18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Syryjczycy zaatakowali Polaka w Gorlitz

Halman • 2016-05-21, 12:49
Do zdarzenia doszło 18 maja. Jak podaje niemieckie Radio Lausitz, dwóch mężczyzn w wieku 18 i 21 lat zaatakowało Polaka w centrum handlowym.
Jeden z napastników miał mieć na dłoni sygnet do podcinania gardła, którym ranił ofiarę w szyję.

Bliższe okoliczności napaści nie są znane. Sprawą zajmuje się niemiecka policja.
Napastnicy przebywają w areszcie. Stan rannego Polaka nie jest znany.

Polska policja nie udziela na temat incydentu żadnych informacji. - Dochodzenie prowadzą funkcjonariusze z Gorlitz.
Polska policja nie wykonuje żadnych czynności w sprawie - dowiedziała się WP.PL w biurze zespołu prasowego Komendy Głównej Policji.

źródło

polska policja milczy ze strachu, jednym słowem; jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o "importowanych lekarzy i inżynierów"

jbone

2016-05-21, 13:14
jak wygląda sygnet do podcinania gardła?

Halman

2016-05-21, 13:27
jbone napisał/a:

jak wygląda sygnet do podcinania gardła?



Najprawdopodobniej imigranci użyli specjalnego sygnetu do podcinania gardła ofierze. Pierścień zawiera specjalny zadzior wykonany z tytanu lub wolframu, który może powodować głębokie rany.

casimus

2016-05-21, 13:40
Za posiadanie takiego sygnetu proponuję karę prewencyjną w postaci uj***nia dłoni.

maderfakermen

2016-05-21, 13:42
"Dochodzenie prowadzą funkcjonariusze z Gorlitz." - czyli nie prowadzą...

bleblebator1

2016-05-21, 14:23
Ta, k***a
Dzisiaj wszyscy są syryjczykami.
Pewno się okaże, że to jacyś somalijczycy, erytrejczycy czy coś podobnego

Lipton92

2016-05-21, 14:32
Kto wierzy w takie rzeczy? :D Nikt poważny nie powiela tej informacji, pojawia się tylko na portalach napisanych w notatniku o ch*jowej nazwie "polskawyzwolona.org" a wierzą w nią tylko debilne prawaki, takie młodsze mohery.

~Velture

2016-05-21, 14:35
@up
Ty za to wierzysz w grodzką i multikulti?

Lipton92

2016-05-21, 14:40
Velture napisał/a:

@up
Ty za to wierzysz w grodzką i multikulti?

Nie, skąd takie pytanie? Bo myślę samodzielnie? Prawactwo w dużej części stało się zindoktrynowane jak lemingi, ale twardo obstaja przy tym, że to TVN szkodzi. :)

_R...........s_

2016-05-21, 14:45
@HAL9000/2
Ja słyszałem że to zadzior z kryptonitu, żeby nawet supermana zabić. k***a, na ch*j aż wolframowy, szkło będzie tym ciął (tak gimby, wolframem można ciąć szkło)? W dodatku wolfram jest kruchy, i więc taki zadzior mógłby się łatwo ubić. No ale co ja się tam k***a znam :roll:

Rozpie**ala mnie taka durna propaganda, ktoś coś zobaczy (jakiś pierścień do napie**alania się z wypustkami, które od lat istnieją), jeden debil do tego doda że jest on do podrzynania gardeł, drugi jeszcze bardziej pie**olnie o wolframie, ja bym dodał że ten pierścień był zatruty, a syryjczyk to tak naprawdę ukrainiec :krejzi:

Zdajecie sobie sprawę, że żeby poderznąć gardło trochę trzeba się wbić? Tak więc zapewne jak jak i wielu czekamy na fotkę tego sygnetu. Po prostu mnie to k***a ciekawi, jak takie coś wygląda, i czy to nie kolejne pie**olenie portaliku dla podniesienia emocji.

premium122

2016-05-21, 14:48
Lipton92 napisał/a:

Kto wierzy w takie rzeczy? :D Nikt poważny nie powiela tej informacji, pojawia się tylko na portalach napisanych w notatniku o ch*jowej nazwie "polskawyzwolona.org" a wierzą w nią tylko debilne prawaki, takie młodsze mohery.



Ano bo ci "powazni" jak ty jak w tvn nie oglosza to nie uwierza.
A niestety wszytskie zachodnie media cenzuruja informacje i tylko pokatnie o tym sie da uslyszec.
Podoibnie bylo z gwaltami w kolonii.Plotkowali ludzie na facebooku na taka skale ze w koncu prawde ujawniono.
Ale tacy pozyteczni idioci poki nie pojawilo sie to oficjalnie mogli mowic - nieeemozliwe.

bombel076

2016-05-21, 14:55
Lipton92 przed chwilą artykuł ukazał się na żydowskiej wp, może to cię przekona.

krzyks

2016-05-21, 15:10
Lipton92 napisał/a:

Kto wierzy w takie rzeczy? :D Nikt poważny nie powiela tej informacji, pojawia się tylko na portalach napisanych w notatniku o ch*jowej nazwie "polskawyzwolona.org" a wierzą w nią tylko debilne prawaki, takie młodsze mohery.



Lipton92 napisał/a:

Nie, skąd takie pytanie? Bo myślę samodzielnie? Prawactwo w dużej części stało się zindoktrynowane jak lemingi, ale twardo obstaja przy tym, że to TVN szkodzi. :)



Tak... jeśli w TVN o czymś nie mówili, to z pewnością to coś nie mogło mieć miejsca... Kto tu k***a jest zindoktrynowany? :homer:
Przejrzyj filmy na sadolu dotyczące "uchodźców" i powiedz, który widziałeś w TV.... :kawa:

HO...........OR

2016-05-21, 15:26
Lipton92 napisał/a:

Kto wierzy w takie rzeczy? :D Nikt poważny nie powiela tej informacji, pojawia się tylko na portalach napisanych w notatniku o ch*jowej nazwie "polskawyzwolona.org" a wierzą w nią tylko debilne prawaki, takie młodsze mohery.

http://www.sz-online.de/nachrichten/streit-endet-mit-schnittwunde-3397924.html
http://www.radiolausitz.de/nachrichten/lokalnachrichten/blutige-attacke-vor-dem-city-center-in-goerlitz-1225173/
Tu masz niemiecie źródła.