18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

System Of A Down - bez muzyki

Da...........zz • 2017-03-02, 11:05
"Chop Suey" bez muzyki - słucha się dość dziwnie, ale jest to ciekawe :)

spoiler



Ryxhn

2017-03-02, 22:23
ePeeL napisał/a:

Jak już to bym sięgnął po Rage Against The Machine. Chłopaki z Tomem Morello (jeden z moich ulubionych gitarzystów) mieli całkiem duży wpływ na scenę rapcore'ową. Jednakże moje klimaty są gdzie indziej :D NOFX, The Descendents, nawet Blink 182 brzmi moim zdaniem lepiej niż to ciężkie napie**alanie i darcie mordy. Jakoś punk mi bardziej podchodzi, ale mówię - kwestia gustu.;d


Piwo za wymienienie blinka

pisage

2017-03-02, 22:49
SOAD dużo lepiej brzmi bez tego skrzeczącego wokalu. Kwiczy jak gwałcona świnia (kolega opowiadał...)

kubenB

2017-03-03, 00:10
Genzerum napisał/a:



PPS



PPS to była Polska Partia Socjalistyczna w 92 roku nieuku cholerny

qwerq221

2017-03-03, 01:14
Nie trzeba muzyki i tak zajebiste.

mlody118

2017-03-03, 01:49
trochę schizofrenia. kolega mówił

ws...........33

2017-03-03, 16:56
najbardziej gimbusiarski i pseudometalowy zespół na świecie

Genzerum

2017-03-03, 18:34
@kubenB

https://en.wikipedia.org/wiki/Postscript - najpierw ugruntuj swoją 'wiedzę', którą nabywają dzieci w podstawówce, a potem mnie pouczaj. Zrób przysługę dla świata i wykonaj opóźnioną skrobankę - wątpię, że masz 22 lata, 12 lat to też odpowiedni czas, żeby zabić się łyżeczką.

ePeeL

2017-03-04, 12:10
Ryxhn napisał/a:


Piwo za wymienienie blinka



Blinki moje ulubione, ale muzycznie prezentują się słabo :D

rorryro

2017-03-04, 17:04
Ryxhn napisał/a:


Piwo za wymienienie blinka



Serio? zawsze zastanawiałam się, jak to się może komuś podobać. Taki pseudo-punkowy boysband z niewiele wnoszącymi tekstami, słabą muzyką a wszystko to w otoczce typowego, hamerykańskiego "wspaniałego" życia i komediami z humorem poniżej jakiegokolwiek poziomu typu american pie na czele.
Jak już pod mój komentarz zlecą się wszyscy "znafcy" co zaczną pruć swoje dupsko i pie**olić, że pewnie słucham disco polo albo jestem brudasem przyzwyczajonym to darcia mordy w mikrofon, to od razu zaznaczę, że w każdym gatunku znajdzie się coś wartościowego (oprócz polskiego rapu, disco polo i gówna które puszczają w radio),