18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Święta... nieco inaczej.

ZrobmyCosDobrego • 2013-12-22, 19:44
Znajomy znalazł coś bardzo ciekawego i podzielił się tym z nami na naszej facebookowej grupie służącej do umawiania się na piwo. Jest on stałym bywalcem sadola i mam nadzieję, że ucieszy się, gdy przeglądając główną natknie się na własne zdjęcia.









:dead:

raf-ret

2013-12-22, 19:52
a jaką mamy pewność że sam tego nie napisałeś ?

anetamineta

2013-12-22, 19:58
mam nadzieje ze zainteresuje sie tym policje i namierzą twojego koleszkę ,następnie postawią mu zarzuty i przydzielony surowy prokurator za zatajenie przez 40 lat usiłowania zabójstwa.Dostanie wiec jakies 10 15 lat i jak wyjdzie napewno ci podziekuje za publikacje tych zdjec a zaraz wyr*cha cie w dupe jak i i jego r*chano

bloodwar

2013-12-22, 20:11
Ściema, kto o 6 rano zamyka bank? W tamtych czasach stosowano jeszcze układ 24 godzinny w wypowiedziach (więc nie: "przyjedź do mnie o 6" tylko "przyjedź o 18") dopiero od jakiegoś czasu przyjeło się mówić po "zagranicznemu" w układzie 12 godzinnym (co w naszym języku jest bezsensowne, bo nie stosujemy oznaczeń am i pm tylko "wieczorem" i "rano", łatwiej i szybciej jest więc powiedzieć "przyjedź o osiemnastej" niż "przyjedź o szóstej wieczorem" a mówiąc "przyjedź o szóstej" ryzykujemy, że ktoś źle zrozumie i wpadnie zamiast wieczorem to z rana jak policja :-)

crossdressphyxia

2013-12-22, 20:53
Cytat:

mam nadzieje ze zainteresuje sie tym policje i namierzą twojego koleszkę ,następnie postawią mu zarzuty i przydzielony surowy prokurator za zatajenie przez 40 lat usiłowania zabójstwa.Dostanie wiec jakies 10 15 lat i jak wyjdzie napewno ci podziekuje za publikacje tych zdjec a zaraz wyr*cha cie w dupe jak i i jego r*chano



Przypuszczam, że już teraz koleś ma na głowie istną obławę, w domu ma ABW, CBŚ, FBI, CIA, agentów mossadu, GROM, agenta Tomka, Rutkowskiego, straż miejską, lekarza, pogotowie, proboszcza i plebana.
Wszystko z powodu zabazgranej kartki papieru w choinkowej bombce.


PiotrekMMA

2013-12-22, 22:12
Brak ''XD'' w liście więc chyba nie fejk.

Yogii26

2013-12-22, 22:25
Sądzę że chyba każdy z nas w domu ma jakąś dosyć starą bombkę bądź ozdobę na choinkę. Ja mogę się pochwalić bombką, która ma ponad 100 lat (tak twierdzi mój dziadek). Do tej pory się nie stłukła a upadała wiele razy (oczywiście były to wypadki :) ).

stery_srh

2013-12-22, 22:26
crossdressphyxia napisał/a:

Przypuszczam, że już teraz koleś ma na głowie istną obławę, w domu ma ABW, CBŚ, FBI, CIA, agentów mossadu, GROM, agenta Tomka, Rutkowskiego, straż miejską, lekarza, pogotowie, proboszcza i plebana.
Wszystko z powodu zabazgranej kartki papieru w choinkowej bombce...


Jest jeszcze gorzej - rozmawiałem przed chwilą z Ojcem Mateuszem - już tam zapie**ala. Rowerem. ;-)

winiu122

2013-12-22, 22:29
Twój kolega ma fajny awatar.

Lumpy1

2013-12-22, 22:50
Ważne że masz PS3 a nie pedalskiego "iksa" :D

Stalovy

2013-12-22, 23:19
Wrze 28 69 r - to była niedziela. Że też ktoś to znalazł... :shock:

Tander

2013-12-22, 23:31
Mam na nazwisko Strączek...
Parafka nad treścią liściku jest identyczna do mojej, nawet w dowodzie początek nazwiska mam z taką manierą zakreslone... nawet cholerny charakter pisma jest taki jak mój.

Chyba jednak zamknę drzwi na noc...tak na wszelki wypadek, jakby smutni jednak mnie zaczęli szukać O_O

gogeta8

2013-12-22, 23:32
Za tych czasów 20 000 zł to było nic. Były wtedy bowiem "stare" pieniadze (tak je nazywano) i taka suma to było nic. Jeżeli by chodzilo o 20 mln to bym sie zgodzil bo to byla suma, a nie 20 000.

Tander

2013-12-22, 23:41
debocik, weź no prv skąd jest koleżanka, bo jak się okaże, że moje okolice... xD

de_ent

2013-12-22, 23:47
Płeć gogeta8
Za tych czasów 20 000 zł to było nic. Były wtedy bowiem "stare" pieniadze (tak je nazywano) i taka suma to było nic. Jeżeli by chodzilo o 20 mln to bym sie zgodzil bo to byla suma, a nie 20 000.



pie**olisz, nie te lata