18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Świnie zjadły człowieka.

poligon6 • 2020-01-13, 20:13
Tragiczne zdarzenie na jednej z posesji w miejscowości Osiek na Dolnym Śląsku. Jeden z mieszkańców wsi odkrył szkielet swojego 71-letniego sąsiada. Sekcja zwłok wykazała, że mężczyzna został zjedzony przez świnie, które hodował.

Mężczyzna po raz ostatni był widziany w sylwestra, kiedy szedł po wodę do studni i właśnie przy niej znaleziono zwłoki 71-latka. Ciało odnalazł jeden z sąsiadów 8 stycznia.

Z relacji mieszkańców Osieka wynika, że właściciel trzody chlewnej miał nadużywać alkoholu. "Mieszkał sam, hodował świnie. Nie były one zamykane w chlewie. Swobodnie chodziły po całej posesji" - przyznawali w rozmowie z portalem mieszkańcy.

Według "Gazety Wrocławskiej" zostało tylko kilka kości kończyn i fragmenty czaszki.

Warchlak1920

2020-01-13, 23:28
Sawix napisał/a:

jaka sekcja zwłok jak ciało świnie wpie**oliły , fejk albo opis z ch*ja



Sam jesteś z ch*ja, hehe. Nawet najmniejszy fragment ciała może posłużyć do sekcji. Się naoglądałeś kryminałów dla mięczaków, to tam zawszę pewnie całe ciało było. Ja regularnie oglądam hard kryminały typu "Ojciec Mateusz", to wiem coś o tym. Chyba nawet tylko krew czy inne wydzieliny mogą starczyć do sekcji czy tam badań sądowych, ale tu nie będę się upierał. Tak na chłopski rozum, nawet po samych kościach można stwierdzić co go zeżarło, pytanie tylko czy przed czy po kipnięciu?

fikuswdoniczce

2020-01-13, 23:30
Velturek napisał/a:

Nie ma najważniejszej informacji - czy go na żywca jadły czy się przekręcił a potem go zjadły?



Zapewne zjadły go jak od kilku dni nikt im paszy nie przynosił bo facet już nie żył. Gdyby inna świnia padła to też pozostałe by ją zjadły.

wilkoala

2020-01-13, 23:34
AtomicFeelings napisał/a:

Kula w łeb i do mogiły, a jeśli ktoś stwierdzi że to niehumanitarne podciągnie się pod ASF.



A czemu świnie winne?
Chłop się przekręcił, więc go zjadły bo nikt im żreć nie dawał.
Nie miałbym problemu ze zjedzeniem takiej świnki.

Dzisiaj

2020-01-13, 23:37
jesli gazeta wroclawska to mozna przypuszczac, ze to nie swinie tylko kanarki i nie zjadly czlowieka tylko karme dla ptakow i nie w polsce tylko w chinach

misiopysio123

2020-01-14, 00:01
Dzisiaj napisał/a:

jesli gazeta wroclawska to mozna przypuszczac, ze to nie swinie tylko kanarki i nie zjadly czlowieka tylko karme dla ptakow i nie w polsce tylko w chinach



Takie czasy, polskojęzyczna, niemiecka prasa regionalna w znakomitej większości kraju pisze, co chce.

Tomix93

2020-01-14, 00:11
Świniom nie można ufać ;/

shaolinmaestro

2020-01-14, 03:17
Nie sekcja zwłok, tylko oględziny zewnętrzne "zwłok" - sekcję można przeprowadzić przy kompletnym ciele, w innym wypadku, to oględziny :)

zerwikaptur

2020-01-14, 04:18
Świnie nie zabijają musiał kopnąć i sobie leżał
Świnia ma super węch i wyvzuly proteiny i chrum chrum

Oldgun

2020-01-14, 04:44
A to świnie !

za...........zh

2020-01-14, 07:51
Wielkie mi halo. Ludzie co dziennie jedzą wieprzowinę to i świnia może pojeść ludziny :mrgreen:

Wiewór

2020-01-14, 08:50
Ludzie jedzą świnie i jest ok. Jak nagle świnie zjedzą człowieka to jest afera :mrgreen:

jasnygwint

2020-01-14, 09:31
kampton napisał/a:

A tak mi się skojarzyło. Film przekręt.



dokładnie, kultowy film :)

Hasslich

2020-01-14, 14:45
Folwark Zwierzęcy

_Myszcz_

2020-01-16, 22:43
Facet to świnia!