18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Sylwester w Europie

CzesiekOSW • 2017-12-30, 09:43
Franca. W Paryżu na ulice wyjdzie blisko 8 tysięcy policjantów i żołnierzy.

Niemcy. W Berlinie powstaną strefy bezpieczeństwa dla kobiet.

Wielka Brytania. W Londynie postawią betonowe zapory.

Polska. IMiGW ostrzega kierowców przed śliskimi drogami.

źródło: fb jednego z polityków

St...........on

2017-12-30, 14:49
CzesiekOSW napisał/a:

Franca. W Paryżu na ulice wyjdzie blisko 8 tysięcy policjantów i żołnierzy.

Niemcy. W Berlinie powstaną strefy bezpieczeństwa dla kobiet.

Wielka Brytania. W Londynie postawią betonowe zapory.

Polska. IMiGW ostrzega kierowców przed śliskimi drogami.

źródło: fb jednego z polityków



Zapomniałeś o Holandii i Belgii.

Tarab85

2017-12-30, 14:58
TB303 napisał/a:


Właśnie o to chodziło w jego poście - o alkoholowe "zgony" :amused:

A cały ten "problem z imigrantami" to nie jest żaden problem, a każdy myślący człowiek uświadomi sobie fakt, że to wszystko to jedna wielka zasłona dymna, dla większych przekrętów UE. No, ale jak widać propaganda strachu robi swoje i każdy na samą myśl o ciapatych dostaje sraczki z nerwów :lol:
Jednak niezaprzeczalny jest fakt, że w Polsce prawdopodobieństwo jakiegokolwiek zamachu praktycznie zerowe.



Pewnie, że tak. Głupiemu można rzucić temat o kilku tysiącach ciapatych, którzy rozniosą Polskę na strzępy, a w tym czasie samemu dokonywać przestępstw (jak choćby niepublikowanie wyroków TK, zamach na trójpodział władzy, niszczenie niezależnych od rządu mediów, głosowanie na 2 ręce, czy nieuchwalenie budżetu na 2017 rok). No ale oczywiście tych kilka tysięcy murzynów to dla Polaków ważniejszy temat.

St...........on

2017-12-30, 14:59
Velture napisał/a:

Ależ to będzie zajebisty temat do czytania komentarzy jak zlecą się nasze złote chłopaczki od "polaczków" i "cebulaczków" i zaczną płakać jaka to polska jest zła bo musieli z niej wyjechać podcierać dupy niemkom bo 5 razy nie zdali w gimnazjum i nie mieli w Polsce perspektyw.

Idę po popcorn.



Szanuję Cię , ale nie przeginaj! Nigdy nikogo nie nazwałem "Polaczkiem", ani "cebulaczkiem", jeśli już to "burakiem" (stara szkoła), A w wjechałem bo, pochodzę zza "żelaznej kurtyny" i skoro miałem wybór jechać do większego miasta w Polsce i martwić się o każdy dzień (bo wszyscy wyjeżdżali do sklepisk ludzkich) , to przyznam ... wybrałem trochę bardziej "leniwą" opcję- Islandię (Jak mam wejść do wody, to już na głęboką). Nigdy nie uważałem się za panicza. Pochodzę z robotniczej klasy i szanuję każdą zarobioną koronę. Z wykształcenia jestem ślusarzem, na Islandii wyuczyłem się zawodu mechanika sam. , spawacza plastikiem, co dało mi nowe perspektywy. Więc zanim coś pie**olniesz następnym razem pomyśl, bo w tym momencie to z ciebie wypłynął "burak"....

Edit: jeszcze jeden powód, dlaczego wyjechałem, to to że każdy na każdego pluje jadem, i mimo że nie raz rodaka wyciagnąłem z przysłowiowej "dupy", to nie raz mi potem "wbił nóż w plecy". Tutaj jest podobnie, dlatego ograniczam kontakty z rodakami do minimum.

Pan_Adolf

2017-12-30, 15:23
najwyraźniej terrorystom zrobiło się was szkoda bo kto to widział zarabiać 700 dolarów miesięcznie w kraju który znajduje się w środku europy

elfis

2017-12-30, 15:57
w Szwecji zalecono kobietom aby nie wychodziły same, chyba na wykopie czytałem

~Velture

2017-12-30, 15:58
alexandrus napisał/a:



Szanuję Cię , ale nie przeginaj! Nigdy nikogo nie nazwałem "Polaczkiem", ani "cebulaczkiem", jeśli już to "burakiem" (stara szkoła), A w wjechałem bo, pochodzę zza "żelaznej kurtyny" i skoro miałem wybór jechać do większego miasta w Polsce i martwić się o każdy dzień (bo wszyscy wyjeżdżali do sklepisk ludzkich) , to przyznam ... wybrałem trochę bardziej "leniwą" opcję- Islandię (Jak mam wejść do wody, to już na głęboką). Nigdy nie uważałem się za panicza. Pochodzę z robotniczej klasy i szanuję każdą zarobioną koronę. Z wykształcenia jestem ślusarzem, na Islandii wyuczyłem się zawodu mechanika sam. , spawacza plastikiem, co dało mi nowe perspektywy. Więc zanim coś pie**olniesz następnym razem pomyśl, bo w tym momencie to z ciebie wypłynął "burak"....

Edit: jeszcze jeden powód, dlaczego wyjechałem, to to że każdy na każdego pluje jadem, i mimo że nie raz rodaka wyciagnąłem z przysłowiowej "dupy", to nie raz mi potem "wbił nóż w plecy". Tutaj jest podobnie, dlatego ograniczam kontakty z rodakami do minimum.


Najzabawniejsze jest to, że nie podałem ani jednego nicka a tylko suchy tekst odnoszący się do ludzi mówiących na naszych rodaków per "polaczki" a ty się bulwersujesz jakbym ci rodzinę gorszył :wyj***ne:

Jeśli to ciebie pocieszy to nie zaliczasz się do "złotych chłopaków" o których pisałem i po których cisnę :ok:

Dżizas_kurde

2017-12-30, 16:07
Cytat:


Dla was Polska jest zajebista bo nie ma tu brudasów? Nic więcej wam nie trzeba do życia tylko, żeby nie było brudasów.
Możecie zdychać z głodu, wpie**alać byle co, zarabiać 4x mniej niż na zachodzie, oddawać państwu 85% zarobków i nie dostawać NIC w zamian ale najważniejsze, że nie ma brudasów co czyni Polskę zajebistą.



Tak .

Pankracy_Młot

2017-12-30, 16:28
@dżizaskurde murzyn ci matkę przeleciał czy dziewczynę? Bo frajerzyno nawet bez brudasów jesteś pewnie nikim :)

Dexterous

2017-12-30, 17:51
Velture napisał/a:



Idę po popcorn.



Nie zapomnij dla swojego chłopaka też wziąć, bo mu smutno będzie :amused:

EdmundKemper

2017-12-30, 18:07
Abraxus napisał/a:

Dla was Polska jest zajebista bo nie ma tu brudasów? Nic więcej wam nie trzeba do życia tylko, żeby nie było brudasów.
Możecie zdychać z głodu, wpie**alać byle co, zarabiać 4x mniej niż na zachodzie, oddawać państwu 85% zarobków i nie dostawać NIC w zamian ale najważniejsze, że nie ma brudasów co czyni Polskę zajebistą.
Z takimi idiotami w tym kraju nigdy nie będzie lepiej.
Wy jesteście gorsi od niewolników. Niewolnik przynajmniej pragnie wolności a was się jebie w dupę od urodzenia i mruczycie z zadowolenia jak przyjemnie :-D
Wszyscy polscy politycy wiedzą, że polak nie ma godności i można go upodlić ile tylko wlezie. Nie ma takiego zeszczmacenia jakiego nie zniesie. Dlatego politycy kradną i nie zmieniają w tym kraju nic. Bo po co skoro Polakom się podoba.



W Polsce jest mniej jak ich nazwałeś "brudasów" więc i mniej potencjalnych terrorystów. A co za tym idzie jest bezpieczniej, jeśli chodzi o zamachy, spokój na ulicach, molestowanie kobiet, gwałty, rozboje, napady i pobicia. Wiem, że odpiszesz, że w Polsce jest stado sebiksów i degeneratów, którzy popełniają te wszystkie czyny. Ale tak samo jest we Francji, Niemczech, Holandii, Belgii, Szwecji a do tego dochodzą jeszcze wyżej wspomniani "brudasy" więc i przestępstw jest więcej.
Jak już wspomniałem jest bezpieczniej bez "brudasów" więc i mój komfort psychiczny jest dużo większy. Nie muszę się martwić, że wyjdę na ulicę i zostanę ofiarą zamachu terrorystycznego. Nie muszę się martwić, że na moją dziewczynę czy mamę napadną i będą chcieli ją zgwałcić. Nie muszę unikać pewnych dzielnic tylko dlatego, że jestem biały.
Mój komfort psychiczny jest dużo większy więc i mam zdrowsze życie. Nie jestem znerwicowany, nie mam depresji, nie muszę się leczyć psychicznie. Mam taką pracę, że w zupełności wystarczy mi na życie więc i więcej mi nie potrzeba. Nie jestem łasy na pieniądze, a komfort psychiczny w pełni wynagradza mi różnicę w wynagrodzeniu.
Jeśli potrafisz myśleć, a jak pokazałeś w swoim poście raczej kiepsko Ci to wychodzi, to jednak jest więcej plusów życia w Polsce niż na Zachodzie. No, ale myśl sobie co chcesz i rób co chcesz tylko proszę, nie nazywaj tych, którzy kochają swoją Ojczyznę idiotami. Wiem, że gdzieś tam wśród swojego języka nienawiści potrafisz odnaleźć neutralne słowa opisujące człowieka.

Absdef

2017-12-30, 18:43
Abraxus napisał/a:

Dla was Polska jest zajebista bo nie ma tu brudasów?



Ty nie szukaj związku wypocin Velture z normalnymi ludźmi, błagam cię...

EdmundKemper napisał/a:



W Polsce jest mniej jak ich nazwałeś "brudasów" więc i mniej potencjalnych terrorystów. A co za tym idzie jest bezpieczniej, jeśli chodzi o zamachy, spokój na ulicach, molestowanie kobiet, gwałty, rozboje, napady i pobicia.



Przejdź się przez Nową Hutę nocą, zmienisz zdanie.

ValvePlsFix

2017-12-30, 19:09
@up aha, czyli jeśli stary cię jebie w dupę od małego, to wszyscy Polacy są pedofilami? Statystyki i liczby się w tym przypadku liczą, a nie "Nowa Huta".

Pawlogen

2017-12-30, 20:07
A mnie się tam w Polsce podoba i to bardzo, zarabiam dobrze, kończę powoli domek, mam wspaniałą rodzinkę zdrowe dzieciaki, zonę co nie daje częściej niż raz w tygodniu, mieszkam na wsi, wdycham czyste powietrze i jest fajnie miło i sympatycznie. Jeździłem troszkę po innych krajach i fakt kasa jest większa, ale tylko to jest na plus , reszta syf kiła i mogiła.

Pozdrawiam

piotrFr

2017-12-30, 22:10
@up w dupie byłeś, gówno widziałeś. Jakoś ja mieszkam na zachodzie i pieniądze nie miały na to żadnego wpływu, w sumie w Polsce zarabiałem lepiej.

t1ger_delta

2017-12-31, 08:14
albazsanagycjib napisał/a:

Paradoksalnie w Polsce będzie najwięcej ofiar :ciasteczkowy:



Tak... Wypadków drogowych i wypadków z fajerwerkami. Ale nie ofiar gwałtów, ciężarówek pokoju itp. Warto zaznaczyć, że ofiary 2 pierwszych będą też w Anglii, Niemczech czy Francji a ofiary z 2 kategorii nie będą zbyt liczne w Polsce jeśli w ogóle będą :)

Absdef napisał/a:



Ty nie szukaj związku wypocin Velture z normalnymi ludźmi, błagam cię...



Przejdź się przez Nową Hutę nocą, zmienisz zdanie.



Ktoś widzę przechodził przez Wiedeńską "12nastkę" nocą (skinheadzi) że się wypowiada? To, że mamy swoich debili nie znaczy że powinniśmy importować ich wiecej. Co za debil myśli że to dobry pomysł?