18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sylwester w Europie

CzesiekOSW • 2017-12-30, 09:43
Franca. W Paryżu na ulice wyjdzie blisko 8 tysięcy policjantów i żołnierzy.

Niemcy. W Berlinie powstaną strefy bezpieczeństwa dla kobiet.

Wielka Brytania. W Londynie postawią betonowe zapory.

Polska. IMiGW ostrzega kierowców przed śliskimi drogami.

źródło: fb jednego z polityków

TroyaN1984

2017-12-31, 10:45
Velture napisał/a:

Ależ to będzie zajebisty temat do czytania komentarzy jak zlecą się nasze złote chłopaczki od "polaczków" i "cebulaczków" i zaczną płakać jaka to polska jest zła bo musieli z niej wyjechać podcierać dupy niemkom bo 5 razy nie zdali w gimnazjum i nie mieli w Polsce perspektyw.

Idę po popcorn.



Widac ze zatrzymales sie na etapie walenia konia do plakatu z Britney w bravo. Jak czasem rodzice wypuszcza cie z piwnicy to wyjrzyj na swiat i zobacz ze Polacy nie tylko podcieraja dupy Niemcom ale maja swoje firmy za granica i to dosyc znane. Wiekszosc z nich ma tez dyplom uczelni wyzszej. No ale co tu duzo mowic. Wyjechali bo 5x nei zdali gimnazjum. Velture nie zdal 6x dlatego jedyny bilet ktory mogl kupic to do Sosnowca bo na reszcie bylo juz w innym niezrozumialym jezyku.

Pawlogen

2017-12-31, 11:19
piotrFr napisał/a:

@up w dupie byłeś, gówno widziałeś. Jakoś ja mieszkam na zachodzie i pieniądze nie miały na to żadnego wpływu, w sumie w Polsce zarabiałem lepiej.



Ależ ty jesteś bezmózgiem, siedź sobie i k***a na majorce, ja napisałem jak to wygląda z mojej perspektywy


Co za debil zagramanice mu oczerniam.... :homer:

Wiewór

2017-12-31, 15:17
Absdef napisał/a:



Ty nie szukaj związku wypocin Velture z normalnymi ludźmi, błagam cię...



Przejdź się przez Nową Hutę nocą, zmienisz zdanie.


Przesadzasz. W NH jest cisza i spokój. Krainy latających sztyletów w Krakowie to Dąbie i Podgórze.

piotrFr

2017-12-31, 16:00
Pawlogen napisał/a:



Ależ ty jesteś bezmózgiem, siedź sobie i k***a na majorce, ja napisałem jak to wygląda z mojej perspektywy


Co za debil zagramanice mu oczerniam.... :homer:


Napisałeś, że wszędzie syf, kiła i mogiła to odpowiedziałem, że gówno widziałeś. Jak byłeś robić na polu i mieszkałem w baraku w 10 to nic dziwnego. Najlepiej przy cycku mamusi nie?

Pawlogen

2018-01-06, 19:46
piotrFr napisał/a:


Napisałeś, że wszędzie syf, kiła i mogiła to odpowiedziałem, że gówno widziałeś. Jak byłeś robić na polu i mieszkałem w baraku w 10 to nic dziwnego. Najlepiej przy cycku mamusi nie?



No widzisz i dalej jesteś debilem, jak to piszesz "w dupie byłeś gówno widziałeś" odpowiem ci w dupie jesteś i liżesz obsrane dupy francuskim ciotom, nic o mnie nie wiesz gdzie byłem i co robiłem jeśli tyrałeś w polu a teraz awansowałeś na szofera to gratuluje bo widzę że temat ci znany, a co do stosunków miedzy tobą i twoją mamusią to podejrzewam że miałeś zj***ne dzieciństwo.

P.S.
95% polaków wyjeżdża za granice w celach zarobkowych i nie pie**ol cwe*u że tak nie jest

BoliCiebieDupa

2018-01-09, 01:51
Pyszna gównoburza się tu odj***ła :mrgreen: :mrgreen: