18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SYMBIOZA (szczurosoja)

T3RMINATOR • 2018-08-12, 03:09
Farmer mówi że zasiał stoję 40 dni wcześniej, zanim znalazł szczura z którego ciała wyrastała roślina
( prawdopodobnie nasionko dostało się do rany i tam zakiełkowało) :shock:


A może to tajny projekt dotyczący wegetarianów.


Copyright © 2018 T3RMINATOR . All rights Reserved

OpenStreetMaps

2018-08-12, 12:40
Jestem zafascynowany. Przeprowadzałem kiedyś eksperyment polegający na zasianiu rzeżuchy na podkładzie którym był przepołowiony arbuz. Niestety :-( wegetariańska pożywka nasionkom rzeżuchy nie przypadła do gustu i zgniły razem z arbuzem. Może jakiś łysy sadol ktoś jest chętny w ramach mego eksperymentu na to żeby mieć zielone i w dodatku jadalne włosy ? :-)

mrokussw

2018-08-12, 13:23
Jedyne co przychodzi mi do glowy to ze ten szczur zostal ranny badz zasnal w tym miejscu, a ze soja szybko rosnie przebilo go jak ped bambusa i tak juz zostalo,jego komorki mozgowe ulegly fotosyntezie i zwiazaly pakt pasozytniczy na ciele szczura, a tak na powaznie to niemam pojecia o czym pie**ole

macioshow

2018-08-12, 13:30
Szkoda mi tego szczura. Stał się kaleką przez jakąś soje i nie może z tym nic zrobić. Teraz jest niepełnosprawny, można by rzec że stał się warzywem...

Hrabia Drapula

2018-08-12, 13:38
pełnowartościowy posiłek jednogarnkowy

Noside

2018-08-12, 14:02
j***niutkie GMO.. no niech się teraz eksperci forumowi od żywności wypowiedzą, niech bronią tego chorego przemysłu modyfikowanych genetycznie roślin!

Tryper

2018-08-12, 14:36
HAL9000/2 napisał/a:



już wyjaśniam maluczkim to pozorną tajemnicę; to jest Leptocyamus Rattus czyli Szczur Sojowy, gatunek szczura wędrownego który hoduje w swoich wnętrznościach roślinę którą równocześnie się żywi. Tryb życia tego gatunku w przeciwieństwie do swoich wędrownych kuzynów jest bardzo związany z miejscem hodowli-spożywania pokarmu. Szczury sojowe rozmnażają się pod warunkiem że samiec opuści obszar trwałego bytowania i pokryje przyrośniętą samice. Żyją zwykle krócej niż pozostałe gatunki szczurów.



Ale ty pie**olisz chłopie.
:idzwch*j:

Parzo

2018-08-12, 14:53
Acha, fascynujace jak pranie skarpetek

Cz...........as

2018-08-12, 18:48
A babcia mówiła, nie łykaj pestek bo Ci urośnie...

kaelem

2018-08-12, 19:34
Soja modyfikowana.

dziobak90

2018-08-12, 20:50
To jest to słynne GieeMO :P

spyyd3r

2018-08-12, 22:58
Potwierdzenie ze geny roslin mogą być parowane z genami zwierzecymi czy nawet ludzkimi :) Mutacja jak w X menie :D

A może to ta soja stała się mięsożerną rośliną, jak na przykład rosiczka czy dzbanek.

Malloy

2018-08-13, 09:04
spyyd3r napisał/a:

[...] jak na przykład rosiczka czy dzbanek.



Ty sam jesteś jak ten dzban...


A tak serio, to czy nikt z was nie ma rolników w rodzinie? Nie wiecie, co to jest siewnik pneumatyczny? Nasiona wystrzeliwane są ze specjalnych dysz pod zajebiście wysokim ciśnieniem, w celu wbicia ich odpowiednio głęboko w glebę. Niestety, jak widać, napatoczył się szczurek, oberwał, zrobiła się rana, a roślinka wykiełkowała....

Sosna84

2018-08-13, 12:32
Po ich gównianym języku można wywnioskować, że za chwilę tego szczura zjedzą...

NecroForce

2018-08-13, 12:51
HAL9000/2 napisał/a:



już wyjaśniam maluczkim to pozorną tajemnicę; to jest Leptocyamus Rattus czyli Szczur Sojowy, gatunek szczura wędrownego który hoduje w swoich wnętrznościach roślinę którą równocześnie się żywi. Tryb życia tego gatunku w przeciwieństwie do swoich wędrownych kuzynów jest bardzo związany z miejscem hodowli-spożywania pokarmu. Szczury sojowe rozmnażają się pod warunkiem że samiec opuści obszar trwałego bytowania i pokryje przyrośniętą samice. Żyją zwykle krócej niż pozostałe gatunki szczurów.



Pasta pierwsza klasa :D

Soleris

2018-08-16, 20:52
ch*jec napisał/a:

Więcej info od specjalistów ?