18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

świnka halinka

prfx • 2023-02-05, 01:53


akcja właściwa od 1:15

Ha...........dy

2023-02-05, 21:51
j***ne brudasy, barbarzyńskie syny zasyfiałych kurew, oby ci podludzie, humanoidalne gównoskóre ścierwa pozdychały w męczarniach I weźcie mi, k***a, powiedzcie, że ludzie są sobie równi, multikulti jest ok, a ilość melaniny to o niczym nie świadczy.

DarioLee

2023-02-05, 23:42
k***a jak widzę komentarze Biedna świnka to się zastanawiam czy k***a na Sadisticu jestem czy na jakimś k***a kwejku czy innym joemonsterze xD

Nowyja2.0

2023-02-06, 00:23
DarioLee napisał/a:

k***a jak widzę komentarze Biedna świnka to się zastanawiam czy k***a na Sadisticu jestem czy na jakimś k***a kwejku czy innym joemonsterze xD



Zastanawiaj się czy jesteś pojebem bez sumienia sadolu"chialem napisać zjebie " ale mody coś bliżej lewactwa.











Ps.






Ha tfu na pis i innych zlodzi

kulawiec

2023-02-06, 05:17
Folur napisał/a:

pie**olone k***y



Faktycznie, mogli ją najpierw wyr*chać, miałbyś przy czym zwalić.

tomkararek

2023-02-06, 05:54
Nowyja2.0 napisał/a:

Brazole meksykanie murzyny niech zdychają od tępych noży. Ale swinka nie zasługuje na to j***ne ścierwo z 4 swiata



nie pierniczy jescze bys wyj***ll tak ladnie ci nozki rozkraczyla

Polacco Sivusco

2023-02-06, 09:54
Czym różni się pobieranie próbki krwi , z połówki świni , od znanego u nas zwyczaju łamania gałązek z ołtarzy na Bożym Ciele?

Kazdy ma jakieś zabobony , nawet mieszkańcy Bulandy

slaveyy

2023-02-06, 10:10
Polacco Sivusco napisał/a:

Czym różni się pobieranie próbki krwi , z połówki świni , od znanego u nas zwyczaju łamania gałązek z ołtarzy na Bożym Ciele?
Kazdy ma jakieś zabobony , nawet mieszkańcy Bulandy



Niczym, żadnej różnicy nie ma. Ty jakiś poj***ny jesteś? Kup sobie łamigłówki dla 3 latka gdzie dwa obrazki się porównuje, żeby znaleść różnice. Przerobisz kilka i może będziesz wiedział jaka jest różnica.

DarioLee

2023-02-06, 10:24
Nowyja2.0 napisał/a:

Zastanawiaj się czy jesteś pojebem bez sumienia sadolu"chialem napisać zjebie " ale mody coś bliżej lewactwa.
Ps.
Ha tfu na pis i innych zlodzi



Nie rozpłacz się .
Patrząc na twoje komentarze można wywnioskować ze zj***nym człowiekiem jesteś . Napisałeś -Pamiętajcie sadole kobiet się nie biję! Jako pierwszy :-D ,-Brazole meksykanie murzyny niech zdychają od tępych noży. a jak świnkę przecieli na pół ,,jak mają pewnie w zwyczaju od kilku wieków'' to płaczesz jakie to okrutne i wgl . Jak napisałem wcześniej ludzie twojego pokroju nie powinni odwiedzać tej strony .

Leatherface

2023-02-06, 12:17
k***a 4 strony dramy bo pezepie**olili świnię na pół. Jakie to ma znaczenia? I tak żyła po to żeby ją finalnie zaj***ć i zjeść.

istanu

2023-02-06, 22:45
Co za głupie k***y

omenlol

2023-02-16, 14:50
Nowyja2.0 napisał/a:

Brazole meksykanie murzyny niech zdychają od tępych noży. Ale swinka nie zasługuje na to j***ne ścierwo z 4 swiata



ale schabowego to opie**olisz