18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świniobicie...

~DMT • 2020-04-09, 11:24
Zmiękczanie tucznika...


Adrian649

2020-04-09, 16:28
Swoją drogą jak by tak traktowano każdego mega grubasa czy grubaskę to zwalczyło by się światową otyłość w pół roku.

KANIBAL22

2020-04-09, 16:55
az sie usrala j***na

Jokerd

2020-04-09, 17:08
Użytkownik420 napisał/a:

Właśnie dlatego mam nadzieję, że ten świat szlag trafi.... Żeby ci ludzie tyle samo serca wkładali w wychowanie dzieci, naukę lub k***a nawet pracę. Trzymam kciuki za apokalipse bo ludzie to obraza dla k***a wszystkiego. Nie zasługujemy by żyć jako gatunek





Masz instrukcję i już już sp***alaj biegusiem na dwór, nie Ty decydujesz czy zasługujemy żyć jako gatunek.

Olashenco

2020-04-09, 17:25
Użytkownik420 napisał/a:

Właśnie dlatego mam nadzieję, że ten świat szlag trafi.... Żeby ci ludzie tyle samo serca wkładali w wychowanie dzieci, naukę lub k***a nawet pracę. Trzymam kciuki za apokalipse bo ludzie to obraza dla k***a wszystkiego. Nie zasługujemy by żyć jako gatunek



Weź nie pie**ol, Indie to nie ludzie

balasior

2020-04-09, 17:41
Użytkownik420 napisał/a:

Właśnie dlatego mam nadzieję, że ten świat szlag trafi.... Żeby ci ludzie tyle samo serca wkładali w wychowanie dzieci, naukę lub k***a nawet pracę. Trzymam kciuki za apokalipse bo ludzie to obraza dla k***a wszystkiego. Nie zasługujemy by żyć jako gatunek



To sie zabij

wertuqq

2020-04-09, 18:20
W 43 sekundzie w czystej polszczyźnie wyzwał ja od k***y.

SzalonyCietrzew

2020-04-09, 18:49
Użytkownik420 napisał/a:

Właśnie dlatego mam nadzieję, że ten świat szlag trafi.... Żeby ci ludzie tyle samo serca wkładali w wychowanie dzieci, naukę lub k***a nawet pracę. Trzymam kciuki za apokalipse bo ludzie to obraza dla k***a wszystkiego. Nie zasługujemy by żyć jako gatunek



Polać mu

Kaktus0304

2020-04-09, 19:10
Za to browara pijemy

YebaneDigidongi

2020-04-09, 19:15
Zjadła rano dwumiesięczne zapasy makaronu i konserw i się dziwi że współlokatorzy się wkurzyli

pacman_shazzam

2020-04-09, 19:54
Użytkownik420 napisał/a:

Właśnie dlatego mam nadzieję, że ten świat szlag trafi.... Żeby ci ludzie tyle samo serca wkładali w wychowanie dzieci, naukę lub k***a nawet pracę. Trzymam kciuki za apokalipse bo ludzie to obraza dla k***a wszystkiego. Nie zasługujemy by żyć jako gatunek



no chyba ty

Rozjebie

2020-04-09, 20:40
Użytkownik420 napisał/a:

Żeby ci ludzie tyle samo serca wkładali w wychowanie dzieci, naukę lub k***a nawet pracę.



Ile masz dzieci, jaki masz stopień naukowy i kim jesteś z zawodu?

Użytkownik420 napisał/a:

ludzie to obraza dla k***a wszystkiego



Czyli dla kogo? Dla drzew, lampartów, koni? Czy może Marsjan?

Użytkownik420 napisał/a:

Nie zasługujemy by żyć jako gatunek



A to niby czemu trzeba sobie "zasłużyć" na życie? Mowie tu o normalnych ludziach, bo wiadomo, ze jakiś procent populacji NIE zasługuje na życie, ale od tego są LUDZKIE sady, by ich rozliczyć

ktosjestem

2020-04-09, 21:14
Ta baba jest tak gruba, że nic jej nie będzie, a zjawiska takie jak te i gorsze również zdarzają się w świecie dzikich zwierząt. Różnica jest taka, że my jako ludzie to nagrywamy.

Da...........n2

2020-04-09, 21:50
Jokerd napisał/a:

Masz instrukcję i już już sp***alaj biegusiem na dwór, nie Ty decydujesz czy zasługujemy żyć jako gatunek.



Już ci odpowiadam. Nie zasługujesz... :mrgreen:

dechaa

2020-04-09, 22:22
Użytkownik420 napisał/a:

Właśnie dlatego mam nadzieję, że ten świat szlag trafi.... Żeby ci ludzie tyle samo serca wkładali w wychowanie dzieci, naukę lub k***a nawet pracę. Trzymam kciuki za apokalipse bo ludzie to obraza dla k***a wszystkiego. Nie zasługujemy by żyć jako gatunek



Chyba sam na siebie nie zasługujesz ch*ju.

The Normablum

2020-04-09, 22:52
Brazylia to największy katolicki kraj na ziemi. Strach tam pojechać, a jeszcze większy tam żyć.