18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świeża porcja allah to ciota

Barnellini • 2020-07-07, 23:05
Niestety ty razem górą naśladowcy pedofila.


joeblacktwo

2020-07-07, 23:10
Na zakupy nie można jechać spokojnie

Tr...........ty

2020-07-07, 23:15
Barnellini napisał/a:

Niestety ty razem górą naśladowcy pedofila.



Trochę to przykre, ale wśród kleru pedofilia to też prawie oczywista sprawa

Barnellini

2020-07-07, 23:24
TranzystorWyklęty napisał/a:

Trochę to przykre, ale wśród kleru pedofilia to też prawie oczywista sprawa



A ty co? Muzułumanin, że Cię tak zabolało. Nie twierdzę, że nie jest tak jak mówisz bo po części niestety masz rację ale po co z tym wyskoczyłeś przy okazji to ch*j wie. Różnica jest taka, że wśród kleryków pomijając skalę problemu to są czarne owce a w islamie to normalna rzecz wpisana w ich zasady i przykład od proroka pedofila.

Tr...........ty

2020-07-07, 23:28
Barnellini napisał/a:

A ty co? Muzułumanin, że Cię tak zabolało.



Żaden muzułmanin i nic mnie nie zabolało. Po prostu trochę mnie bawi, jak niektórzy wytykają innym wady, które u nas są też powszechne.

Barnellini

2020-07-07, 23:38
TranzystorWyklęty napisał/a:

Żaden muzułmanin i nic mnie nie zabolało. Po prostu trochę mnie bawi, jak niektórzy wytykają innym wady, które u nas są też powszechne.



Bez obrazy ale kobiecy tok myślenia. Ktoś mówi o jednym to Ty musisz o drugim odbijając piłeczkę. Zgadzam się z Tobą i nawet jestem antyklerykałem w pewnym sensie ale ciężko mi zrozumieć takie gadanie. Mówiąc o jednym problemie wytykanie drugiego nie wnosi nic do dyskusji, którą właśnie prowadzimy. Skończymy rozmawiać o islamie to porozmawiamy o katolicyzmie. Przecież to, że kościele katolickim jest sporo zakłamania i pedofilii nawet w najmniejszym stopniu nie zmniejsza przewinień Mahometa. W ogóle go to nie wybiela więc wciąż uważam, że argument z dupy.

okopolska

2020-07-08, 01:03
Gówno nie oglądać

Hei

2020-07-08, 03:46
Barnellini napisał/a:

jestem antyklerykałem w pewnym sensie



Naprawdę nie próbuję Cię wk***ić tym postem, ani rozkręcać gównoburzy, ale co oznacza to sformułowanie, że w pewnym sensie jesteś antyklerykałem? Na tacę nie dajesz?

Barnellini

2020-07-08, 06:39
Hei napisał/a:

Naprawdę nie próbuję Cię wk***ić tym postem, ani rozkręcać gównoburzy, ale co oznacza to sformułowanie, że w pewnym sensie jesteś antyklerykałem? Na tacę nie dajesz?



"Antyklerykalizm (od „anty” i gr. klerikos, „mający władzę religijną”) – ideologia społeczno-polityczna i postawa życiowa wyrażająca się w niechętnym lub wrogim stosunku do udziału kleru w życiu społecznym i politycznym. Antyklerykalizm często mylnie utożsamiany jest z ateizmem.

Podstawą antyklerykalizmu jest sprzeciw wobec niektórych przejawów działalności duchowieństwa, a szerzej – instytucji wyznaniowych religijnych (w odróżnieniu od wierzeń i idei świeckich). Niezgoda na wpływ tych instytucji na pozareligijne życie społeczeństwa, napominanie lub ingerencję w sprawach dotyczących prawa."

Zgodnie z definicją to nawet antyklerykałem pełną gębą. Ale w przeciwieństwie do tego typu ludzi nie obnoszę się z tym, nie wypisuję na prawo i lewo jaki to kler zły. Nie kupuję tygodnika "Nie" ani tego typu badziewia. Ja po prostu nie lubię i nie szanuję klechów. Moim zdaniem oprócz często występującej pedofilii w kościele katolickim brakuje skromności. Księża żyją ponad stan i mieszają się do polityki. Większość z nich dawno już rozminęła się z powołaniem nie mówiąc już o ojcu rydzyku (celowo z małej), który jest złem wcielonym ubranym w sutannę.

Z drugiej strony jest oczywiście wielu kapłanów, którzy są na właściwym miejscu i są wspaniałymi ludźmi więc absolutnie nie mówię, że wszyscy są źli. Są tacy, którzy pomagają ludziom i nie żyją w luksusach. Jednak stosunek tych złych do tych dobrych raczej wypada niekorzystnie.

Dlatego napisałem "pewnym sensie" bo wydaje mi się, że taki typowy antyklerykał ma absolutny ból dupy związany z kościołem katolickim i nie widzi jasnych stron jak każda osoba zaślepiona ideologią.

Hrabia Drapula

2020-07-08, 10:09
"Niestety ty razem górą naśladowcy pedofila."
berecik co za mocno ciśnie ?

Wiewór

2020-07-08, 14:32
Hahaha jak cod warzone grabież. Rozj***li drużynę przeciwna i zaj***li im kasę.

JolkiPolkiPL

2020-07-08, 17:00
A może by tak wznowić wyprawy krzyżowe ??Przy tych technologiach mogłoby być ciekawie:D

maddog77

2020-07-08, 17:04
Ocho chłopcy od Asada miesiąc bez żołdu będą tyrać.

InnyName

2020-07-08, 18:16
Allah jest wielki, tylko promil jego wyznawców zabrał się za jego religię. Gdyby wszyscy muzułmanie żyli zgodnie z koranem to nie uświadczyłbyś mordobicia na ulicy

pankruk

2020-07-08, 21:22
Konflikty się zaczynają i kończą, zmieniają kontekst i region geograficzny ale jedno się nie zmienia od lat - handel UAZ-ami i AK-47