18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

System Of A Down - bez muzyki

Da...........zz • 2017-03-02, 11:05
"Chop Suey" bez muzyki - słucha się dość dziwnie, ale jest to ciekawe :)

spoiler



Gziu

2017-03-02, 11:18
Niekiedy delikatnie słychać muzykę ;/

pawlo884

2017-03-02, 12:18
już wiem czego dawno nie słuchałem. dzięki.

Polnischefuhrer

2017-03-02, 17:34
Zlot brudasów rozpoczęty za 3..2..1.. o już tu są :kawa:

zukon

2017-03-02, 17:52
z muzyką też się słucha dziwnie...

Genzerum

2017-03-02, 18:06
Poważnie? Wstawianie Chop Suey w wersji Vocal Only? I takie coś jest na głównej? Gdybym wiedział, że takie gówno wejdzie na główną, naj***łbym tego typu tematami już dawno temu...

PS SOAD lubię, ale k***a, to już jest trochę przesada.
PPS Tak, nie mam żadnego wkładu dla tej strony, bo uważam, że nie znalazłem jeszcze żadnej rzeczy godnej uwagi. Ale patrząc na ten materiał pora chyba zmienić swoje kryteria oceniania...

adresemail

2017-03-02, 18:16
To ja dzisiaj chciałem wrzucić temat o 12 śrubach w penisie, ale stwierdziłem, że za słabe, że już takie rzeczy były, a tu chop suey na głównej.....................................................................

Maxi96

2017-03-02, 18:52
Songo Master napisał/a:



Kim Ty k***a jesteś pedale? Jesteś pewnie jakimś leszczem który poprzez obrażanie chce się dowartościować. Za takie coś powinny być bany. Spotkałbym Ciebie na mieście i można by było nakręcić filmik na harda jak Ci łamie k***a twoje żabie udka. Poniosło mnie.



Ło ch*j ale wk*** :idzwch*j:

gab.

2017-03-02, 18:54
najbardziej gimbusiarski i pseudometalowy zespół na świecie :(

Joystick466

2017-03-02, 18:58
lubię S.O.A.D. ale jakoś tak h*jowo bez muzyki :roll:

Killzorr

2017-03-02, 19:00
gab. napisał/a:

najbardziej gimbusiarski i pseudometalowy zespół na świecie :(



Weź proszę rozbieg i przypie**ol z całej siły głową w ścianę, niektórzy ludzie nie powinni mieć internetu bo najzwyczajniej w świecie nie potrafią go używać, nie każdy musi być pie**oloną melepetą ograniczającą się do słuchania tego co radio puści, lub gdy stanie się coś "sławne", smutne jest to że właśnie natłok takich kretynów psuje takie piosenki lepsze już by było gdyby te kawałki miały tysiące mniej wyświetleń i nie były tak znane bo w końcu dotrą właśnie do gimnazjów które zniszczą takie "smaczne" kawałki, stało to się już w "sound of silence"

Wszystkim którzy pod filmikiem piszą "zlot brudasów" lub Tobie za nazwanie SOAD pseudometalem murzyński ch*j w dupę. Jedyne na co was stać to rzucać oklepanymi bezzasadnymi komentarzami.

P.s. Nie nie słucham tylko metalu, w sumie to słucham każdej muzyki od klasycznej po najostrzejszy death metal.