18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kotorminator

2018-04-16, 11:26
Powinno być.
A więc Amerykanie zbombardowali Syrię za to, że Amerykanie zbombardowali Syrię.

TW...........ek

2018-04-16, 11:26
Widzę że myślenie Ci ciężko idzie. Amerykanie zbombardowali wojskowy ośrodek naukowo-badawczy specjalizujący się w badaniach nad bronią chemiczną i magazyny broni chemicznej. Miało to na celu uchronić ludność cywilną przed kolejnymi atakami bronią chemiczną.

Moby_Dick

2018-04-16, 12:08
Amerykanie zbombardowali Syrię, bo Syria za mało zbombardowała Syrię :ciasteczkowy:

janlew

2018-04-16, 12:11
kotorminator napisał/a:

Powinno być.
A więc Amerykanie zbombardowali Syrię za to, że Amerykanie zbombardowali Syrię.


A dokładnie to:
Amerykanie zbombardowali Syrię za to, że Israel zbombardował Syrię.

To jest zbrojne realizowanie w praktyce, zasady:
"Antysemita to nie ten który nienawidzi żydów, antysemita to ten kogo żydzi nienawidzą."

~Velture

2018-04-16, 12:14
tomekk1410 napisał/a:

Widzę że myślenie Ci ciężko idzie. Amerykanie zbombardowali wojskowy ośrodek naukowo-badawczy specjalizujący się w badaniach nad bronią chemiczną i magazyny broni chemicznej. Miało to na celu uchronić ludność cywilną przed kolejnymi atakami bronią chemiczną.


tak samo jak zaj***li irak zq broń atomową :wyj***ne:

zwierzak30

2018-04-16, 12:22
O co wam chodzi??
Pompy jeszcze pompują.Więc i demokracja jeszcze nie wprowadzona jest do końca.
Studnie z ropką wyschną to i demokracja wreszcie będzie na ukończeniu.

nowynick

2018-04-16, 12:22
Afganistan za WTC, Kadafiego i Husaina w ramach walki o demokrację (żeby nie było że obaj panowie chcieli się rozliczać w złocie nie w petrodolarach), Syrię za Syrię.

zwierzak30

2018-04-16, 12:27
Jakby ktoś nie wiedział o co w tym wszystkim chodzi.


hellbwoi

2018-04-16, 12:58
Tak na prawde ch*ja wiadomo ktoi CZY dokonał ataku, nie ma żadnych dowodów, że to samo nagranie, które było powielane przez wszystkie stacje to nie kolejna prwokacja - widzieliśmy już takie inscenizacje tutaj. Dodatkowo niektóre media linkują zdjęcia z rzekomego ataku który miał miejsce kilka miesięcy temu. Wojska usa mogły sobie zutylizowaćstare rakiety, których normalna utylizacja byłaby znacznie droższa, uk i francja włączyły się nielegalnie - uk czuje na karku oddech brexitu więc musi lizać dupę usa, francja - pomińmy ich milczeniem. Ot i taka zabawa...

Di...........ar

2018-04-16, 14:08
nowynick napisał/a:

wszystko jasne



Syryjczycy udawali atak gazowy, Amerykanie pozorowali atak odwetowy. Teatr się kręci, kasa się zgadza ;-)

janlew

2018-04-16, 14:22
Diar napisał/a:

Syryjczycy udawali atak gazowy, Amerykanie pozorowali atak odwetowy. Teatr się kręci, kasa się zgadza


Teatrzyk szkolny level: Bliski Wschód

nowynick

2018-04-16, 14:25
@Diar

ja pie**ole, teraz to się wk***iłem. j***ne ścierwa z FSA