18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Święte drzewo

szimanochy • 2023-05-18, 09:41
Owe święte drzewo znajduje się u nas w rodzimym k***idołku






Małpkiskaczą

2023-05-18, 10:47
I ten motłoch ma prawa wyborcze, coś strasznego

Siriuz

2023-05-18, 10:54
Oj tam oj tam. Nie widzę większej różnicy między nimi a covidianami :)
Ci sobie siedzą na ławeczkach buczą te swoje mantry. Tamte ch*jki wyzywali jak ktoś maseczki nie miał i nie wyznawał ich zbiorowego urojenia.

kinio7777

2023-05-18, 11:11
Widziałem takie drzewo kiedyś w Żyrardowie...

~prophetess

2023-05-18, 11:14
No nie wiem, ja tam widzę długowłosego ekshibicjonistę, ale może to ja jakaś jebnięta jestem.


0_rafiks_0

2023-05-18, 11:17
~VeIture napisał/a:

wszyscy tacy k***a religijni i pobożni ale jakby bezdomny NIE ALKOHOLIK poprosił ich o kanapkę to by kazali wypie**alać i znaleźć sobie pracę.



a tobie na proteze tylko satanisci i ateisci wplacali :D

Wez k***a daj sobie luz z pie**oleniem glupot.

~prophetess napisał/a:

No nie wiem, ja tam widzę długowłosego ekshibicjonistę, ale może to ja jakaś jebnięta jestem.



Bart Staszewski zaraz wpadnie z tabliczka "Strefa LGBTQQ" :D

Kriski

2023-05-18, 11:32
SkoPio1 napisał/a:

W szybie też jest- chyba Chesus. Albo jego tata, czyli on sam.
Przygląda się...



Mi to odbicie w szybie przypomina Kinga Diamonda z Mercyful Fate.

adam0353

2023-05-18, 11:32
prophetess napisał/a:

No nie wiem, ja tam widzę długowłosego ekshibicjonistę, ale może to ja jakaś jebnięta jestem.



Zajebiste !!! :)

iggiamakim

2023-05-18, 11:56
Banda pok***ieńców!!! Moją matkę do jednego wora z nimi!!!

marcineker

2023-05-18, 11:58
najweselej to mają ci co przy tym drzewie mieszkają, po pierwszym dniu by to drzewo okorował ;)

mynameisgod

2023-05-18, 12:01
buziewidzę
kocham Cię Widzew
kto pamięta ?

nowynick

2023-05-18, 12:07
proponuję petycję do burmistrza Parczewa o wycięcie tego spruchniałego drzewa :)

danielusx25

2023-05-18, 12:11
i pomyśleć że te same osoby pójdą oddać głos na sekte pisowską już niedługo

Alonso

2023-05-18, 12:25
Matka Boska przyjechała do Parczewa odpocząć po trudach zapobiegania wojnie i śmierci setek tysięcy ludzi za wschodnią granicą.
Zasłużyła na odpoczynek.

AdrianCedro19841203

2023-05-18, 12:42
Symbolika pojawienia się podobizny Matki Boskiej w danym kraju może być różnorodna i zależeć od kontekstu oraz wierzeń danego społeczeństwa. Oto kilka potencjalnych symboli, które często są wiązane z tym zdarzeniem:

Pocieszenie i nadzieja: Pojawienie się Matki Boskiej może być postrzegane jako pocieszenie dla osób wierzących, które przeżywają trudności, smutek lub cierpienie. Symbolizuje nadzieję na pomoc, wsparcie i poczucie, że Bóg i Matka Boska są blisko w trudnych chwilach.Wezwanie do nawrócenia: Pojawienie się Matki Boskiej może być interpretowane jako wezwanie do nawrócenia i duchowego odrodzenia. Symbolizuje zachętę do pogłębienia relacji z Bogiem, do zmiany życia i oddania się Bożemu planowi.

Jedność i pojednanie: Matka Boska jest często postrzegana jako Matka wszystkich ludzi i symbol jedności. Jej pojawienie się może przypominać o konieczności pojednania, wzajemnej miłości i szacunku dla innych ludzi. Może to być inspiracją do budowania więzi społecznych i pokoju w społeczeństwie.

Znak czasów: Niektórzy mogą interpretować pojawienie się Matki Boskiej jako znak czasów, wskazujący na zbliżające się ważne wydarzenia lub przemiany. Symbolizuje gotowość do przyjęcia i zrozumienia znaków czasu oraz potrzebę odpowiedzi na nie w odpowiedni sposób. ;-) :-)