18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Syryjskie dzieci

weltmajster • 2017-10-27, 21:37
-Dlaczego w Niemczech dzieci syryjski imigrantów nie umierają z głodu?



-Bo ich tam nie ma.


Merkel karmi starych arabów, kiedy ich żony i dzieci umierają z głodu.

~Velture

2017-10-28, 06:49
Tak ch*jowe, że dam piwo aby się na głównej wk***iali.

Ja...........ro

2017-10-28, 09:34
Gdyby ktos nie zczaił to wyjaśniam
Merkel karmi starych arabów, kiedy ich żony i dzieci umierają z głodu.

KillerLaugh

2017-10-28, 11:06
Wypowiedź włoskiego lekarza z Lampedusy:

Cytat:

Pozwoliliśmy, by Morze Śródziemne stało się cmentarzem. Mówię czasem, że to "nowy Holokaust".



Kto odpowiada za ten holocaust? Węgry i Polska, bo nie chcą darmozjadów czy Niemcy i Włochy, które skłaniają imigrantów do niebezpiecznej przeprawy przez morze, obiecując im złote góry? Zastanawia mnie dlaczego największym orędownikiem przyjmowania imigrantów są kraje, prekursorzy faszyzmu i nazizmu...

Jo...........23

2017-10-28, 16:28
DiKarpio napisał/a:

...Zastanawia mnie dlaczego największym orędownikiem przyjmowania imigrantów są kraje, prekursorzy faszyzmu i nazizmu..
Kto odpowiada...



Jak mogłeś tak napisać!!!
Jak mogłeś pominąć Francę, Anginę i Szkorbut? :)

ps. Odpowiedź jest dość prosta:
"Masoneria".
Czyli pomocnik szatana na Ziemi.
To oni stali za ludobójstwem podczas rewolucji we Francji, Rosji, Meksyku, Portugalii, Hiszpanii itp. Itd.
Teraz chcą zniszczyć całą cywilizację Zachodu czyli opartą na i wyrosłą z chrzścijaństwa.

Pps. A szatan i allah to jeden diabeł.

Adae

2017-10-28, 23:23
@up to chrzescijanstwo zniszczylo wczesniej nasza kulture, niszczac slady po naszej historii, jezyku i alfabecie. Pieknie ogladac jak jest teraz niszczone przez silniejsza kulture (gdyby nie polozenie naszego Panstwa to juz dawno poradzilibysmy sobie z ta europejska pederastia).

seru88

2017-10-29, 02:57
dobra zgadzam sie z tym ;) ale (niestety jeszcze przez chwile musimy tu mieszkac z kobieta) i sa tu dzieci tych ciemniakow syryjskich jak by kto pytal.. maja sie dobrze chodza do szkoly maja dodatkowe zajecia za free nikt nie moze ich ruszyc itp itd mieszkamy na spokojnej ulicy i 2 domy dalej jest jedna z syryjskich idylli.. lepki 3-9 lat "akbaruja po okolicy" ale jeszcze szkody nie bylo.. dom dostali na dwie rodziny chyba sobie bliskie bo krew sie jeszcze nie lala wiec chyba ok ale jaki h*j wie czy tam sie grube bomby nie konstuuja w tej cichej okolicy przy szkolach i basenie.. czas pokarze. A jak narazie to polacy w tamtym tygodniu czyścili u nich ogrod :D pozdrawiam j***ny kalifat gowno.