18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świeży Umysł

MicQ • 2018-11-12, 19:39
Świeżo wyciągnięty mózg pacjenta który dobrowolnie oddał swoje pośmiertne ciało do celów naukowych...

Da silva zrobił by to lepiej, ale tutaj legal, tak w sam raz do obiadku :idea:


dexter164

2018-11-12, 20:05
Jest na kablu elektrycznym...czyli jeszcze działa

Szparas

2018-11-12, 20:09
Tak mnie jedna rzecz po tym filmiku zaczęła zastanawiać - obumieranie mózgu. Coś tam się słyszało, że pień umiera pierwszy czy coś ale jak to wygląda w szczegółach? Czy po śmierci pnia mózg dalej się psuje? Czy jest teorytycznie dalej zdatny do użytku?

Br...........ar

2018-11-12, 21:11
jak by zwykły kowalski miał taki mózg w rękach to poszedł by siedzieć a lekarze rzeźnicy mogą się bawić jak k***a częściami zamiennymi od auta

a2711817

2018-11-12, 21:17
Szparas napisał/a:

Tak mnie jedna rzecz po tym filmiku zaczęła zastanawiać - obumieranie mózgu. Coś tam się słyszało, że pień umiera pierwszy czy coś ale jak to wygląda w szczegółach? Czy po śmierci pnia mózg dalej się psuje? Czy jest teorytycznie`w3s dalej zdatny do użytku?


Ja w pierwszej chwili pomyślałem o czymś innym, tutaj szczegóły.

cuurniprime

2018-11-12, 23:01
Jak usłyszałem że jest miękki to jakoś tak mi się brainfuck przypomniał...

Coś jest ze mną nie tak :kawa:

Cz...........as

2018-11-13, 05:49
Szparas napisał/a:

Czy po śmierci pnia mózg dalej się psuje? Czy jest teorytycznie dalej zdatny do użytku?



Przecież mózg to tkanka, podlega takim samym prawom jak inne tkanki, dlaczego więc miałby być zdatny do użytku? Komórki mózgowe potrzebują do życia tlenu, jeśli tego zabraknie to komórki obumierają. Zazwyczaj dzieje się to podczas śmierci ale jest jeszcze coś takiego jak udar niedokrwienny. Gdzie część mózgu nie działa a człowiek nadal żyje

JebaćLudzi

2018-11-13, 08:00
Ale bym se tez tak podłubał jak babka z filmiku tym niebieskim czymś :-D

A tak na poważnie to ciekawe,że w takiej "kupie mięsa" jest taka potęga

WinterWolf

2018-11-13, 09:35
fajny materiał. Szkoda że wyląduje na hardzie

BigCohones

2018-11-13, 14:17
Opie**oliłbym z cebulka lekko podsmażony....

XQV

2018-11-13, 16:07
j***ćLudzi napisał/a:

Ale bym se tez tak podłubał jak babka z filmiku tym niebieskim czymś :-D

A tak na poważnie to ciekawe,że w takiej "kupie mięsa" jest taka potęga



To "niebieskie coś" to rozszerzacz, używany do metody Seldingera. Ale jak widać świetnie sprawdza się w roli wskaźnika :D