18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Święta Matka Wiecznie Keczupowa

Hezzus • 2017-08-28, 08:52
Uczuć religijny urażony?


voidinfinity

2017-08-30, 10:23
Abraxus napisał/a:

Wasza religia pozbawiona walki o nawracanie traci sens. Nie macie wtedy żadnego celu do realizacji.



Zresztą jest taka koncepcja mówiąca o tym, że ludzie pojmują świat w kategoriach konfliktu.

konflikt dobra ze złem,
konflikt biedy z bogactwem,
konflikt głupoty z mądrością,

k***a nawet w komediach romantycznych jest konflikt - nawet jeżeli jest to tak bzdurny konflikt że ona go kocha, a on ją nie ;-)

Coś co nie jest konfliktem jest dla ludzi nudne jak flaki z olejem.

Zabrać wierzącym konflikt i faktycznie - ich religia przestaje mieć sens.

Wiewór

2017-08-30, 10:29
@up AMENT.
Drugie zdanie.
Sprzedam opla.

Andre1945

2017-08-30, 15:41
Cytat:

My tylko oznajmiamy fakt, że nie ma żadnego boga a wiara w takie rzeczy jest po prostu dziecinna i pozbawiona sensu.



Musisz być bardzo smutnym, nieszczęśliwym człowiekiem, skoro wierzysz, że po śmierci jest tylko ciemność i robactwo.
Dlatego też i za Ciebie się pomodlę. Tymczasem się cieszmy kolejnym pięknym dniem, alleluja! :-)

Wiewór

2017-08-30, 15:43
A ty potrzebujesz nagrody po śmierci, żeby cieszyć się życiem i być dobrym człowiekiem za życia?
Jakby z Ciebie przekupny interesowny sukinsyn co jest grzeczny za życia, żeby po śmierci dostać nagrodę :shock:
Jest mi bardzo wszystko jedno co się ze mną będzie działo po śmierci. Mogą mnie nawet podrzucić na grzędę, żebym nawoził pomidory.

Andre1945

2017-08-30, 16:50
Cytat:

A ty potrzebujesz nagrody po śmierci, żeby cieszyć się życiem i być dobrym człowiekiem za życia?



Nigdzie nie wspomniałem, że jestem grzeczny dla obietnicy Raju. Dobrym człowiekiem trzeba być zawsze, a nie atakować innych, bo wierzą. Jezus nauczał miłości do drugiego człowieka. Ja dobrym dla każdego staram się być codziennie, a za moje grzechy Pan mnie rozliczy. Cieszę się kolejnym dniem i Tobie też życzę dobrego dnia!

szpajder

2017-08-30, 22:42
Abraxus napisał/a:

szpadjerowi skończyły się argument przeszedł więc do znieważeń aż w końcu zamilkł. Tak się kończy każda dyskusja z wierzącymi. W pewnym momencie sami sobie zdają sprawę, że tych bzdur nie da się obronić :D
Muszą po prostu przerwać dyskusję bo sami zaczynają zauważać, że ich wersja się kupy dupy nie trzyma i jeszcze parę słów więcej i sami przestaną wierzyć :-D

Śmiało. O czym chcesz podyskutować (nazwanie kogoś ćwokiem i życzenia dobrej nocy to już zniewaga? - chyba w twoim zaściankowym rozumku). Oj kmiotku... Nie wygłupiaj się. (mam nadzieję że masz życie, poza internetem.) Pan Bóg jest super!

Wiewór

2017-08-30, 22:49
@up człowiek jest lepszy od boga bo człowiek jest :amused:
Dobrej nocy. Tylko nie wal znowu konia w łóżeczku bo jezus patrzy :-D

Andre1945

2017-09-01, 00:30
Cytat:

Pan Bóg jest super!



Amen, Przyjacielu, amen. :-D