18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świat według homo sovieticusa...

Halman • 2023-03-29, 15:41

przykład poradzieckiego miru w poradzieckiej republice...

dżonyłojlker

2023-03-29, 15:56
Nie mają bambusów, muszą sobie jakoś sami radzić :szydera:

darek1234

2023-03-29, 16:28
Ćwiczenia przed wyjazdem na Ukrainę, kobiety i dzieci to najwięksi wrogowie

AbdulWisiMiLacha

2023-03-29, 16:57
Chłop wyeliminował konkurencje w dostępie do śmietnika w celu pozyskania pożywienia lub dóbr materialnych dla larwy i młodych czerwi.

Jarosławkaczyński

2023-03-29, 17:02
darek1234 napisał/a:

Ćwiczenia przed wyjazdem na Ukrainę, kobiety i dzieci to najwięksi wrogowie



Jebnij się w łeb ukraińsko-banderowska onuco.

Polak1988

2023-03-29, 18:39
darek1234 napisał/a:

Ćwiczenia przed wyjazdem na Ukrainę, kobiety i dzieci to najwięksi wrogowie



Gdyby w końcu ukraincy przyznali się do ludobójstwa na Wołyniu i pozwolili Polakom dokonać ekshumacji zwłok,która jest od dziesiątek lat blokowana i zakzana,to te ruskie kacapy by mogły sie wiele nauczyć od swoich braci ukrainców.

Baronessa

2023-03-29, 19:22
Ładnie tam własne matki traktują... Tfuuuu... kacapskie ścierwa!

darek1234

2023-03-29, 19:27
Jarosławkaczyński napisał/a:

Jebnij się w łeb ukraińsko-banderowska onuco.



Wal się ruuSSki dzbanie


Polak1988 napisał/a:

Gdyby w końcu ukraincy przyznali się do ludobójstwa na Wołyniu i pozwolili Polakom dokonać ekshumacji zwłok,która jest od dziesiątek lat blokowana i zakzana,to te ruskie kacapy by mogły sie wiele nauczyć od swoich braci ukrainców.



I dlatego tak ważna jest edukacja i wymiany młodzieży, po to by poznać opinie, kulturę i historię innych narodów. Tzw prawdziwi Polacy ciągle protestują, że Ukraińcy uczą się na koszt Polaków. No i bardzo dobrze, bo dzięki temu jest szansa na zdobycie wiedzy. Oni byli inaczej uczeni w szkołach, my też uwielbiamy naszego Burego i Wołyniaka, o ruSSkich nie wspominam, bo to świat niszowy, jednak tez mają inna historię. Żeby przepraszać to trzeba wiedzieć za to i mieć tego świadomość. Myślisz, że jak będziesz krzyczeć do nich "przeproście za Wołyń" to będą wiedzieć o co chodzi? Znam opinie Ukraińców i Polaków na wspólne historyczne tematy. Dawna żona zajmowała się erratą prac Siemaszki na temat akcji na Wołyniu, porażające co tam było napisane, dla mnie Ukraińcy byli wtedy bandytami bez wyjątków. Jednak historia jest inna, poznałem ja z dwóch stron i wierz, albo nie, ale my też mamy ich za co przepraszać

Polak1988

2023-03-29, 19:58
darek1234 napisał/a:

Wal się ruuSSki dzbanie
I dlatego tak ważna jest edukacja i wymiany młodzieży, po to by poznać opinie, kulturę i historię innych narodów. Tzw prawdziwi Polacy ciągle protestują, że Ukraińcy uczą się na koszt Polaków. No i bardzo dobrze, bo dzięki temu jest szansa na zdobycie wiedzy. Oni byli inaczej uczeni w szkołach, my też uwielbiamy naszego Burego i Wołyniaka, o ruSSkich nie wspominam, bo to świat niszowy, jednak tez mają inna historię. Żeby przepraszać to trzeba wiedzieć za to i mieć tego świadomość. Myślisz, że jak będziesz krzyczeć do nich "przeproście za Wołyń" to będą wiedzieć o co chodzi? Znam opinie Ukraińców i Polaków na wspólne historyczne tematy. Dawna żona zajmowała się erratą prac Siemaszki na temat akcji na Wołyniu, porażające co tam było napisane, dla mnie Ukraińcy byli wtedy bandytami bez wyjątków. Jednak historia jest inna, poznałem ja z dwóch stron i wierz, albo nie, ale my też mamy ich za co przepraszać



Mieszkam grubo ponad 30 lat przy granicy z ukrainą,znam setki ukrainców,Ba....mam trochę rodziny na ukrainie.Pomimo różnicy poglądów i różnic w zdaniach każdemu ze znajomych i rodzinie pomogłem wydostać się stamtąd,dałem schronienie i pomogłem pojechać bezpiecznie dalej.Pomimo tego mały procent ukrainców mieszkających przy granicy z Polską ma jakikolwiek szacunek do Polaków.Zawsze od nich słyszałem,że to my zaczęliśmy Wołyń (co ciekawe zawsze sami zaczynają temat,bo ja jadę robić interesy,a nie bawić się w rozmawianie kto komu i gdzie...) ,dlatego mam w poważaniu tak samo ich jak i ruskich i niemców.Żaden z tych narodów nigdy nie był i nie będzie naszym przyjacielem ale jak trzeba to zawsze pomogę każdemu,kto tej pomocy będzie potrzebował bez względu to kim jest,ale nigdy nikt mnie nie przekona,że któryś z tych trzech narodów był lub będzie nam przychylny.

sard

2023-03-29, 21:06
Teoretycznie niby biały człowiek... ale zachowuje się jak czarny... w sumie u ruskich mentalność dresiarska czyli zj***nia umysłowego białych robiąca z nich mentalnych murzynów jest u nich bardziej popularna niż w Polsce... choć tych k***i i u Nas się spotka.

AbsolutnyBrakKarku

2023-03-29, 21:20
I zjazd p*zd z miłością do Bandery cwe*a znowu się zacznie, tu chyba juz nie ruskie a te co sp***oliły od siebie ukraińskie onuce nadają. Badać krew i pochodzenie, żyd, Ruski, Bandera, Hitlerowiec z bani, trep na ryj i wypie**alaj z Polski. I stawiamy gdzie możemy pomniki księcia Jeremiego Wiśniowieckiego

kocur

2023-03-30, 00:03
Baronessa napisał/a:

Ładnie tam własne matki traktują... Tfuuuu... kacapskie ścierwa!



Nie pluj na swoich przodków .



sard napisał/a:

Teoretycznie niby biały człowiek... ale zachowuje się jak czarny... w sumie u ruskich mentalność dresiarska czyli zj***nia umysłowego białych robiąca z nich mentalnych murzynów jest u nich bardziej popularna niż w Polsce... choć tych k***i i u Nas się spotka.



Niby biały ale gorsze od czarnego.

Ps. j***ć to kurestwo zza Buga. Doły z wapnem i wyplenić.

Qrulsromu

2023-03-30, 09:39
A czy niby różni się kacap od banderowca? niczym , ich krew mieszała się przez setki lat , to taka sama dzicz, to samo zachowanie , ta sama "kultura" ten sam syf wkoło chlewów w których mieszkają , standardem jest kibel na ogrodzie u jednych i drugich a w miare cywilizowanych warunkach mieszka się tylko w okolicach moskwy i kijowa , reszta to azja i dzikie pola.