18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Święto Flagi

Jo...........23 • 2018-05-03, 23:31
Czy to na pewno jeszcze Polska, czy może już Judeopolonia?


jackalski

2018-05-03, 23:40
Nie wiem czy słyszałeś, ale podobno wybrali żyda na króla Polski…

doopa

2018-05-04, 00:14
czemu nikt ich, chociaż by gównem nie obrzucał

Jo...........23

2018-05-04, 00:21
jackalski napisał/a:

Nie wiem czy słyszałeś, ale podobno wybrali żyda na króla Polski…



Zainteresowałem się tą sprawą w 2007r i sporo poczytałem na ten temat, łącznie z pismami Rozalii Celakówny, od której się to zaczęło.
Wyjaśnię więc twoje wątpliwości.
Nie jest to prawda - nie spełniono warunków intronizacji.
Była to ściema dla "ciemnego ludu".

"Polska przetrwa o ile uzna Mnie (Jezusa) za swojego Króla" - taka jest misja Rozalii.
Przy tej ilości ataków na nasz kraj ze wszystkich stron nic innego nam już nie pozostaje.

Lepanto 1571, Jasna Góra 1655, Wiedeń 1683, Warszawa 1920.
W historii mamy przykłady, że to się może udać.

pnaj

2018-05-04, 00:26
Palestyńczycy się kończą, to się biorą za Nas.

borelli

2018-05-04, 00:41
No dobra, żydki żydkami, ale co tam do cholery robią flagi izraela? żydki to wyznanie, a nie kraj...
A poza tym Hitler miał rację.

McMenel

2018-05-04, 05:59
A mnie najbardziej wk***ia wywieszanie biało-niebieskich i biało-żółtych flag.

Noside

2018-05-04, 06:17
I gdzie ci wszyscy zaściankowi antysemici? Dlaczego nikt ich widłami nie pogonił?!

~Velture

2018-05-04, 07:47
Noniesondze napisał/a:

I gdzie ci wszyscy zaściankowi antysemici? Dlaczego nikt ich widłami nie pogonił?!


Poszli do warszawy czekać na 11 listopada w kolejce ;)

poligon6

2018-05-09, 13:25
Z Żydkami to jest tak. W miescie był kirkut. Zarośniety drzewami i krzakami, macewy dawno rozszabrowane, kosci walały sie po ziemi. Burmistrz pisał pisma do różnych organizacji zydowskich, że wspólnym wysiłkiem moga uprzatnac teren, i zeby zrobic zrzutke. Dotarł nawet do nielicznych ocalałych zydów z misteczka. Odzew: ZERO!!!!

Po wejsciu do uni miasteczko załapało sie na program budowy oczyszczalni scieków, umieszczono ja około 200 metrów od kirkutu. Nie zdazyły pojawić sie pierwsze palany zagospodarowania terenu, a juz pojawili się zydzi wrzeszczacy ze to profanacja, jak tak mozna by smierdzaca oczyszczalnie budowac koło ich cmentarza.

Sprawa się zakończyła tak że organizacja żydowska dostała kase od gminy na uprzatniecie terenu cmentarza, Jak dostali kase tak znikneli, burmistrz musiał jeszcze raz wydac kase na uprzatniecie terenu cmentarza.

Miasto w którym Urodził sie o ironio Kazimierz Wielki, który był barzdo przyjazny zydom.

Wiewór

2018-05-09, 13:29
Może ich zagońcie do stodoły jak w Jedwabnem? Czy jesteście tylko antysemitami w necie?

poligon6

2018-05-09, 13:48
Abraxus napisał/a:

Może ich zagońcie do stodoły jak w Jedwabnem? Czy jesteście tylko antysemitami w necie?



Widac prawda cie boli, miasteczko mozesz sobie wygooglać.

A czy opisanie zdarzenia jest juz antysemityzmem? Widać ładnie ci siadło.

Wiewór

2018-05-09, 14:15
Cytat:

Widac prawda cie boli


Mnie boli? to bezmózgi twojego pokroju próbują wybielać polskich zbrodniarzy odpowiedzialnych za to ludobójstwo. To ludzie na twoim poziomie dostają srania na słowo Jedwabne.

poligon6

2018-05-09, 14:31
Cytat:

Mnie boli? to bezmózgi twojego pokroju próbują wybielać polskich zbrodniarzy odpowiedzialnych za to ludobójstwo. To ludzie na twoim poziomie dostają srania na słowo Jedwabne.



Bezmózgi twierdza że do stodoły weszło 1200 zydów albo ze napisanie jak to żydki zrobiły chachmęt odnośnie oczyszczalni scieków to antysemityzm. Ładnie masz sprany łeb jak nie widzisz róznicy i od od razu przeskoczyłes na Jedwabne trollu! Co ma wspólnego jedwabne z żydkami z opisanej sytuacji?