zacząć coś robić? Co nam to da, że będziemy się wzajemnie obrażać? Satysfakcję? Nie.. Nic! Tak długo jak naród będzie się kłócić tak długo Ci którzy nami rządzą będą mieli się jak pączki w maśle. Kiedy ludzie zrozumieją że to nie my jesteśmy dla nich, tylko oni dla nas.. Dzięki nam. Płynne kadencje, te same ryje przez dekady. Tak nie może być. Ja wiem, że każdy nowy będzie chciał nakraść ile wlezie, byliśmy honorowym narodem i to umarło. Ale czy na pewno? Wybaczcie że taki komentarz pod takim postem, ale jak tak patrzę na te polityczne pseudo bitwy nawet tu, na tym portalu.. Żal się robi. Nie dlatego że padają różne epitety, ale dlatego że w ten sposób nigdy niczego nie naprawimy.

poligon6

2020-01-14, 14:56
dyhayne napisał/a:

@upy i pewnie niżej też się znajdzie kilku.. Zamiast się bezsensownie obrzucać błotem i porównywać te urocze wieprze do tych brudnych świń z wiejskiej (wszystkich), nie lepiej się zastanowić co możemy zrobić wspólnie aby polepszyć życie sobie i naszym dzieciom? Zamiast wylewać żółć, nie lepiej zacząć coś robić? Co nam to da, że będziemy się wzajemnie obrażać? Satysfakcję? Nie.. Nic! Tak długo jak naród będzie się kłócić tak długo Ci którzy nami rządzą będą mieli się jak pączki w maśle. Kiedy ludzie zrozumieją że to nie my jesteśmy dla nich, tylko oni dla nas.. Dzięki nam. Płynne kadencje, te same ryje przez dekady. Tak nie może być. Ja wiem, że każdy nowy będzie chciał nakraść ile wlezie, byliśmy honorowym narodem i to umarło. Ale czy na pewno? Wybaczcie że taki komentarz pod takim postem, ale jak tak patrzę na te polityczne pseudo bitwy nawet tu, na tym portalu.. Żal się robi. Nie dlatego że padają różne epitety, ale dlatego że w ten sposób nigdy niczego nie naprawimy.



Tak się wzruszyłem ze aż pójde sie wysrać.

A jeżeli chcesz zeby było lepiej to samemu trzeba iść do polityki, przynajmniej będziesz zadowlony.

dyhayne

2020-01-14, 15:03
poligon6 napisał/a:

Tak się wzruszyłem ze aż pójde sie wysrać.
A jeżeli chcesz zeby było lepiej to samemu trzeba iść do polityki, przynajmniej będziesz zadowlony.



A wiesz, to wcale nie jest taki głupi pomysł. Problem w tym że mamy zakodowane w głowach, że trzeba cwaniaczyć i kombinować. Tyle że wcale nie trzeba. Ale jak zmienić tok myślenia 38 milionów ludzi?

Je...........ik

2020-01-14, 15:41

Gamera

2020-01-14, 15:47
Biegnie PiS z rodzinami... tylko Kuchcińskiego nie widać, bo on leci :)

Andre1945

2020-01-14, 16:07
Mmmm, ból dupy platfusów jeszcze cztery miesiące po wyborach, że suweren zagłosował inaczej, niż oni by chcieli. :D Trzeba było Grzesiowi przypomnieć, że ''odsunąć PiS od władzy'' to żadna strategia wyborcza, a ludziom zależy na czymś więcej, niż ciepłej wodzie w kranie.

Czumrajs

2020-01-14, 16:12
Teraz już rozumiem jak to wyglądało w wietnamie

miko_laj

2020-01-14, 16:44
Tak było kiedy otwierało się paczkę chipsów w szkole .