18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

System Of A Down - bez muzyki

Da...........zz • 2017-03-02, 11:05
"Chop Suey" bez muzyki - słucha się dość dziwnie, ale jest to ciekawe :)

spoiler



torbiasz

2017-03-02, 19:13
@ up, ch*j nas obchodzi czego słuchasz..

jerry280

2017-03-02, 19:26
@kilzor jesteś durniem czy takiego udajesz. Jak rzeczywiście słuchasz cięższej muzyki powinieneś wiedzieć że soad to jest właśnie pseudometal. Ale po wypowiedzi wnioskuję źe jesteś gimbusem który podnieca się właśnie takimi lichymi kapelami.

Manowarrior

2017-03-02, 19:50
To nie jest metal, to jest gówno. Obok metalu to nawet nie stało.

St...........on

2017-03-02, 20:02
Hahaha zlot fanów S.O.A.D i napinaczy z popuchniętymi dupami od r*chania :krejzi: lecę po popcorn

A dla tych co nie wiedzą, S.O.A.D gra "soil" jak mówią, lub jak prawdziwi znawcy (krytycy muzyczni) bliżej im do alternative metal niż do metalu.

Polnischefuhrer

2017-03-02, 20:26
Songo Master napisał/a:



Kim Ty k***a jesteś pedale? Jesteś pewnie jakimś leszczem który poprzez obrażanie chce się dowartościować. Za takie coś powinny być bany. Spotkałbym Ciebie na mieście i można by było nakręcić filmik na harda jak Ci łamie k***a twoje żabie udka. Poniosło mnie.

Jasne czekam.. tylko się umyj j***ny brudasie :lol:

ePeeL

2017-03-02, 20:42
Nie no każdy słucha tego czego lubi, no nie, ale jeśli chodzi o metal to raczej SOAD koło niego nie stał. Ja bym to nazwał jakimś pseudo metalorapcorem czy coś :D Inaczej się nie da. Elementy hardcore (screamery) są, rapu (posłuchajcie perki i wokali do tego naraz) i też metalu (przesterowane gitary prawdopodobnie w drop tuningu). Osobiście mi się nie podoba, bo nie wyobrażam sobie tego słuchać. Jak już to bym sięgnął po Rage Against The Machine. Chłopaki z Tomem Morello (jeden z moich ulubionych gitarzystów) mieli całkiem duży wpływ na scenę rapcore'ową. Jednakże moje klimaty są gdzie indziej :D NOFX, The Descendents, nawet Blink 182 brzmi moim zdaniem lepiej niż to ciężkie napie**alanie i darcie mordy. Jakoś punk mi bardziej podchodzi, ale mówię - kwestia gustu. Polecam poszukać sobie parę takich tracków na internecie (wpiszcie tytuł piosenki i dopiszcie "acapella" albo "vocal track"; nie do wszystkich piosenek są) i przesłuchajcie sobie. Można się wiele dowiedzieć i nauczyć ze słuchu w sprawach śpiewu i masteringu. Polecam osobiście ;d

gab.

2017-03-02, 20:42
@Killzorr - rozbieg z całej siły łbem o ścianę to co najwyżej możesz zrobić Ty - raku umysłowy :) nie nazywam nikogo brudasem, bo sam jestem w klimacie ciężkim od nastu lat. Nie znasz się to stul mordkę i cichosza, słuchaj sobie czego chcesz. A, i jak myślisz o murzyńskich ch*jach w czyjejś dupie to źle z Tobą, wojowniku. Bez pozdrowień.

rafal.szejny

2017-03-02, 20:55
Uj***lem sie jak swinia i jeszcze oglam takie rzeczy.

Fap Master

2017-03-02, 21:00
Polnischefuhrer napisał/a:

Zlot brudasów rozpoczęty za 3..2..1.. o już tu są :kawa:



I właśnie w takich momentach, przez takie komentarze, przestaje wierzyć w służbę zdrowia...dlaczego, pytam k***a grzecznie, dlaczego ginekolog twojej matki nie powiedział żeby połknęła, świat miałby teraz jeden problem mniej. Zrób światu przysługę i poddaj się auto-eutanazji.

fish-killer

2017-03-02, 21:32
Ja i tak słysze jak muzyka leci ...
Angel deserve to die !!!!!!!!

niemamskarpet.

2017-03-02, 21:42
rozpadli się bo był problem z tym gitarzystą który dostał parcia na śpiewanie .....

ellsworth

2017-03-02, 21:59
Jestem dość mocno zszokowany. Słyszałem nieraz opinię, ze on jest jednym z najlepszych wokalistów metalowych. Piosenka razem z podkładem muzycznym brzmi na prawdę dobrze, ale teraz gdy zostaje goły wokal, to jego głos brzmi on STRASZNIE MARNIE! Wręcz tragicznie.

diegtiarov

2017-03-02, 22:04
niemamskarpet. napisał/a:

rozpadli się bo był problem z tym gitarzystą który dostał parcia na śpiewanie .....

może i się rozpadli ale koncertują dalej nawet i do Polski przyjeżdzają

pireus

2017-03-02, 22:05
Genzerum napisał/a:

Poważnie? Wstawianie Chop Suey w wersji Vocal Only? I takie coś jest na głównej? Gdybym wiedział, że takie gówno wejdzie na główną, naj***łbym tego typu tematami już dawno temu...

PS SOAD lubię, ale k***a, to już jest trochę przesada.
PPS Tak, nie mam żadnego wkładu dla tej strony, bo uważam, że nie znalazłem jeszcze żadnej rzeczy godnej uwagi. Ale patrząc na ten materiał pora chyba zmienić swoje kryteria oceniania...



To trzeba było to zrobić a nie wylewać żale. I wyjmij kij z dupy, bo k***a twoja mać, aż smutno czytać takie pie**olenie.

pawelozory

2017-03-02, 22:05
Polecam włączyć równocześnie tę wersję i oryginał i momentami ściszać oryginalną wersję. :D