18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Sylwestrowe idiotki

CrazyEdek • 2023-01-01, 22:03
Zaiskrzyło trochę.


Ogórek

2023-01-01, 22:16
Najważniejsze że się dobrze bawią.

trytodie

2023-01-01, 22:33
Bawią się lepiej niż większość sadoli.

nowynick

2023-01-01, 22:55
Ogórek napisał/a:

Najważniejsze że się dobrze bawią.



rozj***łem kiedyś kibel na Sylwestra w akademiku, po tym zmacałem jakąś naj***ną studentkę, którą położyły koleżanki spać (na szczęście jedna z nich wparowała i mi mi przerwała "zaloty")... Naj***ny byłem, że jeszcze telepało mnie jeszcze 2ego stycznia a moralnie to chyba do dziś :-/

Jokerd

2023-01-01, 22:58
nowynick napisał/a:

rozj***łem kiedyś kibel na Sylwestra w akademiku, po tym zmacałem jakąś naj***ną studentkę, którą położyły koleżanki spać (na szczęście jedna z nich wparowała i mi mi przerwała "zaloty")... Naj***ny byłem, że jeszcze telepało mnie jeszcze 2ego stycznia a moralnie to chyba do dziś



Juz tam nie pie**ol, ze cie telepalo moralnie, zwyrolu

:oops:

KrwawyEric

2023-01-01, 23:08
Jokerd napisał/a:

Juz tam nie pie**ol, ze cie telepalo moralnie, zwyrolu



Miejmy nadzieje że zapakował jej po same kule - i na zdrowie kolego :D

Black_Hole

2023-01-01, 23:14
nowynick napisał/a:

rozj***łem kiedyś kibel na Sylwestra w akademiku, po tym zmacałem jakąś naj***ną studentkę, którą położyły koleżanki spać (na szczęście jedna z nich wparowała i mi mi przerwała "zaloty")... Naj***ny byłem, że jeszcze telepało mnie jeszcze 2ego stycznia a moralnie to chyba do dziś



i to był twoj pierwszy (niedoszły) i ostatni kontakt z kobietą w życiu jaki miałeś. A teraaz walisz konia do tego co na hardzie zobaczysz w dziale homo

ritu4l

2023-01-01, 23:18
nowynick napisał/a:

rozj***łem kiedyś kibel na Sylwestra w akademiku, po tym zmacałem jakąś naj***ną studentkę, którą położyły koleżanki spać (na szczęście jedna z nich wparowała i mi mi przerwała "zaloty")... Naj***ny byłem, że jeszcze telepało mnie jeszcze 2ego stycznia a moralnie to chyba do dziś



Przyznałeś się do gwałtu ale w sumie ci przykro więc luz. No debil. Idź se ojca pijanego wymacaj

nowynick

2023-01-01, 23:21
:roll:

na Was to k***a można liczyć :-D akcja miała miejsce jakieś 20 lat temu, od tego czasu cały raz jednak r*chałem i to także mam aż dwoje dzieci... jedno 16 drugie 7 kończy zaraz i co powiecie?

smc

2023-01-01, 23:31
Masz dzieci z jedną matką?

radek225

2023-01-01, 23:44
nowynick napisał/a:

rozj***łem kiedyś kibel na Sylwestra w akademiku, po tym zmacałem jakąś naj***ną studentkę, którą położyły koleżanki spać (na szczęście jedna z nich wparowała i mi mi przerwała "zaloty")... Naj***ny byłem, że jeszcze telepało mnie jeszcze 2ego stycznia a moralnie to chyba do dziś



Jeśli moralniaka masz do dziś, to zmacana studentka miała na imię Andrzej, i to on zmacał ciebie swoim ch*jem w twoje czekoladowe słoneczko. Ja po zmacaniu naj***nej typiary mialbym zajebiste wspomnienia, a nie moralniaka. Chcesz uniknąć zmacania przez naj***nego i napalonego typa to pij połowę tego co wypiłaś lambadziaro, a nikt ci paluchów w cycki i ślimaka nie będzie wpychać, bo będąc trzeźwa albo wstawiona bedziesz w stanie zaj***ć orzeźwiającego lepa na ryj.

smc napisał/a:

Masz dzieci z jedną matką?



Przecież matkę ma się tylko jedną, więc to chyba logiczne, że swoje dzieci zrobił tylko z jedną swoją matką :roll:

Baronessa

2023-01-02, 01:05
Szkoda że chaty/kwadratu kretynki nie spaliły...

SupremeLeader

2023-01-02, 08:05
nowynick napisał/a:

mam aż dwoje dzieci... jedno 16 drugie 7 kończy zaraz i co powiecie?



Grunt, że wychowujesz jak własne.

zbigniewz

2023-01-02, 11:00
Ciekawie musi wyglądać sufit