18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Swego samobójstwa nagranie

fantastico • 2018-03-15, 11:59
Smutny dzieciak na 4chanie transmitował ze swej śmierci nagranie. Dokonanie samozabicia strzelbą przez strzał w głowę wykonane zostało skutecznie gdyż dzieciak nie żyje przez uczynienie sobie śmierci.


nowynick

2018-03-15, 12:09
Tak koło 1:25 wpada rodzinka. Niezła trauma ta ich rozpacz...

~Velture

2018-03-15, 12:10
Co za kurewska kamerka co nie potrafiła ostrości złapać na początku...

qwerty123hwdp

2018-03-15, 12:34
Mangozjeby już tak czasami mają. Przynajmniej jednego mniej!
Poza tym, jak to mówią, im więcej samobójców, tym mniej samobójców.

saves

2018-03-15, 13:47
Skutki wychowania. Starzy siedząc przed TV wpie**alają chipsy, a dzieciaki grasują w necie. Zero rozmów, kontaktów czy zainteresowania życiem innego członka rodziny. Oto skutki. Uczciwie poradzę - pytajcie swoje młode co u nich, gadajcie o ich problemach, doradzajcie, a nigdy nie doświadczycie podobnej sytuacji.

janlew

2018-03-15, 14:04
Niby użył folii by rodzice nie musieli malować, ale nawet to sp***olił.

pazuzu

2018-03-15, 15:03
Standardowo mogę rodzinie odsprzedać ostatnie zdjęcie :)


murel_26

2018-03-15, 15:19
k***a... sufitu nie zabezpieczył...

crystaldragon

2018-03-15, 15:52
Kamerka zgubiła ostrość tuż przed strzałem, patrząc się na zwłoki tego kolesia można powiedzieć "złośliwość rzeczy martwych".

Perskoss

2018-03-15, 16:13
Nie pierwszy i nie ostatni raz, przynajmniej tyle dobrze że zrobił to raz a bezboleśnie, a nie tak jak niedawno z pół roku temu był stream na którym 12-letnia dziewczynka się powiesiła na drzewie i dyndała tak przez kilka godzin aż ją młodsza siostra nie odnalazła z rodzicami

Rzeczywiście dla starych to będzie trauma, nikt nie chciałby widzieć śmierci swojego dziecka, albo w ogóle czyjejkolwiek śmierci no ale taka jest kolejność życia, jak się rodzisz to jedyne co jest pewne to że umrzesz, a to czy to nastapi za lat 15 czy 50 to bez większego znaczenia.

Także drodzy sadole zastanowcie sie nad tym co napisałem, przede wszystkim nad ostatnim zdaniem i mam prośbę, z miłości do własnych dzieci oszczędźcie im cierpienia jakie ich w życiu spotka i po prostu ich nie róbcie. Jeśli naprawdę zależy wam nad własnym dzieckiem to sobie adoptujcie, zrobicie przynajmniej dobry uczynek, uratujecie komuś życie a nie bezsensowne płodzenie po którym i tak przyjdzie śmierć, jak nie ich to wasza.

A do fanatyków religijnych twierdzących że Bóg nakazał nam się rozmnażać i płodzić, to odpowiedź jest bardzo prosta
brak narodzin = brak dziecka = brak duszy, więc możecie uchronić własne potencjalne dziecko przed cierpieniem w ogniach piekielnych

no ale jesteśmy sadolami, więc dużej części z nas prokreacja nie grozi, bo w końcu kto by chciał się z nami rozmnożyć :mrgreen: ? xD

ho...........zo

2018-03-15, 16:16
Co to za cipeczka płacze?

Jo...........23

2018-03-15, 16:19
Czy ja wszedłem na harda?

Jeżeli nie, to uprzejmie proszę adminów o przeniesienie oraz ukaranie debila, który nie wie gdzie takie treści umieścić.