18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Święte krowy

PIs • 2023-01-05, 21:06
Zdarzenie miało miejsce w Płońsku. Para ludzi nawet nie patrzy czy samochód się zatrzymuje, bo i po co. Potrąceni trafili do szpitala, pies umarł.


Olaff

2023-01-05, 21:23
Szkoda psiaka

wertuqq

2023-01-05, 21:33
Amatorzy. Powinni zacząć się turlać w kółko.

onucek

2023-01-05, 21:35
piesek na smalec

programista4k

2023-01-05, 21:35
przechodzień się elegancko zachował: nie podnosił poszkodowanych, upewnił się, że oddycha to poleciał do drugiego.

Sayoko

2023-01-05, 21:44
No autora chyba popie**oliło....pajacowi zabrać prawko dożywotnio plus 15lat odsiadki za psa

jawox

2023-01-05, 21:44
ch*j z psem, samochodu szkoda.

ququa

2023-01-05, 21:45
Trzeba zlikwidować wszystkie przejścia ...przecież tam ginie najwięcej ludziów

kris1978

2023-01-05, 22:13
Mogą podziękować kaczorowi i jego zajebistemu pomysłowi, że pieszy ma pierwszeństwo. Zawsze k***a powtarzam, że ten przepis pieszym nie pomoże, ponieważ wyłącza im myślenie. Pomoże natomiast państwu, bo kasa z mandatów zasili budżet

Kriski

2023-01-05, 22:30
kris1978 napisał/a:

Mogą podziękować kaczorowi i jego zajebistemu pomysłowi, że pieszy ma pierwszeństwo. Zawsze k***a powtarzam, że ten przepis pieszym nie pomoże, ponieważ wyłącza im myślenie. Pomoże natomiast państwu, bo kasa z mandatów zasili budżet



Ty tak na serio czy zwyczajnie głupi jesteś?
Praktycznie w całej Unii (gdzie o dziwo rządzą Twoi ulubieńcy lewacy) piesi mają pierwszeństwo na przejściu; w niektórych krajach (tak słusznie się domyślasz że rządzonych przez lewaków) możesz dostać mandat za przejechanie przez pasy jeśli w ich bezpośredniej bliskości znajdowali się piesi.

Zefirowy

2023-01-05, 22:32
kris1978 napisał/a:

Mogą podziękować kaczorowi i jego zajebistemu pomysłowi, że pieszy ma pierwszeństwo. Zawsze k***a powtarzam, że ten przepis pieszym nie pomoże, ponieważ wyłącza im myślenie. Pomoże natomiast państwu, bo kasa z mandatów zasili budżet



A ja tam jestem w sumie zadowolony z tego przepisu. Jako kierowca i tak uważałem na przejściach, czy nie trafia się jakiś samobójca, teraz przynajmniej mniej ludzi za mną trąbi jak przed przejściem (koło którego są ludzie) zwalniam. A jako pieszy - łatwiej mi przejść, bo jednak częściej się trafia ktoś, kto mnie przepuści (oczywiście nie wchodzę w ciemno na pasy - jakoś nie lubię grać w rosyjską ruletkę).

usni

2023-01-05, 22:33
kris1978 napisał/a:

Mogą podziękować kaczorowi i jego zajebistemu pomysłowi, że pieszy ma pierwszeństwo. Zawsze k***a powtarzam, że ten przepis pieszym nie pomoże, ponieważ wyłącza im myślenie. Pomoże natomiast państwu, bo kasa z mandatów zasili budżet



No tylko, że w tym przypadku nie winiłbym pieszych - widzieli, że gość jedzie dość wolno, a oni byli w połowie przejścia, które było elegancko oświetlone. Ich wina - i za to mogą sobie pluć w brodę - że do końca nie obserwowali tego samochodu. To ta sierota, która prowadziła pojazd powinna mieć zabrane dożywotnio uprawnienia, opłacać leczenie i ewentualną rehabilitację poszkodowanych, a także wypłacić odszkodowanie za śmierć zwierzaka. Tu zmiany w kodeksie nie mają nic do rzeczy moim zdaniem.

polakwrocek

2023-01-05, 22:35
Te wyskakujące reklamy w youtube jak sobie muzę puszczasz ...