18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Syndrom okrągłego stołu

uyvu • 2012-03-26, 09:15
Ostatnio zrobiło się tutaj dość patriotycznie i politycznie, dlatego wrzucam niesamowicie interesujący w swej treści, choć może nudny w formie materiał.

Ogólnie rzecz biorąc panowie mówią o tym jak komuniści zabezpieczyli się przy upadku socjalizmu oraz o tym, że w rzeczywistości żyjemy w mutancie PRL-u, państwie, gdzie rządzą ciągle ci sami ludzie, zmieniono jedynie szyld i jest bardziej kolorowo.

Jest też mowa o Wałęsie i o tym, że współpracował ze służbami specjalnymi (Kiszczak we własnej osobie, przy wyborach w "Solidarności" rzekł "Wałęsa musi wygrać, to jest nasz człowiek")

Ogólnie polecam trzeźwo myślącym ludziom i tym, którzy chcą wiedzieć w jakim państwie żyją, być może wiele osób obudzi swoją świadomość historyczną i zrozumieją, że nadal jesteśmy karmieni propagandą i kłamstwami.

Serwus zielona wyspo :)






eichman

2012-03-26, 09:17
Zaraz zaczną pieniacze pienić się ze to tv trwam ale jaka stacja by tego nie emitowała, prawda zostanie prawdą.

uyvu

2012-03-26, 09:49
Bardzo dobrze powiedziane.
Sam jestem ateistą, ale nie krytykuję nadawcy tylko słucham i weryfikuję to co mówi. :)

Go2Hell

2012-03-26, 10:19
umiejętność słuchania i wybiórcze łączenie ze sobą faktów
dobry materiał, tylko może być trudny dla młodszej widowni :roll:

magnez

2012-03-26, 20:34
jak to dobrze że PiS jest na zawsze odsuniety od władzy yeah!!!

!Timon

2012-03-26, 21:45
Ja już zdecydowanie wole jak Kaczor nas 'kompromitował' za granicą próbując wywalczyć jakoś pozycje w świecie, niż jak nas Tusk elegancko wyprzedaje :)

Bard_Zerald

2012-03-27, 01:30
Nie przepadam za TV Trwam, nie przepadam za PiSem, nie przepadam za tego typu rzeczami, ale mam wrażenie że ostatnio tą stroną która walczy z systemem i praniem mózgu to właśnie te takie bardziej obciachowe grupy tego typu.

Oczywiście obie strony robią nam pranie mózgów, ale mam wrażenie że aktualnie z tymi którzy nam najbardziej robią wodę z mózgów walczą właśnie tego typu ludzie, a rządzący właśnie starają się nam to obrzydzic.

Cholera, swoją drogą kiedyś bym nie uwierzył że kiedyś powiem dobre słowo na TV Trwam.
Ale ostatnio widziałem ich wywiad z Nigelem Faragem i kilka właśnie sensownych rzeczy.

Ale warto obejrzec, tylko nie ma co wierzyc we wszystko co mówią w takich programach bo tam też masa pseudoinformacji jest