18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

świąt kurwa nie będzie

nowynick • 2017-11-22, 08:43
Mer Paryża oświadczył, że w tym roku odwołuje jarmark bożonarodzeniowy z uwagi na "zalew tandety na tym targu".




Panie Francuz, te Wasze Renault Magnum aż takie szkaradne to nie jest, a mknące po autostradzie ciał w odniesieniu do Waszej polityki migracyjnej wygląda wręcz epicko nie tandetnie :D


PS Ramadan se k***o odwołuj!

Wiewór

2017-11-22, 08:47
Bloga zakładasz? :-D
Wklej chociaż jakie zdjęcie psity lub cycków.

ProVVe

2017-11-22, 08:49
Wklej link do info jak juz

~Velture

2017-11-22, 08:50
Ratoshi to ty?

nowynick

2017-11-22, 08:54
:roll:

zasłyszane dziś z rana w TOK FM, więc raczej wiarygodne. Mało się nie udusiłem ze śmiechu jak usłyszałem czym to argumentują.

Abraxus napisał/a:

Bloga zakładasz? :-D
Wklej chociaż jakie zdjęcie psity lub cycków.



nie chce mi się do piwnicy schodzić żeby jej zdjęcia pykać...

Ni...........ny

2017-11-22, 11:05
Co za dzikusy j***ne.
To my ich uczyliśmy jeść widelcem
a oni odwołują nam jarmark bożonarodzeniowy w Paryżu, niewdzięczne k***y :amused:

poligon6

2017-11-22, 11:15
Czy tam czasem Merem nie jest jakas zlewaczała baba?

Swoja droga powody moga być dwa:

Boja sie zamachu lub nie chca obrazić muzlimów.

To jest przezabawne jak lewusy i "liberałowie" z jednej strony kasuja europejska tradycje (bo swieta maja tam juz wymiar komercyjny i swiecki), z drugij strony wpycha się islam ze swoja religia i to dość agresywnie. Wiele francuskich miast jest co piatek blokowane przez wypiete tyłki i to juz nie przeszkadza, przeszkadza za to jakiś smieszny krzyz na totalnym zadupiu w Bretoni.

Cikawe kiedy choinki, mikołaje zostana zakazane jako przejaw faszystowskiej tradycji.

nowynick

2017-11-22, 12:02
Up

sprawdziłem jest, jakaś Anne Hildago z parti socjalistycznej. To co się wyczynia teraz w ramach poprawności to już nie jest nawet tragikomedia tylko dramat...

Wiewór

2017-11-22, 13:31
Niezwyciężony napisał/a:

Co za dzikusy j***ne.
To my ich uczyliśmy jeść widelcem
a oni odwołują nam jarmark bożonarodzeniowy w Paryżu, niewdzięczne k***y :amused:


I demontują pomnik największego Polaka w historii wszechświata jana pawlacza dwa poganie pie**oleni.

100Burned

2017-11-22, 15:19
Aj się pie**olą ci francuzi. Wzięliby zorganizowali zakaz oddychania białym i by mieli spokój. Przecież jak biały oddycha to tym samym wydala CO2 a jak wiadomo jest to gaz szkodliwy. Białe ch*je naprodukują dwutlenku węgla a potem takie biedne 29 letnie dziecko z erytrei musi to wdychać i się truć.

Poza tym ten nasz porządek- nie każdy musi wstrzymywać się od srania na ulicy i r*chaniu zwierząt! k***a!

Bądźmy tolerancyjni, zróbmy ze sobą porządek wp*zdu żeby nie przeszkadzać uciśnionym, biednym ciapaxom. Chyba nie pozwolimy żeby jechali na darmo taki kawał i nie wprowadzili swoich pokojowych norm obyczajowo- kulturowych.

sh...........ns

2017-11-22, 17:25
a efektem twgo jest danie praw wyborczych kobietą , można mówić o ciapachach że to zwierżerta ale oni przynejmniej zwierze domowe nazwane kobieta trzyma krótko za morde a nie jak białe p*zdy

saves

2017-11-22, 18:34
Omledufromaży popie**oliło całkowicie.

grrronek

2017-11-22, 20:50
Każda wymówka dobra

mygyry

2017-11-22, 21:54
We Francji nie obchodzi się już świąt a rocznice wprowadzenia stanu wyjątkowego, ot taki nowy trend w postępowej uniji

remi1982

2017-11-22, 22:06
shokobons napisał/a:

a efektem twgo jest danie praw wyborczych kobietą , można mówić o ciapachach że to zwierżerta ale oni przynejmniej zwierze domowe nazwane kobieta trzyma krótko za morde a nie jak białe p*zdy



Masz w sumie troche racji. Gdyby Maria Skłodowska-Curie myślała o feministycznych pierdołach i o tym jak jest uciśniona, to by k***a dwóch nobli nie zdobyła.