18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świniobicie

MentalBoy • 2017-06-24, 14:43
Jak w temacie

Samuelcio

2017-06-24, 18:09
dziobakbryndza napisał/a:

Zawsze mnie to zastanawiało. Ludzie i zwierzęta są zbudowani podobnie tzn krew, głowa, mózg itp. itd. Odetniesz łeb dla kurczaka to biega. Na filmie widzimy, że wieprzyk, który według lekarzy w budowie jest bardzo podobny do człowieka po stracie głowy nadal ma wigor i ochotę się poruszać. Jednak gdy delektuje się filmami gdy kat ścina głowę dla człowieka to próżno szukać najmniejszego ruchu.



zwroc uwage:
1. ludzie zazwyczaj sa zwiazani, rece z tylu, czesto przywiazane do nog itd. mozemy ruchu nie widziec bo zlaczone rece i nogi uniemozliwiaja takie wierzganie.
2. nie widzialem chyba filmiku gdzie bylo jedno czyste uderzenie (w czlowieka) - zazwyczaj tna 1500 razy szyje, albo pierw podcinaja gardlo itd. czlowiek sie wykrwawia albo dusi i umiera nim mu glowe odetna. z tego co wiem to czesto bylo ze cialo drgalo, ruszalo sie albo nawet "wstawalo" po szybkiej dekapitacji
3. co do budowy - zobacz jak ludzie maja osadzona glowe na kregoslupie, jaki kat itd. i porownaj ze swinia - moze to kwestia tego jak w tym wypadku przebiegaja nerwy, mienie itp.

Loaloa

2017-06-24, 18:15
Cytat:

Odetniesz łeb dla kurczaka to biega... kat ścina głowę dla człowieka



Co wy tam, k***a na tej Białorusi macie jakieś dodatkowe punkty zajebistości za nadużywanie słówka "dla"? Nauczcie się poprawnej polszczyzny, albo zostańcie na swoich portalach z mchu i wody bagiennej.

Ja...........ro

2017-06-24, 18:17
A wszystko jak krew w piach...

elfis

2017-06-24, 18:48
MiszkaZubow
więc , życzę ci podobnej śmierci i
dobrego filmowca

dziobakbryndza

2017-06-24, 18:56
Widzę tutaj wielu polonistów. Profesorowie "Miodki" k***a jego mać.

ho...........zo

2017-06-24, 19:01
Chciałbym być tą świnią.

Syja

2017-06-24, 19:03
up. Jesteś nią od urodzenia .

Stockey

2017-06-24, 19:04
Przynajmniej zwierza nie męczyli.

Thiet

2017-06-24, 19:14
isis mogłoby brać przykład z tego filmiku :D

perfekcyjne cięcie, świniak nic się nie męczył. Typowe drgawki pośmiertne jak u każdej ośmiolatki

Novik

2017-06-24, 19:45
He he he ile przy tym zabawy z rodziną lepiej niż na meczu

Radysh

2017-06-24, 19:46
Biorąc pod uwagę fizis tambylców to ta świnia jakaś taka ludzka się wydaje. :)

~kotka_w_piwnicy

2017-06-24, 19:54
dziobakbryndza napisał/a:

Zawsze mnie to zastanawiało. Ludzie i zwierzęta są zbudowani podobnie tzn krew, głowa, mózg itp. itd. Odetniesz łeb dla kurczaka to biega. Na filmie widzimy, że wieprzyk, który według lekarzy w budowie jest bardzo podobny do człowieka po stracie głowy nadal ma wigor i ochotę się poruszać. Jednak gdy delektuje się filmami gdy kat ścina głowę dla człowieka to próżno szukać najmniejszego ruchu.



Poczytaj o "Bezgłowym kurczaku Mike" - rekordzista w kategorii życie bez głowy. Z tego co opisano w internecie, nie odcięto mu większości pnia mózgu, wobec tego zachowały mu się funkcje zyciowe, miał "szczęście". Głowy fizycznie nie miał, ale zostało to, co potrzebne. Może to jest klucz do śmiertelności w przypadku ludzi ;p

Pawlogen

2017-06-24, 20:34
Prze h*j, takich ludzi nam w europie brakuje :P

MiszkaZubow

2017-06-24, 21:01
@Elfis

Ty naprawdę głupi jesteś :lol:
Pozdrawiam Cię serdecznie.

elfis

2017-06-24, 21:20
MiszkaZubow
nie zamierzam cię obrażać, bo po co, ale również pozdrawiam